Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3258
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: horrypaz »

już jest męczące i bezbeczne
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Zephyr pisze: 15 lut 2020, 12:31 Może tym razem uda mu się wcześniej wstać
Obrazek
Jesli idzie na eliminacje, to są od godz. 10 do 16, więc czasu sporo (wiem, bo też się wybieram xD)
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
MalinowyJogurt

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: MalinowyJogurt »

Bolo pisze: 15 lut 2020, 12:41 Jak można komuś dać w ogóle zdrobniała wersje imienia na imię? Miałem znajoma co miała Magda a nie Magdalena i zawsze wielkie oburzenie jak do niej ktoś Magdalena powiedział
Też mam Kuba w dowodzie zamiast Jakub, problematyczne to trochę jest, bo wszędzie ci zapisują i tak pełne imię i potem trzeba się jebać
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: hardy »

On kiedyś taki był właśnie. Pisał w książce że siedział w domu, nigdzie nie wyjeżdżał. Dopiero zmieniło sie to w 2013 przy koncertach Eklektyki i potem jak wyruszył na pierwszego tripa w 2014. Wcześniej zamulał w domu, sam przyznał. "Zajadam pizze i rozpierdalam leczy w PESa". Okładka Eklektyki dobrze to obrazuje.

A jak on chcę tę kreację prowadzić teraz cały czas, nawet po premierze, to nie mam pytań.
Marketingowo rozkminione genialnie. Trafiło w sam punkt.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Niech ciągnie to dalej, i cały koncert mruczy do mikrofonu stojąc ze spuszczoną głową.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Prokop w sumie dobra uwaga na początku z tym sprawdzaniem ile wytrzymają fani, czy bycie skrytym zamulakiem nadal będzie dla nich atrakcyjne. Już dawno byłem przekonany, że wykonawcy z najwyższej półki popularności siedzą z ziomkami w studio i mają mniejszą lub większą świadomość, że przy obecnym statusie mogą już nagrywać dosłownie cokolwiek i jakkolwiek, wyrobiony fanbase obroni ich automatycznie, a drugie dno linijek na rapgeniusie wymyśli się samo. Mogę się założyć, że przygotowując się do rozmowy w DDTVN i ogólnie całego wizerunku ADM, ten jego hajpmen i reszta zataczali się z beki przekrzykując pomysłami, a Kebonafajda czytał najbardziej wczute DMy z instagrama.

Niemniej i tak wolę raperów w telewizji w takim wydaniu, niż kolejną drakę z 8 letnim Green Grenade i CNE tłumaczącym jego starym na czym polega real hyp hap.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Serdecznosci
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Serdecznosci »

Naprawdę wszystko wam trzeba tłumaczyć? Co wy pierdolicie? Jakie jaja z depresji? Chłop nas wodzi za noski jak chce, a wy się podkręcacie i nabijacie go na pal. Sami zobaczcie ile skrajnych emocji to wywołuje.

Cała ta akcja ma na celu pokazanie jak bardzo Que chciałby wrócić do czasów kiedy był zwykłym gościem z Ciechanowa. Gdzie coś tam sobie fristajlował, i znała go garstka osób. Nie widzę tutaj żadnego grania na depresji w celu zwiększenia sprzedaży płyty (co za pomysł półdebilny). Jeśli zna się dokładnie dyskografię Kuby, przesłucha wywiady, przeczyta książkę, to idzie zauważyć jaki jest naprawdę. Pokażcie mi wywiad, w którym jest tak odpalony jak na koncercie. Ten performens jest za bardzo przerysowany żeby mógł się okazać prawdziwy. Ale trzeba rozdzielić to co się dzieje marketingowo, a to co możemy usłyszeć w singlach. Nie, nie wierzę, że usunął tatuaże. Nie, nie wierzę, że będzie z nim cały czas aż tak źle jak dzisiaj na kanapach w DDTVN. Ale wierzę, że to o czym nagrywa jest prawdziwe. Wierzę, że męczy go fanbejs, cała sława i robienie z niego wielkiej gwiazdy. Wierzę, że przeżywa to jak zadziałała na niego terapia, leki, czy miłość, a nawet i pierdolona pogoda. To po prostu słychać.

Oba numery do mnie trafiają, mimo iż w moim żyćku wszystko gra, i nie mam z nimi opcji #utożsamianko. To po prostu dwa bardzo dobre, mocne i osobiste single. Gdyby przy całym tym przebieraniu robił chujową muzykę to miałbym gdzieś takie pajacowanie. Ale to nadal świetny rap. Nawet jako Jakub Grabowski.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Mądry post sam tak pisałem ale tej ciemnocie nie przetłumaczysz niech idą jarać się Bonsonem.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

bardzo mądry post
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13206
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Mądry post do momentu świetny rap. Marketingowo fajna akcja, mnie co prawda już te przebieranki nudzą, wolałbym gdyby po tym klipie trochę tajemnice dłużej utrzymał, ale co to kto lubi. Natomiast jak płyta z tego wyjdzie co najwyżej dobra z przebłyskami, a póki co nic nie sugeruje mi inaczej to nie mam zamiaru walić jakiś :bowdown: i sie podniecać jak niektórzy tutaj.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

nikt chyba jeszcze tego tematu nie poruszył ale mnie najbardziej ciekawi co sobie myślą takie 50 letnie grażyny co sobie odpalają rano tvn w sobotę i takie coś się odpierdala
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Quebo poprawia wizerunek polskiego rapu przez takie akcje wśród Grażyn wspaniały artysta wielki człowiek
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
nerth
Posty: 30
Rejestracja: 08 paź 2019, 22:43

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: nerth »

koniec pisze: 15 lut 2020, 13:38 nikt chyba jeszcze tego tematu nie poruszył ale mnie najbardziej ciekawi co sobie myślą takie 50 letnie grażyny co sobie odpalają rano tvn w sobotę i takie coś się odpierdala
piorą beret twarde narkotyki
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mlody jelcz »

afterlight pisze: 15 lut 2020, 12:36
mlody jelcz pisze: 15 lut 2020, 12:17
epej pisze: 15 lut 2020, 12:14 Prokop podobno przedstawił go (nie mam możliwości sprawdzenia filmiku) jako Jakuba Grabowskiego, nie zaś Kubę, pomimo, że Que ma na imię Kuba (co udowadniał w 2015r. wstawiając na fp zdjęcie swojego dowodu), myślicie, że to celowy zabieg? Wątpię, żeby prowadzący programu przekręcił imię swojego gościa
tak samo przedstawił go Taco na koncercie, "zróbcie hałas dla Jakuba Grabowskiego" a nie dla Que czy coś
tez wlasnie zwrocilem na to uwage i totalnie nie czaje akurat bo pamietam ten post stary gdzie que wrzucal jakis dokument ze ma oficjalne imie Kuba i nie czaje tego za huj. moze chodzi o to ze cala ta akcja jest zrobiona aby zrobic z que tak powaznego jak sie tylko da a Jakub brzmi bardziej wyniosle i licza ze jakies lby co pamietaja stare posty to nieistotny 0.01% odbiorcow
zwłaszcza że walczyłem z łbami na wikipedii żeby zostawili imię "Kuba" a nie Jakub powołując się na to zdjęcie dowodu i robiąc 700 mirrorów bo mówili że to zdjęcie to nie dowód bo może zostać usunięte xD
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
jhator
Posty: 107
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jhator »

A teraz wyobraźcie takiego Que grającego Hype i skaczącego po rusztowaniach sceny. Sceny.
Awatar użytkownika
vanillah
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2019, 2:45

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: vanillah »

hahhaa mnie tym wywiadem przekonal by kupic preorder xD
ps. moja matka powiedziala, ze sie tak zmienil bo po prostu zaczal chodzic do kosciola
ether
Posty: 523
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ether »

obejrzalem jeden malutki urywek tego calego wywiadu i kurwa to jest to dlaczego rap zawsze bedzie dla mnie jednym wielkim przypalem. Muzyka gdzie najwieksza grupe odbiorcow stanowia dzieci oznacza przymus, w przypadku kiedy koniecznie chcesz byc na topie, robienia z siebie idioty blagając dzieci o atencje przy premierze plyty.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Ojoj biedny kubus tęskni za czasami jak był zwykłym chłopakiem i nikt go nie znał i nikt nie męczył buły na insta ale hajs to się fajnie pewnie wydaje zarobiony na fejmie co
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Mógłby wydać ten hajs na usunięcie tatuaży, ale nie, bo na czym wtedy będzie zarabiał więcej hajsu? Przecież nic nie umie :cry:
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: sven22 »

ej, a jak się zakrywa tatuaże? z tego co pamiętam miał ich mnóstwo, nawet na twarzy.
ODPOWIEDZ