Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Co za jebane podludzie z nich, jak se zamawiałem z maxflo records pierwsze pokahontaz i coś tam od skorupa
To jak reklamowałem to mi potem normalnie dorzucili gratis płytkę i jakiś do kluczy coś tam a mes to tnie ile się da ludzi :lol:
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Beka, ja robiłem zamówienie na dwie płyty u Soulpeta na sklepie, opóźnił się z wysyłką kilka dni i mi dorzucił jeszcze jedną płytę gratis. Zapytałem czy to błąd bo nie zamawiałem to odeślę przecież albo zapłacę bo bym sobie zostawił w kolekcji ale napisał że za zamułę z wysyłką dorzuca gratis. I takich twórców wspieram a od ekipy Stasiaka nic nie zamówię i tyle
edit: dobra, sprawdziłem i to nie kilka dni tylko +/- dwa tygodnie bo mieli trasę z Bonsonem i nie był w stanie wysłać wcześniej. Mimo wszystko sądzę że wielu innych by wyjebało jajca i tylko przeprosiło i może dorzuciło jakiś kodzik rabatowy na 15% :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Tez dostalem wtedy gratis od soulpeta
Raca tez mi kiedys dorzucil plytke
Gerson wyslal mi za darmo Gang Agi

Jebac mesa :/
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
cliffhanger
Posty: 174
Rejestracja: 01 cze 2019, 14:10

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: cliffhanger »

A więc single Mesa znowu niosą pewien ciężar emocjonalny, to swoisty powrót do najlepszych czasów tegoż, dlatego nie wypada nie pogratulować. Oby tak dalej.
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Nedvved »

sugarhill_notausgang pisze: 04 lut 2020, 11:28 Zamawiałem wersję bonusową albumu z drugim CD z mixtapem. Przyszedł album bez mixtapu. Napisałem im grzecznego maila - odpisali mi
Spoiler
Przepraszamy mamy informacje z magazynu że nie dodajemy już do niej mixtape ponieważ się wyczerpał dlatego otrzymałeś jedną płytę a nie dwie, wspomnij o tym fakcie przy składaniu następnego zamówienia a dołączymy do paczki bonus z naszego sklepu w ramach przeprosin.
No i po 1) ta płyta w wersji z bonusem dalej wisiała na sklepie jeszcze bardzo długo, więc albo zapominali uaktualnić, albo "zapomnieli" uaktualnić - a nuż się kogoś naciągnie/ albo znaleźli gdzieś te mixtapy w magazynie i do późniejszych zamówień dodawali.
Po 2) "wspominałem o tym fakcie" przy następnych zamówieniach, ale nikt nigdy nie przeczytał tego, co pisałem, albo przeczytał i miał wyjebane.
Tak to jest, ale wiadomo Mes tylko ich zatrudnia co nie, nie ma wpływu na ich pracę, wiem, oglądałem wywiad dla popkillera.
XD Trzeba by przytaczać ten i podobne posty Mesowi za każdym razem jak będzie płakał, że jest artystycznie niezrozumiany. Nie wiem kto tam tym wszystkim zarządza ale zdecydowanie nie potrafią w biznes.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Trochę offtop, bo to nie jest temat o sklepie alkopoligamia, ale dyskutujemy sobie dlaczego wg nas preorder schodzi tak wolno i dlaczego go nie kupujemy. To tylko uściślę mojego posta - to nie miał być mixtape dodawany gratis, zamawiałem Produkt podpisany "Edycja specjalna 2CD" i zapłaciłem za edycja specjalna 2CD, a dostałem edycję podstawową 1 CD. Po wymianie maili dostałem tylko cytat, który wrzuciłem powyżej i na tym sprawa się skończyła, chociaż upominałem się o ten "bonus w ramach przeprosin" później.
No i Edycja Specjalna 2CD wysiała na sklepie po moim zamówieniu jakieś ~2 lata. Ciekawe ile jeszcze osób zapłaciło za nią, a później dostało za te pieniądze obietnicę bonusa w przyszłości.
[mention]Bolo[/mention] Blow "Jeśli czujesz" edycja specjalna 2CD
Ostatnio zmieniony 04 lut 2020, 13:27 przez sugarhill_notausgang, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

O której płycie mówisz?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
encrenoire

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: encrenoire »

Podoba mi sie ten klimat, proszę kontynuować bekę z pana rapera
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: #1 »

Ja z kolei zamówiłem kiedyś u nich winyl flexxip i ała i dostałem dwa razy w dwóch paczkach. Jako prawilny user życia napisałem do nich że się jebli i ja im zwrócę jedna paczkę i elo. Napisali mi że luz w chuj i że za to mi wyślą jakiś niespodzianek przy kolejnych zakupach. Na wysyłkę dałem 16zl (tak kurwa, liczę każdy grosz) kupując costam dostałem w prezencie singiel Kuby Knapa xd
Spoiler
odesłałem natychmiast. nawet pisałem im na fejsie ze odeślę bo beka w chuj.
Spoiler
^ kogo to chuj obchodzi?
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Nedvved »



No ten singiel mi siada.
Spoiler
Ale i tak preorderu nie kupię
A ten singiel Knapa kupiłem jak wyszedł a potem dostałem w gratisie xD Leży nadal niedopakowany.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: boixos »

RuskaUkra>Mes
ale ogólnie singiel fajny, mam wrażenie, że Mes średnio wie jak wykorzystać autotune, no rapuje jakby tego autotune nie było, te przyśpieszenia się nie sprawdzają w tym stylu
alyona zajebiście to wykorzystuje w odpowiednich momentach
Ostatnio zmieniony 04 lut 2020, 15:23 przez boixos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Ja pierdolę :damn: Nie ma to jak mieć jeden nabój i sobie oba kolana przestrzelić. Gdyby to była jakaś SBM, to by dorzucili jakąś limitowaną płytę, albo list z podziękowaniami (nie wiem, na pewno coś ciekawszego) i rozeszłoby się to po jakichś grupkach FB, dzięki czemu zarobiliby 50 razy tyle. No ale Mes to buc, jemu być najbardziej konstruktywną krytykę przedstawił, a ten walnie focha i elo.
Awatar użytkownika
Esko
Posty: 28
Rejestracja: 28 wrz 2019, 16:55

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Esko »

Nedvved pisze: 04 lut 2020, 14:30

Znajome

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Mes w miarę, w ogóle fajny ten bit, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że on nie wykorzystuje swojego potencjału do końca. Dobry prosty rap, na który go stać przez cały czas próbuje ubrać jeszcze w jakąś sztukę, pokazywać, że przekracza granice, że się rozwija...problem w tym, że to rozwój nie jest, a takie szukanie alternatyw zamiast po prostu czysto pluć w majk trochę ostatnio tego Mesa hamuje. Ukrainka też spoko. Numer, do którego raczej nie wrócę, zły nie jest, ale wybitny tym bardziej.
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Oho, ekipa Alko rusza promować album na fejsie. Polecam
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: JoeyJoeJoe »

:rotfl:
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: FMH »

usunęli ten komentarz i dodali jeszcze emoji ust i pokoju, chyba dla nadania większego "luzactwa" :D
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

Nie uważają, mi kadłub kiedyś wyjebał "dziękuję" z wiadomości zeby mi wpierdolić bana a potem palił jana, że tego nie zrobił. Jeszcze też ich ktoś tam sprzątnie.

Ale to trzeba być kurwa głupim, żeby myśleć żę takie "luzackie" podejście cokolwiek im da, oni nie są jutuberem z milionami fanów żeby móc se takie bezbeki walić w komentarzach. niedługo bedą kręcić preordery w rejonach hadesa którego ostatnia płyta bardziej mi się podobała niż te dwa single chujowe.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

No i Mes (czyli całe alko) ma raczej doroślejszy fanbejs, on jednak po takim czymś może się wkurwić, a nie przepraszać jak szczyl jutubera

Oczywiście nie mowie, ze zawsze
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ether
Posty: 524
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Ten Typ Mes x Szogun x Tkacz - Biały Tunel (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ether »

Esko pisze: 04 lut 2020, 15:34
Spoiler
Nedvved pisze: 04 lut 2020, 14:30



Znajome
Spoiler


To po prostu ten sam sampel.
Spoiler
A najśmieszniejsze jest to, że pisząc to naprawdę nie mam pojęcia czy się zrozumiemy, bo to już wszystko tak daleko poszło, że jak jest followup to jest kradnięty tekst, a jak jest ten sam sampel to zaskoczenie, że co to ;)
ODPOWIEDZ