Bonson - Królu Złoty (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

freaky
Posty: 6
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:04

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: freaky »

Ale Szminka na Szkle ma przepiękny vibe, Zepsuty też mocno osobisty numer. Reszta nudy jak chuj
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: cloud »

to chyba najgorsza jego płyta od wydania MVP, ja pierdole, co za nudy. mam nadzieję, że chociaż na AF usłyszę to czego oczekuję, bo tak to jest dramatycznie niestety. wielki zawód Damian. jeszcze w ogóle ta data premiery, serio nikt o tym nie pomyślał? od dwóch dni wszelkie media trąbią wyłącznie o premierze kłebonifade, kwestia promocyjna zjebana po calości. (zresztą to chyba nie pierwszy raz jeśli chodzi o Def Jam, z Frostmenem było podobnie)
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
niuskultonowytruskul
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:26

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: niuskultonowytruskul »

Dla mnie spoko a reszta może spierdalać słuchać quebonafide
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: cloud »

niuskultonowytruskul pisze: 13 lis 2019, 11:28 Fajna akcja, pozdro Kartky, nie ma co się pieścić z borderkami, czekam na preorder. Dla mnie sytuacja obnażyła jeszcze jedną straszną rzecz wśród fanbase'u rapowego. Białorycerstwo. Nie wierzę, że typy z neta są w stanie się opluwać i chcieć biec bić typa żeby tylko przypodobać się jakiejś instagramowej atencjuszce. Obrzydliwe. Dlatego nie ruchacie bo kobiety gardzą takimi rycerzykami.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: aleksy »

podbiajm niuskultonowytruskul, heaty pewnie od suchaczy rzapsona czy inynch stekosmieci, srednia wieku pewnie 13 lat hahah
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: samir »

cloud pisze: 27 mar 2020, 9:28
niuskultonowytruskul pisze: 13 lis 2019, 11:28 Fajna akcja, pozdro Kartky, nie ma co się pieścić z borderkami, czekam na preorder. Dla mnie sytuacja obnażyła jeszcze jedną straszną rzecz wśród fanbase'u rapowego. Białorycerstwo. Nie wierzę, że typy z neta są w stanie się opluwać i chcieć biec bić typa żeby tylko przypodobać się jakiejś instagramowej atencjuszce. Obrzydliwe. Dlatego nie ruchacie bo kobiety gardzą takimi rycerzykami.
chryste panie truskule najgorszy odlam ludzi, smierdzace wuda crewnecki pewnie pekaja w szwach od wkurwienia
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: loco »

cloud pisze: 27 mar 2020, 9:08jeszcze w ogóle ta data premiery, serio nikt o tym nie pomyślał?
płyta bonsa była zapowiedziana przed rp
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: cloud »

a to sory
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
niuskultonowytruskul
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:26

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: niuskultonowytruskul »

samir pisze: 27 mar 2020, 9:50
cloud pisze: 27 mar 2020, 9:28
niuskultonowytruskul pisze: 13 lis 2019, 11:28 Fajna akcja, pozdro Kartky, nie ma co się pieścić z borderkami, czekam na preorder. Dla mnie sytuacja obnażyła jeszcze jedną straszną rzecz wśród fanbase'u rapowego. Białorycerstwo. Nie wierzę, że typy z neta są w stanie się opluwać i chcieć biec bić typa żeby tylko przypodobać się jakiejś instagramowej atencjuszce. Obrzydliwe. Dlatego nie ruchacie bo kobiety gardzą takimi rycerzykami.
chryste panie truskule najgorszy odlam ludzi, smierdzace wuda crewnecki pewnie pekaja w szwach od wkurwienia
Masz rację. Z tym, że truskul teraz to właśnie bedoesy i kłebonafidy, bo nie nazywasz chyba niuskulem nagrywania teraz kawałków, które Alcomindz robiło 10 lat temu? No i zamiast crewnecków są bluzy gucci, a zamiast wódy szampan czy tam yerba mate.
Awatar użytkownika
BRN
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2019, 14:16

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: BRN »

Plyta na poziomie MVP, bez podjazdu do Postanawia umrzeć. Niestety sprawdziły się obawy po singlach, Bonson nie ma żadnego pomysłu na siebie, ja mam wrażenie, że to wszystko na siłe jest robione. Okrutny zawód, pisze to jako wieloletni fan Bonsona.
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: Kusmier »

Nie porównywałbym płyty do Bedoesa oprócz singla w którym to czuć, jeśli chodzi o jakieś porównania to w " Nikt Tu " czułem się jakby Białas wleciał. Najlepsze kawałki to dla mnie: " Zepsuty", "Vibe Killer"(w pewnym momencie jak w Pozorach, a sam beat kojarzy mi się z jakimś kawałkiem z "El diablo") no i kawałek z Romą. Nie jaram się tak jak przy Bonsoulu, ale dla mnie 7-8/10, na pewno jedna z lepszych rzeczy w tym roku jakie dotychczas się ukazały. Żałuję, bo myślałem, że będzie jakiś mocny storytelling na tym Zepsutym.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: mario995 »

niuskultonowytruskul pisze: 27 mar 2020, 9:21 Dla mnie spoko a reszta może spierdalać słuchać quebonafide
Szanujmy swoje uszy jednak xD
MalinowyJogurt

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: MalinowyJogurt »

Odpalcie dowolny kawałek z Gruz Braders i dowolny z tego albumu, przepaść. Niestety, ale ten album jest po prostu słaby, Bonson nie kombinuj już tyle proszę, wróć do prostej, ale dobrej nawijki a nie stękanie, sylabowanie, przerywanie i głos jakbyś się zaraz popłakać miał
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: Piters »

Ja wcześniej chciałem pisać, że to drugi Znany i Lubiany, ale chyba serio bardziej pasuje porównywanie do MVP
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: Kusmier »

Ciekawe jak to wyjdzie w wyświetleniach, na spotify nigdy chyba nie przekroczył 100 k słuchaczy, a teraz owszem.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: Bolo »

Liczyłem na to ze to złote pudełko będzie chociaż miało jakieś „pozłacane„ elementy albo nie wiem jakaś strukturę a ty wydrukowane na karton i spierdalaj Bolo dawaj 150zl. Jestem zawiedziony def Jamem, muzyki jeszxze nie sprawdzałem

Samo pudełko na cD fajnie zrobione ale kurwa już tackę plastikowa mogli dodać a nie w rękaw wciskasz
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: oldschool »

Kusmier pisze: 27 mar 2020, 11:20 Ciekawe jak to wyjdzie w wyświetleniach, na spotify nigdy chyba nie przekroczył 100 k słuchaczy, a teraz owszem.
Bo sobie wziął na featy Tymków, Szpaków itd. to ludziom, którzy ich słuchają też wyskoczy i staną się tym często chuja wartym słuchaczem. Żaden wyznacznik dla mnie.
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: rakieta_rakieta »

W nocy polarnej brzmi jakby Pelo zsamplowal kurwa soulpete z tego kawałka z Roma i to pozwalniał
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: kapper1 »

Szminka na szkle, złap mnie, noc polarna. Reszta niestety do wyjebania. Szkoda, bo Bonson w osobistej topce jest. Liczę, że na AF Laik go ogarnie troszkę i dostaniemy go bez skrzeczenia i gęgania. Zawód. :cry:
A i na tej płycie są kurwa najgorsze gościnki na świecie oprócz Romy ofc. Tymek i Szpaku przekroczyli skalę chujowizny, która przekroczyła warunki normalne w przyrodzie.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3703
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bonson - Królu Złoty (2020)

Post autor: Prez »

moim zdaniem niestety bardzo słaba płyta, do której nie będę wracał (poza Aha i Najlepsze rzeczy). bonusowe tracki z wersji deluxe też nie porywają, w dodatku chyba pomylona jest ich kolejność na trackliście + literówki w zinie z pytaniami. niby pierdoły ale poprawienie tego to chwila roboty, a efekt finalny trochę mierzi.

no i te featy, aż się dziwię, że je Bons w ogóle przyjął
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ