Deemz - Sauce (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Dobre, mi się osobiscie dobrze tego słucha, to jest porządne od bitu po nawijke, z tym, że OKI >>>Sobel, co mnie trochę zaskoczyło, bo uwazałem, że OKI przestal już dawno zaskakiwać, a tu naprawdę porządna zwrotka. Sobel oczywiście tez na poziomie, ale nie aż tak dobrym, bit spoko, podobało mi się to
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: manieq »

I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Jeden z najgorzej przeprowadzonych okresów do premiery płyty w polskim rapie. Kawałek sprzed 4 lat, 33 numery łącznie, przekładanie premiery 12h przed planowaną. Zero hajpu na tą płytę, mimo, że kawałki niektóre zrobiły miliony.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

Ale to jest muzyczna bomba nafaszerowana plejadą gwiazd, super pomysł połączenia artystów z różnych światów. Dobry podwójny album naszpikowany kolorowymi bitami od brudnych i mocnych uderzeń, połamańców, aż po wolniejsze muśnięcia membrany, czuć w niektórych miejscach od razu, że to "Deemz na bicie szmato" Energetyczna i efektowna podróż przez dwa krążki - Rosalie pięknie wypływa z głośników wraz z Vito, podkład w tym numerze jest fenomenalny, chętnie usłyszałbym taki duet we wspólnym projekcie. Dla Tymka został wysmażony konkretny bicior agrrr kocham takie pierdolnięcie. "Demon Slayer" super melo! Magiera na drugiej płycie rzucił kilka remixów oraz numery bez gości, same produkcyjne wałki, imo trochę szkoda, zaś tutaj fajnie, że te 33kawałki uzupełniają jednak wokaliści.
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Willxc »

oldschool pisze: 24 wrz 2021, 15:30 Jeden z najgorzej przeprowadzonych okresów do premiery płyty w polskim rapie. Kawałek sprzed 4 lat, 33 numery łącznie, przekładanie premiery 12h przed planowaną. Zero hajpu na tą płytę, mimo, że kawałki niektóre zrobiły miliony.
Tez tak myślałem, a tu jednak platyna wleciała :shock:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

No jak tam jest Eldorado co zrobiło że 100 mln wyświetleń :dunno:

Przecież to nie przez fizyki ta platyna
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: Deemz - Sauce (2021) [Zapowiedź]

Post autor: Flisinio »

numer Tuzzy :bowdown:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Deemz - Sauce (2021)

Post autor: sebring »

liczylem na totalne posmiewisko i coś w stylu ironicznego pijackiego hitu na free$tyle w stylu wuwua josefa bratana, a wyszedł po prostu nudny, chujowy numer, rozczarowanko
oczywiscie nic innego nie przesluchalem, jak mozna takiego molocha wydać? jeszcze kurwa po kilka lat maja te tracki, tak jak uż. oldschool powiedzial, najbardziej idiotyczny i chujowy rollout od lat w polsce
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Deemz - Sauce (2021)

Post autor: oldschool »

Szkoda, że to nie wyszło:


Skoro tyle numerów wjebał to mógł i to.
ODPOWIEDZ