Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

encrenoire

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: encrenoire »

:wall:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

O kurwa, jakie to jest ciekawe tekstowo i klimatycznie. Wykonanie mogłoby być trochę lepsze, ale jest w porządku. Klipu nie oceniam, bo już od one shotów mam je w chuju kompletnie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

wyszło
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

ZEUS - Golden Gate (prod. Klonowsky)
Spoiler
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Papys »

Na Tidalu nie ma, tak samo jak większości nowych singli.

Zeus zrób coś z tym.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Przesłuchałem, nic nie zapamiętałem i po połowie czekałem az sie skończy bo same nudy. Osobiscie nie polecam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: cukier »

Sprawdziłem z ciekawości, czy trzyma poziom. Pomimo przedstawienia konkretnej treści nie zainteresowało mnie to zbytnio. Po prostu poprawnie zrealizowany, nudny materiał.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

No ogólnie to nie jest jakieś złe, po prostu nudne w chuj
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

ZEUS - Daj mi miłość feat. Justyna Kuśmierczyk (prod. Klonowsky)
Spoiler
Awatar użytkownika
Mizter
Posty: 196
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:46

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Mizter »

:what:
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: JoeyJoeJoe »

przesłuchałem z powinności i kurwa takie niemrawe to było, wynudziłem się strasznie
niby wszystko jest tu okej, ale monotonia doskwiera tej płycie i ciężko się tego słucha
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Wonski
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2019, 13:03

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: Wonski »

5 lat temu wyskakiwał z lodówki teraz nie jest w stanie pogonić 2.5k preorderu ? ja pierdole...
Spoiler
równia pochyła
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: 2rzyn »

Slabizna... :what:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: Jose »

Niesamowite nudy pod względem tekstów i bitów, nawijkowo okej, ale cóż z tego.
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: Papys »

Stwierdzam, że do tych nowych płyt LP Zeusa trzeba mieć podobne podejście do życia trochę jak On, albo chociaż nie być nastawionym anty.

Jak słuchałem "To pomyłka" to się odbiłem jak od ściany (szczególnie te niektóre twory jak Like Ra były dla mnie za mocne). Jak słuchałem "To pomyłka" z miesiąc temu to dużo lepiej mi podeszła, ale też coraz więcej tematów świadomościowych ogarniam i się tym interesuję.

W poszukiwaniu siebie przypomina mi bardziej "Jest super". Flow i poczucie poruszania się po bicie Zeus ma wypracowane bardzo dobrze. Cieszy mnie też czasami agresywna nawijka w niektórych kawałkach i odejście od takiego cukierkowego tylko klimatu. Przesłuchałem ją na razie tylko raz, ale na pewno będę jeszcze ją sobie badał dalej.

Polecam otwartym :joint:
AdiSuN
Posty: 68
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: AdiSuN »

Papys pisze: 13 lut 2020, 8:59 Stwierdzam, że do tych nowych płyt LP Zeusa trzeba mieć podobne podejście do życia trochę jak On, albo chociaż nie być nastawionym anty.

Jak słuchałem "To pomyłka" to się odbiłem jak od ściany (szczególnie te niektóre twory jak Like Ra były dla mnie za mocne). Jak słuchałem "To pomyłka" z miesiąc temu to dużo lepiej mi podeszła, ale też coraz więcej tematów świadomościowych ogarniam i się tym interesuję.

W poszukiwaniu siebie przypomina mi bardziej "Jest super". Flow i poczucie poruszania się po bicie Zeus ma wypracowane bardzo dobrze. Cieszy mnie też czasami agresywna nawijka w niektórych kawałkach i odejście od takiego cukierkowego tylko klimatu. Przesłuchałem ją na razie tylko raz, ale na pewno będę jeszcze ją sobie badał dalej.

Polecam otwartym :joint:
To prawda. Muzyka Zeusa obecnie może nie wchodzić od pierwszych przesłuchań, ale są to naprawdę konkretne materiały całościowo. W kontekście "Jest super" też się w sumie wytworzyła taka chmura opinii, że to jest cukierkowy, hurraoptymistyczny album, to chyba ze względu na brzmienie niektórych kawałków. Ale jakby spojrzeć na cały album, to on wcale nie jest taki, o czym zresztą Zeus wielokrotnie mówił. Są tam też numery bardziej melancholijne czy nawet agresywne w wydźwięku. No ale to faktycznie, trzeba trochę śledzić tego Zeusa, kumać jego podejście, żeby tak szerzej te płyty odbierać.
enduro
Posty: 69
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:23

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: enduro »

macie rację. jest super, to pomyłka jak i ostatnia płyta po pierwszym przesłuchaniu wydaje się rozczarowywać. jednak mają coś w sobie, że chce się dać jeszcze jedną szansę, i jeszcze jedną i jeszcze... i w końcu dociera do nas, że jednak podoba nam się krążek. przynajmniej ja tak miałem.
to samo mam z najnowszą produkcją, odbiłem się od ściany ale pomału dociera do mnie, że jednak to stary, dobry, zeus tylko w nieco innej odsłonie.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

Jest to bardzo fajna płyta. Nie zdobędzie na pewno płyty roku, natomiast bardzo przyjemnie się tego słucha, Klonowsky w niektórych momentach naprawdę dobrze dał na bitach, i Zeus czasami musiał sie wysilić. Znacznie lepsza produkcja niż ta Bisza, a kiedyś chętnie ich porownywałem. Tematyka tego albumu jest naprawde spoko, bo jest jakaś, to nie jest tylko głupie sranie o niczym. Propsy zostawiam, jest nieźle.
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: ether »

Zeus jest raperem, jak na polskie realia, wybitnym. Taki Quebo czy Taco to kurwa wysiadają w połowie drogi do niego. Taka prawda
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: Parlae »

No ja słucham głównie zagranicznego rapu ale Zeus jest jednym z tych raperów z Polski, którego po prostu cenię. Dobra płyta. Wkręca się po kilku odsłuchach prawie tak samo jak ''Jest super'', które mam na fizyku. Będę wracał na pewno.
ODPOWIEDZ