Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Przejebane teraz chodzić tak cały czas aż nie wiem do premiery płyty?
dzikilopez
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2019, 10:32

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: dzikilopez »

Jolo pisze: 11 lut 2020, 16:57 Wiadomo ze to promocja itp... ale rozdupcza mnie że on cały czas lata w tym makijażu i wydaje się nienaganny. A ma troche tych tatuaży do zakrycia na ryju i głowie..

Obrazek
wydaje mi się, że narobili za wczasu zdjęć i krótkich filmów których, na potrzeby kampanii będą potrzebowali.
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ljzr96 »

Odbiegając od chujowości tego numeru poprzez rymy: "rączki", "chłopcy", "pieniążki" i o braku tego o czym się pisze, bo się nie wie i w pierwszym numerze płaczu o tym, że starzy fani od niego odeszli (chyba już to pisałem nawet) bo wydaje takie gówno dla nastolatek niestety, to po prostu te numery są pozbawione wszelkich emocji. Kiedyś Białas miał bekę z Hucza. No Huczu chociaż nie brzmiał jakby to była muzyczka na marszu pogrzebowym.
Beaty natomiast są tak cudne, że dać je Aviemu i będzie banglało to (jakkolwiek to brzmi).
A teraz co do płyty: tytuł i to nagłe pojawienie się tak po latach, rzucenie tego można napisać na przestrzeni kilku godziń, do tego jeszcze (jak już wspomniałem) brak emocji w tym rapie wielce wskazuje, że płyta pojawi się w Walentynki.
Teraz kwestia pre-orderu. Nie wnikam w jego zawartość. No w sumie nic nie ma podanego. O cenę nie będę się przypierdalał (bodaj jak niegdyś Pyskaty do Szada), ale jeśli kupujesz dwie płyty, a przyjdzie ci w jednej przesyłce, to trochę dziwne, że zamiast 16 zł musisz zapłacić 32 złote.
Tyle.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

ja quebo sprawi, że taki look stanie się teraz modny to :bowdown:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

No już kurwa bez przesady :rotfl:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

pepperoni363 pisze: 11 lut 2020, 16:46 W PL tego jeszcze za bardzo nie grali (?)
Wiadomo że na mniejszą skalę, ale chcąc się upierać, to da się spokojnie wymienić parę przypadków. Wuwunio nagrywający i występujący jako Kapitan Kajdan, Młodszy Joe utrzymujący przez dłuższy czas w tajemnicy że Apriljoke to on jako producent, Gargamel ten z youtube produkujący elektronikę jako Gargamel3000 a rap jako Lil Tadek.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
AdiSuN
Posty: 68
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: AdiSuN »

dzikilopez pisze: 11 lut 2020, 17:07
Jolo pisze: 11 lut 2020, 16:57 Wiadomo ze to promocja itp... ale rozdupcza mnie że on cały czas lata w tym makijażu i wydaje się nienaganny. A ma troche tych tatuaży do zakrycia na ryju i głowie..

Obrazek
wydaje mi się, że narobili za wczasu zdjęć i krótkich filmów których, na potrzeby kampanii będą potrzebowali.
Ten dzisiejszy filmik na story musiał być na świeżo robiony, bo tam dziękuje za numer 2 karty na czasie i gratuluje Czuuxowi pierwszego miejsca.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Może przez ten czas jak go nie było to normalnie se je usunął?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

moda lubi powracać, już na początku poprzedniej dekady już modne były stylówy z lat 80/90, może już czas na 00's
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Tracz »

Przecież ta stylówka Quebo to jest powrót do przeszłości i normalności a nie żadne prowo, przytłoczyła go popularność i paradoks sytuacji polega na tym że dopiero w takiej normalnej odsłonie, bez ani jednego tatuaża, będąc najnormalniejszym sobą, krótko mówiąc stuprocentowym naturalnym sobą z przeszłości może spokojnie przejść przez ulicę i być anonimowy.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: zemsta1kadluba »

Oby nie, najgorszy modowy okres w historii, połaczenie szerokich sztruksowych spodni, butów DC, za dużej koszuli w paski i fryzury na denzela absolutnie kurwa najgorsze
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

koniec pisze: 11 lut 2020, 17:15 moda lubi powracać, już na początku poprzedniej dekady już modne były stylówy z lat 80/90, może już czas na 00's
Przecież już jest moda na 00, typu te wszystkie bluzy FILA itd. Natomiast ciężko mi sobie wyobrazić, aby ludzie nagle w 2020 (nie atakuję tutaj pewnego usera za to jak się ubierał x lat temu, po prostu idealnie ta stylówka mi pasuje do przykładu) chcieli wyglądać tak:
Obrazek

a ten fit Que to taki typowy student z 2008-2010
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, 17:19 przez oldschool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: mlody jelcz »

ja to nie wiem, czy on to jest teraz taki biedny, że te okulary będzie musiał oddać i dlatego tej naklejki nie zdjął czy ki chuj
Bolo pisze: 11 lut 2020, 17:13 Może przez ten czas jak go nie było to normalnie se je usunął?
nie wydaje mnie się, dziary raczej tak szybko nie znikają a niecały miesiąc (?) temu na necie był skrin z jakiegoś hejted gdzie typiarka szkalowała "typa ze znakami zapytania na szyi" a natalia szreder jej odpisała że on ją pozdrawia
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, 17:21 przez mlody jelcz, łącznie zmieniany 1 raz.
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Bardzo dobre to jest. Po bandzie, ale trzeba przyznać, że marketingowo ogarnięte perfekcyjnie. Jest w tej całej kreacji zagadka, która sprawia, że ludzie będą to śledzić, żeby poznać rozwiązanie.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

zgadzam się, że ta moda była mega bekowa ale w sumie o tej z lat 80 czy 90 też zdania dobrego nie miałem a dziś jakoś mnie fity stylizowane na ten okres nie rażą wcale
pewnie kwestia nostalgii czy coś
pszemokox
Posty: 12
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:20

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: pszemokox »

ale on serio dziś może grać, taco ma na torwarze koncert o 20
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: hardy »

Wcześniej się zastanawiałem, czy jak wróci moda na normalność w wyglądzie, to czy on znowu będzie wyglądał jak w 2012. Mam odpowiedź, zrobił to, choć moda jeszcze nie wróciła, ale może za jego sprawą XDD
Dobry wariat. Te jego miny na tych stories :D

A wrzutka z alter ego bardzo ciekawa. Zobaczymy jak to się rozwinie.
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jolo »

Tracz pisze: 11 lut 2020, 17:16 Przecież ta stylówka Quebo to jest powrót do przeszłości i normalności a nie żadne prowo, przytłoczyła go popularność i paradoks sytuacji polega na tym że dopiero w takiej normalnej odsłonie, bez ani jednego tatuaża, będąc najnormalniejszym sobą, krótko mówiąc stuprocentowym naturalnym sobą z przeszłości może spokojnie przejść przez ulicę i być anonimowy.

Ale co Ty pier**lisz? Przecież jeszcze tydzień temu czy tam 2, był w Chinach i wyglądał jak typowy on, czyli na maxa wystylizowany. Jakby było tak jak mówisz, to by się tak z tym nie pucował tylko po prostu taki makijaż robił zawsze jkaby wychodził i sprawa załatwiona. A on na tych story czy też w klipie po prostu specjalnie robi z siebie taką ofiarę losu.
Obrazek


Ale z drugiej strony, wyczuwam mega potencjał na kampanie reklamową, nie wiem czego ale coś w stylu Quebo zrobiony na normalnego siebie w publicznych miejscach, 80% ludzi by go nie poznała.
ljzr96
Posty: 35
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:51

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ljzr96 »

XDDD
Nie no. Kto odpowiada za PR Quebo?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO (2020) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Dokładnie tak. Właśnie gadałem z kumplami o tej zmianie stylówki Queby i zdałem sobie sprawę, że nagrywając wielkie zapowiedzi, rzucając snippety teledysków i tym podobne zrobiłby wielki hajp i napięcie, tymczasem nie robiąc (teoretycznie, bo wiadomo, że całość była pewnie mocno planowana) praktycznie nic pół internetu i tak googluje, przegląda, klika i zastanawia się o chuj chodzi. Chapeau bas za dojście do poziomu, w którym możesz robić dosłownie gówno, a maszyna i tak będzie się nakręcać.

Dziś Taco gra na Torwarze, nie wyobrażam sobie, żeby wrzucona "próba u kolegi" dotyczyła jakiegokolwiek innego wydarzenia, więc dziś wieczorem zapewne zostaniemy zalani nagraniami nieśmiałego Que drepczącego po scenie w longsleevie Ecko Wear.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ