Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Premiera 07.02.2020.

Preorder 49zł.
LIMITOWANY PAKIET PŁYTY „ZEUS. W POSZUKIWANIU SIEBIE.” POSZERZONY O DODATKOWE WYDAWNICTWO PLUS BONUSY.

ZAWARTOŚĆ DODATKOWA DOSTĘPNA TYLKO W LIMITOWANYM (2500 egz)
WYDANIU PREORDEROWYM W SKLEPIE WWW.PIERWSZYMILIONSKLEP.PL :

“PIERWSZY MILION TO EKIPA VOL. 1” to płyta nawiązująca do pierwszego wydawnictwa
ZEUSa i JOTESTE czyli “Pierwszego Mixtape’u”. Jest to wyprodukowany w całości przez
ZEUSa album zawierający same premierowe utwory utrzymane w większości w stricte
hip-hopowym, energetycznym i często humorystycznym stylu znanym z pierwszej produkcji
spod szyldu PIERWSZY MILION. Na płycie goście związani z wytwórnią.
Fizyczne wydanie płyty “PIERWSZY MILION TO EKIPA VOL. 1” sprzedawane będzie
wyłącznie w limitowanej edycji albumu “W POSZUKIWANIU SIEBIE”.
Oprócz tego dodatkowego wydawnictwa, w pakiecie preorderowym znajdą się również
gadżet niespodzianka, wlepy etc.
Okładka
Spoiler
Obrazek

Tracklista

1. Golden Gate
2. Daj mi miłość
3. Panoptykon
4. Brzeg
5. Abstrakt wiosna ’19
6. Sądy ekstremalne
7. Łamacz snów
8. Słyszę wycie syren
9. Wszystko i nic
10. Re-fluksje
11. Aghori
12. Fuji
13. Metale szlachetne
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

okładka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

Co to kurwa jest. Zeus halo. :rotfl:
encrenoire

Re: Zeus - W poszukiwaniu siebie (2020)

Post autor: encrenoire »

....
Ostatnio zmieniony 15 maja 2020, 18:05 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: GoodStuff »

ja sie do dzis zastanawiam co sie musialo stac ze po tak dobrze przyjetej plycie Zeus.Nie zyje ktora sprzedazowo o ile dobrze pamietam tez bardzo dobrze stala Zeus poszedl w jakies rap-ziarno i stracil caly rozmach ,trudno to logicznie wytlumaczyc,oczywiscie bylo po drodze kilka dobrych numerow chcocby ta epka ale jego kariera wyhamowala na wlasne zyczenie,pododnie jak z Biszem z tym ze ten drugi zawsze mial swoje alternatywne jazdy ale nawiazujac do tematu Najwieksi przegrani to Zeus,Bisz I VNM i to wszystko w podobnym czasie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Luxair »

przedszkolanek pisze: 08 sty 2020, 4:37 okładka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Klasyczny tentacle rape
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

GoodStuff pisze:ja sie do dzis zastanawiam co sie musialo stac ze po tak dobrze przyjetej plycie Zeus.Nie zyje ktora sprzedazowo o ile dobrze pamietam tez bardzo dobrze stala Zeus poszedl w jakies rap-ziarno i stracil caly rozmach ,trudno to logicznie wytlumaczyc
On się chyba rozwiódł jakoś po tej płycie. Całą tą jego przemianę tłumaczyłbym tym, że musiał mieć bardzo trudny okres w życiu (może właśnie te rozwód, o ile to prawda), z którego wygrzebał się dzięki jakiejś coachingowej terapii, czy innemu rozwojowi osobistemu i rzuciło mu się to teraz na mózg, a co za tym idzie na muzykę. Inna sprawa, że chyba nieźle mu się jego „motywacyjne” płyty sprzedają, więc biznesowo może i był to dobry ruch.
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 157
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Marker »

Na okladce to zeus potter buszujacy w wodorostach wczarze ognia?
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

scarz pisze: 09 sty 2020, 10:01 On się chyba rozwiódł jakoś po tej płycie. Całą tą jego przemianę tłumaczyłbym tym, że musiał mieć bardzo trudny okres w życiu (może właśnie te rozwód, o ile to prawda), z którego wygrzebał się dzięki jakiejś coachingowej terapii, czy innemu rozwojowi osobistemu i rzuciło mu się to teraz na mózg, a co za tym idzie na muzykę. Inna sprawa, że chyba nieźle mu się jego „motywacyjne” płyty sprzedają, więc biznesowo może i był to dobry ruch.
Rozwód/rozstanie było przed "Nie żyje". Zeus na pewno miał wtedy kiepski życiowo okres, bo tam był jeszcze konflikt z Dulewiczem o kasę, emigracja za hajsem i problemy rodzinne. No a kolejne płyty powstawały już w okresie hossy, po sukcesie komercyjnym i z nową partnerką u boku.
Zeus w "Muzyka, miłość, przyjaźń" pisze: Kiedy traciłem grunt pod nogami
To był tylko jeden cios więcej
Przeżyłem rozpad związku, operację mamy
Emigrację i chyba depresję
Te parę tysięcy złotych...
Dla mnie to jest tylko symbol
Czegoś co można zrobić patrząc prosto w oczy
Ciach! Robię grubą linią!
AdiSuN
Posty: 68
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: AdiSuN »

Szkoda, że Zeus jest tak odbierany przez odbiorców, bo w rzeczywistości tak to nie wygląda. Jeśli ktoś faktycznie podąża za chmurą opinii, że Zeus teraz to jakiś pseudo-motywacyjny raper to może to tak wyglądać bez głębszego zagłębienia się w wywiady i płyty. Gość robi każdą płytę jak czuje, trzeba do tego dodać, że każdy jego album jest inny od wszystkich, co jest rzadkością w polskim rapie. Najgorsza jest wtórność i powielanie tego co pykło, w tym przypadku Zeus. Nie żyje. Jeśli ktoś słucha w całości tych albumów to spokojnie można dostrzec, że to nie jest takie czarno-białe, że super pozytywna płyta czy coś w tym stylu. Sam w wywiadach o tym mówi bardzo fajnie i wyjaśnia pewne kwestie. Zawsze obrywał baty za muzykę, czy swoje poczynania, "Nie żyje" to była czwarta płyta, wstrzelił się z nią po prostu w dobry okres i oczekiwania słuchaczy. Potem chciał robić inne rzeczy, idąc pod prąd i to nawet nie z premedytacją jakąś - tak czuł. I nie zgodzę się, że teraz to się dobrze sprzedaje, bo pod względem sprzedaży jest kompletnie niszowym artystom, biorąc pod uwagę odbiór ostatniego albumu "To pomyłka" i jego sprzedaż. Jest teraz szczęśliwym gościem, rozwija się faktycznie duchowo, ale niech ktoś wskaże jakiegoś drugiego rapera, który potrafi w tak różny sposób opowiadać o tym co go otacza, a nie iść zero-jedynkowo, że jak jestem katolikiem to hurra, jadę z tym płytę za płytą i wpajam trywialne rzeczy, a jak rozwijam się duchowo to baang każda płyta w taki sam sposób powiedziana, że super medytacja i w ogóle zajebiście. Zeus jest wydaje mi się jedynym, który potrafi z dystansem sobie spojrzeć na to co go otacza w takich właśnie głębszych sferach. Kibicowałem mu i będę kibicował, z biegiem lat widać coraz większą różnicę w jego postrzeganiu muzyki na tle tej nudnej, przewidywalnej jak pizda polskiej sceny rapowej. Wiadomo, że to się może komuś nie podobać muzycznie, stylistycznie, ale średnio, że ten Zeus jest cały czas tak skrajnie odbierany, praktycznie od zawsze. Stoi za nim dalej dobra, ciekawa przede wszystkim muzyka. Słuchajmy całości albumów, nie singli i nie podążajmy ślepo za chmurami wytworzonych opinii przez jakąś grupę odbiorców.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

edenmar pisze: (...) tam był jeszcze konflikt z Dulewiczem o kasę (...)

Wiadomo coś więcej o tym? I ogólnie co die z Dulewiczem i Embryo dzieje? Bo praktycznie zniknęli, gdy Sławy poszły na swoje.
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Mixował nowy track Laika, więc może zszedł do undergroundu :D Trudno powiedzieć, Zeus chyba nie rozwijał tematu.
AdiSuN
Posty: 68
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:29

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: AdiSuN »

scarz pisze: 09 sty 2020, 13:29
edenmar pisze: (...) tam był jeszcze konflikt z Dulewiczem o kasę (...)

Wiadomo coś więcej o tym? I ogólnie co die z Dulewiczem i Embryo dzieje? Bo praktycznie zniknęli, gdy Sławy poszły na swoje.
Zeus nie rozwijał tematu, ale mówił, że to był dla niego ciężki okres i współpraca z Dulewiczem się zakończyła bardzo niefajnie. W skrócie stwierdził, że poszło o "ego i pieniążki". W Embryo w ogóle od lat jest coś nie tak z promocją, wytwórnia wydaje się być źle zarządzana po prostu. Co ciekawe są podejrzenia, że Sławy koniec końców też z Dulewiczem aż tak pokojowo już teraz nie żyją, choć nic więcej na ten temat nie wiadomo.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Groszek »

AdiSuN pisze: 09 sty 2020, 12:49 Szkoda, że Zeus jest tak odbierany przez odbiorców, bo w rzeczywistości tak to nie wygląda. Jeśli ktoś faktycznie podąża za chmurą opinii, że Zeus teraz to jakiś pseudo-motywacyjny raper to może to tak wyglądać bez głębszego zagłębienia się w wywiady i płyty. Gość robi każdą płytę jak czuje, trzeba do tego dodać, że każdy jego album jest inny od wszystkich, co jest rzadkością w polskim rapie. Najgorsza jest wtórność i powielanie tego co pykło, w tym przypadku Zeus. Nie żyje. Jeśli ktoś słucha w całości tych albumów to spokojnie można dostrzec, że to nie jest takie czarno-białe, że super pozytywna płyta czy coś w tym stylu. Sam w wywiadach o tym mówi bardzo fajnie i wyjaśnia pewne kwestie. Zawsze obrywał baty za muzykę, czy swoje poczynania, "Nie żyje" to była czwarta płyta, wstrzelił się z nią po prostu w dobry okres i oczekiwania słuchaczy. Potem chciał robić inne rzeczy, idąc pod prąd i to nawet nie z premedytacją jakąś - tak czuł. I nie zgodzę się, że teraz to się dobrze sprzedaje, bo pod względem sprzedaży jest kompletnie niszowym artystom, biorąc pod uwagę odbiór ostatniego albumu "To pomyłka" i jego sprzedaż. Jest teraz szczęśliwym gościem, rozwija się faktycznie duchowo, ale niech ktoś wskaże jakiegoś drugiego rapera, który potrafi w tak różny sposób opowiadać o tym co go otacza, a nie iść zero-jedynkowo, że jak jestem katolikiem to hurra, jadę z tym płytę za płytą i wpajam trywialne rzeczy, a jak rozwijam się duchowo to baang każda płyta w taki sam sposób powiedziana, że super medytacja i w ogóle zajebiście. Zeus jest wydaje mi się jedynym, który potrafi z dystansem sobie spojrzeć na to co go otacza w takich właśnie głębszych sferach. Kibicowałem mu i będę kibicował, z biegiem lat widać coraz większą różnicę w jego postrzeganiu muzyki na tle tej nudnej, przewidywalnej jak pizda polskiej sceny rapowej. Wiadomo, że to się może komuś nie podobać muzycznie, stylistycznie, ale średnio, że ten Zeus jest cały czas tak skrajnie odbierany, praktycznie od zawsze. Stoi za nim dalej dobra, ciekawa przede wszystkim muzyka. Słuchajmy całości albumów, nie singli i nie podążajmy ślepo za chmurami wytworzonych opinii przez jakąś grupę odbiorców.
No i co z tego ze każda płyta brzmi inaczej jak to brzmi Chujowo po prostu
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kon rafal »

Znając życie to pewnie ich nawet nie przesłuchałeś. Idź se kurwa na glamrap z takimi gównopostami

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Brzmi chujowo to nie, ale są miałkie i nudne w większości

Słuchałem wszystkie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: kon rafal »

Spoko, ja przesłuchałem tylko single z "Zeus.jest super" i sobie odpuściłem resztę, dlatego też nie piszę, że jest chujowy, czy nagrał chujowe płyty, no chyba, że groszek przesłuchał wszystko dokładnie i wyliczy co tam było nie tak zamiast pisać takie nic nie warte posty, to wtedy zwrócę honor.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

ZEUS - Słyszę wycie syren (prod. Klonowsky)
Spoiler
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Trochę za dużo tej swojej winy w rozjebaniu związku, no ale to trochę takie Zeusowskie więc nie ma co się dziwić w tym momencie. No i jak rozumiem to jest o tej co się z nią rozstał już w chuj dawno, a już długo jest z tą Kuśmierczyk więc to trochę takie dziwne (specjalnie to sprawdziłem tera bo w sumie to uznałem, że wcześniej chuj mnie to obchodziło). Chyba, że nie skumałem o czym to jest to proszę o wybaczenie :lol: No ale ogólnie mimo tego nawet fajnie sie tego słucha, nwm może dlatego że ostatnio odświeżałem Zeus nie żyje.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: Zeus - W POSZUKIWANIU SIEBIE (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Papys »

Dobry singiel, ciekawy jestem tego albumu. Ostatnio odświeżałem "Zeus - To pomyłka" album i nie jest taki zły jak się pisze, po prostu trzeba nie wymagać za dużo, puścić wolno i mieć podobne loty co autor to wtedy jest spoko.
ODPOWIEDZ