Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

eziocore kolejnym trendem w streetwear dont @ me
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jolo »

Quebo na koncertach zawsze to wulkan energii, zawsze cały mokry. Zobaczymy jak będzie dziś z tym makijażem :D
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Jolo pisze: 11 lut 2020, 17:23 Jakby było tak jak mówisz, to by się tak z tym nie pucował tylko po prostu taki makijaż robił zawsze jkaby wychodził i sprawa załatwiona.
Ale typie ja nie miałem na myśli że on tak lata publicznie codziennie tylko może na potrzeby płyty/klipów/koncerty, może koncept jest taki że na tej płycie tęskni za dawnym życiem i ma jakieś flashbacki z przeszłości gdzie widzi chłopaka bez tatuaży i obecnych problemów.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Opieronie »

Nie ogarniam jak działa ta karta na czasie, Quebo spadł już na trzecie miejsce. Gdyby były tam treści nie pasujące polityce youtuba, to przecież nie trafiłby tam wcale
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ljzr96 »

Nie wiem jak się tu daje zdjęcia z telefonu.
Ale zobaczcie opis zdjęcia z 2 maja 2018 roku na Instagramie. (Tj. 6 zdjęcie). Myślicie, że ma to związek z tym co teraz się dzieje?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Podbijam.

https://www.instagram.com/p/BiSB_ErhiW0/
Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. 😁
Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy.
Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :)
#lolyourenotquebonafide
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: svnchez »

chyba trzeba mieć ze 13 lat żeby mieć wątpliwości czy to wszystko to promo, o czym tu w ogóle dyskutować? aha, a ten refren w jesieni to jeden z najgorszych jakie słyszałem od dawna
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Jeśli okaże się, że to prowokacja i teraz gra postać w depresji + dorobią do tego potem jeszcze ideologię, że zwracają tym uwagę problem, że każda osoba wśród was nie ważne jak szczęśliwa na pierwszy rzut oka może mieć problemy, to marketingowo to będzie 10/10 i to mu przyznaję :bowdown: Już sam tytuł "ROMANTIC PSYCHO" jest nie do rozjebania, nie dało się wymyślić lepszego dla jego fanów :D

Inna sprawa, że sama muzyka póki co nie sprawia, żebym miał ochotę tego słuchać.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: nihil Novi »

Plan jest taki. Nostalgia za dzieciństwem, symptomy depresji itp. itd. Spoko, zwłaszcza (teoretycznie) dla ludzi, którzy słuchają Que od początku. Charakteryzacja - zajebisty motyw. Pierwsze kawałki sugerują, ze płyta będzie mocno depresyjna. Fajna zmyłka. Ostatecznie dostaniemy równie dużo bangierkow i wygrywania życia. A sama akcja marketingowa ma na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na szerzący się problem depresji. Początkowe stadium - wręcz „oderwanie” od życia, ale z czasem Quebo zacznie nakłaniać do wyjścia z deprechy, do próby ogarnięcia życiowego i zabawy bo życie mamy jedno. Zrzuci charakteryzację, oderwie się od „starego” Que. Chociaż kiedyś życie było fajne to teraz tez nie jest tak najgorzej. Nie ma sensu zanurzać się w morzu skutków. Featy z G Eazym, Tommy Cashem czy Skepta nie pójdą na marne.
Sensei życia
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oKulTywowany »

Feat ze Skeptą ? :shock: coś mnie omineło chyba .
Ale dobra jakby pozostał w swojej wariackiej stylówce , szczególnie z różową farbą to 50/50 nieudolny polisz lil peep
This page is no longer available.
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ljzr96 »

svnchez pisze: 11 lut 2020, 17:51 chyba trzeba mieć ze 13 lat żeby mieć wątpliwości czy to wszystko to promo, o czym tu w ogóle dyskutować? aha, a ten refren w jesieni to jeden z najgorszych jakie słyszałem od dawna
No wiadomo. Ale Solarowi jakoś to nie wyszło na dobre. Pozostał niesmak trochę. Nie piszę, że sytuacja jest 1:1 ale powiązana tak.
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ljzr96 »

nihil Novi pisze: 11 lut 2020, 17:54 Plan jest taki. Nostalgia za dzieciństwem, symptomy depresji itp. itd. Spoko, zwłaszcza (teoretycznie) dla ludzi, którzy słuchają Que od początku. Charakteryzacja - zajebisty motyw. Pierwsze kawałki sugerują, ze płyta będzie mocno depresyjna. Fajna zmyłka. Ostatecznie dostaniemy równie dużo bangierkow i wygrywania życia. A sama akcja marketingowa ma na celu zwrócić uwagę społeczeństwa na szerzący się problem depresji. Początkowe stadium - wręcz „oderwanie” od życia, ale z czasem Quebo zacznie nakłaniać do wyjścia z deprechy, do próby ogarnięcia życiowego i zabawy bo życie mamy jedno. Zrzuci charakteryzację, oderwie się od „starego” Que. Chociaż kiedyś życie było fajne to teraz tez nie jest tak najgorzej.
O. Bardzo ciekawe. Patrząc na rozgłos Kuby.
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Whiskiz »

> wysmaruj sie dermacolem
> zaspiewaj ze Ci smutno
> udawaj smutnego lamusa przez pare sekund na insta
> cala polska zacznie o tb gadac, glupi fanbase to lyknie i to bardzoooo
> zaspiewaj cos ze hajs szczescia nie daje, tylko milosc i chcialbys zyc jak kiedys
> profit
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Ale wy jesteście strasznie zakompleksieni. No tak, bo tylko w POLSKIM i tylko w RAPIE takie rzeczy się dzieją. Straszne. Wstyd.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5584
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

Whiskiz pisze: 11 lut 2020, 18:01 > wysmaruj sie dermacolem
> zaspiewaj ze Ci smutno
> udawaj smutnego lamusa przez pare sekund na insta
> cala polska zacznie o tb gadac, glupi fanbase to lyknie i to bardzoooo
> zaspiewaj cos ze hajs szczescia nie daje, tylko milosc i chcialbys zyc jak kiedys
> profit
ale wyjaśniłeś ten proces, jak ty to wszystko dostrzegłeś?
Quebo marketing strategy debunked
Awatar użytkownika
typ
Posty: 27
Rejestracja: 30 maja 2019, 22:20

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: typ »

daveyo pisze: 11 lut 2020, 14:29 To bardzo niepokojąco wygląda i mam nadzieję, że to tylko promocja, bo jak gość jest tak zjedzony przez to wszystko to współczuję i mam nadzieję, że to ogarnie.
thexe pisze: 11 lut 2020, 14:28 :lol: co on pierdoli w ogóle. jakiś wystraszony, wychudzony, zgaduje, że to pewnie gierka marketingowa, ale i tak dziwnie się to ogląda
Jolo pisze: 11 lut 2020, 15:15 Też wydaje mi się ze ta cała "depresja" to prowo, osoba będąca w depresji raczej nie robiłaby takich akcji. Z góry do dołu akcja promocyjna.

No bo kurde, kto będąc na miejscu Quebo byłby smutny jak pizdeczka? Hajs, miłość, możliwości, wszystko to ma.
:bowdown: przez chwilę mi się wydawało, że jestem na SAJKO, a nie na slg.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Travson »

kolejny pl raper do skreślenia z playlisty, essa
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8103
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: eddy_wata »

Travson pisze: 11 lut 2020, 18:15 kolejny pl raper do skreślenia z playlisty, essa
o kurde, co oni teraz poczną?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: instinkt »

cała ta akcja jest nawet ciekawa, szkoda tylko że najważniejszy element (czyli muzyka jakby ktoś miał wątpliwości :lol:) się nie broni kurwa wcale
Flavis
Posty: 161
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:52

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Flavis »

Ja zamówiłem i nie mogę się doczekać aż przyjdzie. :joint:

Czy tylko mi kojarzy się ta stylówa z Young L?
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ