Bonson - Królu Złoty (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

MalinowyJogurt

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: MalinowyJogurt »

Dla mnie również Bonson nigdy nie był niesłuchalny, w sumie do tej płyty byłem sajko i propsowałem wszystko, bardzo mnie jarał ten brudny, agresywny styl no i utożsamianko z wieloma wersami, teraz jednak mam wrażenie jakbym słuchał osoby, która sama sobie przeczy i jeszcze 3 lata temu sama sobie by wyjebała lepa na odmułe za to co robi
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Ja osobiście nie czuję, żeby to było robione dla hajsu i dalej widzę tu tego samego Bonsa bo imo z wersów da się to wyciągnąć, ale podane to jest w formie średniej (2 pierwsze single) lub chujowej (2 ostatnie single)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Jasek »

benqacz pisze: 22 mar 2020, 17:27 Ktoś tam wyżej porównywał Laika i Bialasa?? Laik dalej potrafi dać dobrze, z klasą mimo przemiany.
To ja, i nie chodziło mi] o umiejętności czy coś, bo Laik z wyjątkiem tej epki zawsze był kozakiem i jest, czemu dowodzi nowy singiel, a Białas w swoim najlepszym czasie był co najwyżej przeciętny, ale obaj zawsze przedstawiali jakieś wartości, podziemie, Białas przed płytą w steprecords i pójściem na skurwiałą ścieżkę jechał z huczami, spodniami typu rurki, deysem i kurwa wszystkim; Laik zabraniał nagrywać z ostrym, nadal ma się za jakiś głos podziemia, no którym w sumie jest, wytyka, że multi to nie raper, bedoes to nie raper, ale to, że 1/3 AF nagrywa z Tymkami i się pcha z całej siły w mejnstrim wszelkimi środkami, frisbi brakuje, defjemy i punkowe klimaty Xd to przemilcza
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

Jest jakaś inna forma kontaktu z def jamem niz messenger? Chcialem zmienić adres dostawy preorderu

dzięki [mention]loco[/mention]!
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 17:38 przez Prez, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

[mention]Prez[/mention] [email protected]
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Kusmier »

daveyo pisze: 22 mar 2020, 17:31 Myślicie, że Bonson całkowicie pójdzie w tę stronę? Ja ten projekt bardziej odbieram jako eksperyment i chęć sprawdzenia się z innej strony, wątpię żeby kolejny album był podobny do tego, śmiem nawet twierdzić, że wróci do robienia poprzednich rzeczy więc spokojna wasza głowa.
Dokładnie to samo podejście, zawsze eksperymentował na solówkach. Chociaż czuć chęć pójścia w to co aktualnie popularne. Czekam na płytę i nastawiam się na kilka dobrych numerów, a u mnie "Najlepsze Rzeczy" to aktualnie singiel roku.
miciun
Posty: 26
Rejestracja: 28 kwie 2019, 21:45

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: miciun »

Wbiłem się na odsłuch płyty na discordzie, no i spoko akcja defjamu.
Jak Wam single nie siadły to płyta raczej też Wam nie siądzie. W podobnym klimacie są te pozostałe numery. 'Zepsuty ludzik' wyróżnia się szczególnie, bo jest mocny. W numerze Mama Tried Her Best jest feat Tymka, w Vibe Killer Skipa, a w Nocy Polarnej Romy, która po raz kolejny rzuciła bardzo fajny wokal i nadała klimatu. W bonus tracku Uszer ZDP i Sobel. (edit: widzę, że featy już były znane wcześniej, sorry)
Ja tam się jaram, bo mi tam wszystko siada od Bonsona. Wiadomo, że jakość na discordzie z telefonu nie była mega, dlatego czekam na ten piątkowy preorder, ale wiem, że się nie zawiodę, bo Bons nie zawodzi. :cool: Będzie na pewno przez jakiś czas na głośnikach.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2020, 20:40 przez miciun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Ramzes co bit dał to szok. Szpaku zajebiście nawinął, koleś pięknie potafi dopasować się do bitu. Rozumiem że ktoś może nie lubić jego rapu ale mówić o nim że jest asłuchalny jest dla mnie niezrozumiałe bo to chyba najbardziej melodyjny raper na scenie obecnie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

jedyne co usprawiedliwia Twoją wypowiedz to godzina napisania posta. mam nadzieję, że rano tu zajrzysz i będzie Ci wstyd.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

loco pisze: 25 mar 2020, 8:36 jedyne co usprawiedliwia Twoją wypowiedz to godzina napisania posta. mam nadzieję, że rano tu zajrzysz i będzie Ci wstyd.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

No jeśli m nie rozumiecie skąd się wzięły te ogromne wyświetlenia u Szpaku to właśnie m. in. stąd że jego rap jest bardzo melodyjny, nie wiem jak można tego nie słyszeć
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

trudno w to uwierzyć, ale nawet szpaku nie uratował tego kawałka

bonson tak sb przejebał tymi singlami, że z mojej strony płyta nie będzie nawet sprawdzana, po prostu oznaczę jako gówno i elo, kiedyś nie do pomyślenia...
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Deys położył bardzo fajną zwrotkę na tym singlu, Bonson też nie najgorzej w sumie, nie kumam AŻ takich hejtów bo rozumiem że niektórym się może nie podobać
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

Czy ktoś dostał maila od kuriera z nadaniem przesyłki? Widzę że niektórym już przychodzi, a ja nawet maila nie mam.

Btw limitowany preorder dalej wisi na stronie do kupna obok normalnej wersji.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

loco pisze:Czy ktoś dostał maila od kuriera z nadaniem przesyłki? Widzę że niektórym już przychodzi, a ja nawet maila nie mam.

Btw limitowany preorder dalej wisi na stronie do kupna obok normalnej wersji.
Też żadnego maila o nadaniu przesyłki nie dostałem.
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Wonski »

maila dostałem, paczka przyszła, tyle że zamawiałem wydanie "premium", to może wysyłali je wcześniej
niuskultonowytruskul
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:26

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: niuskultonowytruskul »

No wreszcie jakaś normalna płyta wychodzi a nie jakieś hip hopolo 3.0
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Tez złapałem się na premium, dla ziomka tez deluxe wziąłem za jedna przesyłaj, zamówione zaraz jak preorder wszedł numer coś koło setki zamówienia a ani maila ani nic u mnie. No chuj tam przecież nie umrę jak przyjdzie jutro albo w poniedziałek
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Ablazir »

bolo kurwiący na pro8l3m i zamawiajacy premium bonsona z jakimś kurwa banknocikiem i kartą, czy co to tam było :bowdown: :bowdown:
ale no pięknie się potwierdza, że czasy się zmieniajo jak nawijał jajo skoro przed odpaleniem albumu bonsona człowiek ma obawy, czy nie będzie to tak zwane gówno obesrane
chociaż no ja i tak szansę dam, za stare rzeczy jednak pewnie do końca kariery sprawdzać będę
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Bonson - Królu Złoty (27.03.2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Inna sytuacja, inne okoliczności, ablazaur :dunno:
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ