Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Przecież zawsze jak w Polsce robisz coś ciekawego, innego to znajdzie się grupa smutnych ludzi, która będzie narzekać. Jakby oni byli odpowiedzialni za to co się dzieje w rapie to bym nigdy nie zaczął go słuchać, bo by był taki kurwa do bólu nudny. Na szczęście jest to mniejszość więc nie ma się co przejmować. Kto ma docenić ten doceni i tyle.
Flavis
Posty: 161
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:52

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Flavis »

Co on ma napisane na tych okularach? "Think..."?
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Kupiłbym tą akcje Quebonafide jakby zapierdolił 2 potężne bengery zamiast 2 smutnych kawałków, nie wiem jak mam odbierać to wszystko :dunno: Opcja 2 turbo bengery w takiej stylówie byłaby dopiero wypierdalająca z butów, no ale to może tylko mi się tak wydaje
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: nihil Novi »

To tez jest dobre :rotfl: te podanie ręki i spuszczona głowa :bowdown:

https://www.instagram.com/p/B8cQ4AfpSJa ... 8jghmm9hhw
Sensei życia
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

daveyo pisze: 11 lut 2020, 22:29 Przecież zawsze jak w Polsce robisz coś ciekawego, innego to znajdzie się grupa smutnych ludzi, która będzie narzekać. Jakby oni byli odpowiedzialni za to co się dzieje w rapie to bym nigdy nie zaczął go słuchać, bo by był taki kurwa do bólu nudny. Na szczęście jest to mniejszość więc nie ma się co przejmować. Kto ma docenić ten doceni i tyle.
To mnie właśnie wkurwia w takich forach że jest liczne grono typów którzy uważają sie za lepszych i z góry są nastawieni na nie do mainstreamu i potem spuszczają się nad takim przeciętniakiem jak Bonson (nie mówię że jest słaby i że lirycznie odstaje od największych gwiazd), ale w zasadzie jego wady niczym się nie różnią ale tam są grubo ciśnięte a tutaj przechodzi się wokół nich cicho. Rozkminiają ruchy marketingowe na 10 ruchów do przodu i toczą bekę a nawet jeśli jest to słabe to oni ze swoimi teoriami są równie słabi. Na szczęście dobrych mordek nie brakuje.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, 22:35 przez Tracz, łącznie zmieniany 1 raz.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kon rafal »

Typo sobie pierdolnął najlepszą akcję promocyjną ever a wy tu pierdolicie, że się skończył i jak on w ogóle ma czelność udawać depresję xD


wielkie 5 dla niego

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

repcak
Posty: 81
Rejestracja: 17 gru 2019, 1:56

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: repcak »

Myśle, że Quebo i cała ekipa która stoi za ogarnięciem tej akcji doskonale zdała sobie sprawę, że zrobienie czegoś w stylu: „depresja” >>> boom >>> a tak serio to nie.
To jest strzał w kolano, stopę i prosto w głowę - szczególnie po sytuacji z Solarem.
Na moje to strasznie to nadinterpretujecie. Ot zwykła akcja, gdzie Quebo gra „informatyka” (nie wiem jak to nazwać, ale wiadomo o co cho). Zresztą ostatnio jest taka moda, że jak ktoś jest smutny to z miejsca jest łatka depresji. Z naukowego punktu widzenia nie ma to oczywiście sensu bo depresja to ciężka choroba. Czekajmy na dalszy rozwój tej promocji, ale dzisiejsze instastory, totalnie przeczą tej „depresyjnej teorii” a wyglądają bardziej na ostrą bekę.
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: manieq »

Romantic Psycho - przy pierwszych odsłuchach nawet siadło mocno, choć głównie dlatego, że do twórczości Queby czuję dość mocną sympatię (Eklektyka najleprza!!1!), ale potem, gdy emocje już opadły, już w zasadzie tylko zapętlałem pierwszą zwrotkę, a im dalej, tym gorzej. Reasumując - trochę się zawiodłem, może spodziewałem się po powrocie czegoś więcej.

Jesień - beat spoko, reszta do wywalenia.

Marketing/klipy/wizerunek - propsuje - zawsze to coś więcej niż zrobienie dwóch klipów i wrzucenie ich na tablicę. Wiadomo, że to jest prowo i Quebo nie przestanie nosić soczewek, aby nosić bryle, ale już same "usunięcie" dziab jest intrygujące i zachęca do śledzenia jego dalszych ruchów. Gdybym się już w tym doszukiwać czegoś...
Spoiler
... to skoro mamy Kubę z przeszłości, to czemu się pojawia na koncercie Taco, którego wtedy nie znał?
Spoiler
Już prędzej widziałbym organizację koncertu Yochimu w Ciechanowie i to bez promocji w necie tylko jakies plakaty zrobione w Paincie porozklejane po mieście, a sam koncert to poddenerwowany Que zapominający tekstu, źle trzymający mikrofon itp. itd. - coś na zasadzie jego dzisiejszego występu w Torwarze.
Mam nadzieję tylko, że cała promocja nie zakończy się w pewnym momencie na wesołego Quebo, który uśmiechnął się, poszedł pobiegać i deprecha znikła. A sam album nie oprze się na monotematyzmie "hajs sława złe, wpadłem przez to w depreche, szroeder super laska".
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Wspaniale queba wygląda :bowdown: i jeszcze te zdjęcia "z kumpelą" "backstage" xD. Ja tam propsuje akcję i to chodzenie w ciągle poważnej minie
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
edenmar
Posty: 1229
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Te strzałki na zdjęciach :lol: :rotfl:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Quebo przytłoczyła popularność, zrobił se przerwę, może miał jakiś dołek psychiczny i dał temu wyraz pierwszymi singlami ale nie znaczy to ludzie że ma depresję a wciskacie mu to do ust notorycznie.

Stylówka to jest jak nic jakieś alter ego i powrót do przeszłości, prawdopodobnie własnie takim człowiekiem był Quebo dawniej, wyglądał jak przeciętny informatyk, był sztywny grzeczny nosił okulary, na płycie sprzeda to jako taki detoks który pozwolił mu wrócić do korzeni i przypomnieć co jest w życiu ważne, poczuć się znowu sobą i dojebie konkretne numery na dalszym etapie i tyle.

Jeszcze mu pewnie spłynie na jakimś teledysku ten podkład albo większa rozkmina że będzie chcial zapomnieć kim tak naprawdę jest ale na koncertach ten podkład pod wpływem wysiłku będzie zmywał mu pot i jest już skazany na bycie Quebonafide coś jak przemiana wilkołaka pod wpływem pełni choć teraz to odjechałem jak reszta ja pierdole wstyd mi.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

O kurwa wykopek co pięknie podsumował, przy google trends wyjebałem z beki :bowdown:
Kolejna akcja promocyjna, dobry make-up, a to polskie kurwa durne społeczeństwo kupi to jak wielki p erformance, później trasa koncertowa, wczesniej płytka, google trends, ostatnio nawijali o bitcoinach to tera korona wirus, może Iran albo inny chuj
Swoja drogą po tej promocji mama chyba lekko w szoku
Niczego nie kalkulowałem i tak będzie dalej przysiegam na mamę
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Diavolo »

zajebisty kawalek, i jeszcze lepsza akcja promocyjna :bowdown:

solar ucz sie :bag:
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

ta akcja jest robiona pod wykop, w kolejnym singlu nawinie, że p0lki to curvy i hipergamiczne bestie
a no i że przegrał życie przez zakola
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Fleming »

Posting Que przed zniknięciem był ,najlepszy w Polsce szczególnie snapy z podróży, ale też posty na fb były spoko. Teraz posting naig widać że bekowy i mnie lekko rozbawia więc dalej jest spoko.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

To nie jest żaden kurwa image
Nawet tego nie nazwę stylem
Zawsze wbijałem w limit i bycie bezbarwnym jak acetylen
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2045
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Krynew »

Que dobrze wie co robi, a akcja jest kapitalna na ten moment, ludzie piszą na twiterze że są zdruzgotani stanem Queby na koncercie itd :bowdown:

Numery nie porwały, ale czekam na dalsze wieści
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Mystair »

numery nuda, ale promocja props, spoko rozkminka z tym powrotem do wizerunku starego siebie
MOB
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

koniec pisze: 11 lut 2020, 23:02 ta akcja jest robiona pod wykop, w kolejnym singlu nawinie, że p0lki to curvy i hipergamiczne bestie
a no i że przegrał życie przez zakola
Faktycznie, dopiero teraz to zobaczyłem
Obrazek
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3150
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: VBSW »

http://aktivist.pl/quebonafide-armie-oknem/ - przypominam, o czym Que mówił, że ma w planach wydać bardzo ekshibicjonistyczną płytę. W sumie sporo swego czasu się rozgadał.

- Jak wleciało "8 kobiet", cały Torwar zaczął napierdalać: "Quebo, Quebo", aż Filip powiedział, że "mordy pomyliło się wam, jestem Taco, Taaaaco.", po Tamagotchi powiedział: "Zróbcie hałas dla Jakuba Grabowskiego", z tego co mi świta to zawsze mówił, że dla Que/Quebo/Quebonafide.

- Wiadome było, że pojawi się dzisiaj bo wszyscy byli ciekawi, jak zachowa się na koncercie, czy faktycznie jest tak chujowo i czy faktycznie nie będzie miał dziar.

- Uśmiech - uśmiechem, ale też musi bo jednak przypadkiem "LOVE" będzie widoczne? Plus długie odzienie, więc jedynie charakteryzacja na szyję tak naprawdę i twarz..

- "Romantic" wyszło 8.02, a "Jesień" 12.02, to co? Kolejny singiel w 14-stego? :>

I mi kuźwa to nie pasuje, z tego co obiło mi się o uszy. Hm, to trailer dopiero kuźwa, jak chuj.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
ODPOWIEDZ