Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: baqlashan »

przedstawia coś co jest brzydkie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Rozpierdalator »

Tak pierdolicie że se sprawdziłem. Lato słyszałem ale jakoś nie wracałem, ale co tu się odkurwia to :eek: bity z innej planety, każdy kawałek o czymś. Zajebiste patenty z wokalem, kozak w chuj
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: mlodyperkez »

po fali propsow (naprawde kurwa fali) postanowilem sprawdzic, mimo ze sie dlugo opieralem bo po ich ostatnim krazku wiem ze nic od nich do mnie raczej nie trafi no ale jednak sie zlamalem i dobre chujostwo to jest, wy tego na powaznie sluchacie? w sensie ze sprawia wam to przyjemnosc? te zajebiste patenty z wokalem to brzmia jak nafukany wini ktory po 3 dniach ruchania dziwek i waleniu scierwa postanowil wbic do studia i sobie ponagrywac cos dla beki. nic tutaj sie nie zgadza dla mnie, kwasowa jazda bez trzymanki. wyobrazam sobie ze ktos moze miec frajde z wrzucenia tego sobie do furki czy przed melanzem, ale osobiscie bym z takiego auta spierdalal. najwieksza beke mialem z utworu 'mlody synek' ktory przez ta gitare brzmi kurwa jak jakis malenczuk.
Spoiler
dla mnie chlopaki robia sobie pastisz hh a wy sie tym jaracie no ale spoko KAZDY MA SWOJ LOT :rotfl:

2/10 nie wroce
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 20:00 przez mlodyperkez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: baqlashan »

skoro pastisz hh jest ciekawszy niż hh, to co jest zasadnego w pytaniu czy my na poważnie tego słuchamy?
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: przedszkolanek »

ale ty marudny jesteś checixie, no prawie zupełnie jak ja
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

sprawdziłem dzisiaj bo parę dni temu obczajałem Młodego Synka który bardzo mi się spodobał. Zaznaczę że nie przesłuchałem do tej pory Lata w Gettcie poza słynnym Dwa Kolory. I muszę powiedzieć że ta epka trafia do mojego top3 czuć tu krakowski sznyt elektroniki która w tym mieście zawsze miała mocną pozycję zanim stała się popularna w mainstreamie, ale w naprawdę fajnej swojskiej formie, kolejny polski zespół który tworzy swój styl zamiast kopiować na przypał zagraniczne patenty, a osobne propsy należą się producentowi za wspaniałe biciwa.
Może ktoś dać jakąś rozpiskę kto jest kto w ekipie i gdzie byli wcześniej?
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: azar »

dwa kolory nie są z lata w getcie, a rozpiską o którą prosisz, raczej nikt nie dysponuje.
Miałem coś odpisać też użytkownikowi checix69 i zacząłem sprawdzać po postach czego słucha, ale dotarłem tylko do jakichś propsów dla shelleriniego i gorącej nadziei, że ostry nagra w 2020 coś co zamknie hejterom mordy :lol: wtedy sobie darowałem
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 21:07 przez azar, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: oyche »

słynne dwa kolory? przecież to najsłabszy ich track chyba
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: przedszkolanek »

zemsta1kadluba pisze: 13 sty 2020, 21:00 Lata w Gettcie poza słynnym Dwa Kolory
dwa kolory nie są z lata, tylko to luźny singiel (miał otwierać ćs mixtape, ale to już chyba niebyłe)

co do rozpiski - powiem ci tak, nie wiem co prawda dokładnie, ale wydaje mi się, że ćpajstajl to skład w miarę otwarty, a resztę niech wyjaśni [mention]recklezz[/mention]
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: mlodyperkez »

azar pisze: 13 sty 2020, 21:05 Miałem coś odpisać też użytkownikowi checix69 i zacząłem sprawdzać po postach czego słucha, ale dotarłem tylko do jakichś propsów dla shelleriniego i gorącej nadziei, że ostry nagra w 2020 coś co zamknie hejterom mordy wtedy sobie darowałem
dziekuje ze sobie darowales
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

to mój błąd w takim razie, ale coś tam jeszcze słyszałem z Lata, muszę przesłuchać całą płytkę bo to będzie ciekawe jako że większość z was słyszała Lato pierwsze, polubiła je i do niego porównuje Melodramat, a ja będę miał odwrotnie.

@up spokojnie chłopaki to tylko polski rap
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: mlodyperkez »

kiedy ja spokojny jak nigdy, ciesze sie ze nie zajebal jakiegos wysrywu w stylu 'ty jebany truskulozo nie kumasz mego lotuuuuuuuu idz se sluchaj dziadka ostrego h3h3' (biorac pod uwage to co napisal pewno tak by mniej wiecej to wygladalo) bo bym musial goscia wyjasniac na predkosci a ide zaraz narcos ogladac i by mi sie nie chcialo.

jak wam siada to spoko mrdki : ))))
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: Ablazir »

: ))))
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: przedszkolanek »

checix69 pisze: 13 sty 2020, 21:29 biorac pod uwage to co napisal pewno tak by mniej wiecej to wygladalo
no nie wiem
azar pisze: 03 sty 2020, 15:18 Album "Powrót w masce" formacji HaKon, czyli krakowskich raperów i producentów Hakima oraz Konego
przedszkolanek pisze: 05 sty 2020, 1:12 ogarnęliście chłopaki, że za ten projekt odpowiada w połowie połowa ćpajstajlu?
boombapy jbc
azar pisze: 07 sty 2020, 19:47 sympatykom ufocore i obydwu materiałów od ćpajstajli polecam sprawdzić wszystkie rzeczy spod szyldu hakon, Kony nie daje słabych zwrotek, a i Hakim wcale nie odstaje jakoś rażąco, w dodatku daje dobre bity, przykładowo z tej płyty za on'n'on i NY-PL propsy potężne
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: azar »

serio próbujecie analizować mój post pod kątem niuskul vs truskul jeszcze stawiając ćpajstajl w roli niuskulu? :lol:
po prostu wkurwiło mnie to ironiczne pisanie "chujowe, no ale co tam, macie swój LOT rotfl omg ależ nie mogę uwierzyć, że komuś to się podoba".
Dlatego napisałem, żebyś zrozumiał, że dla kogoś innego równie zabawne może być słuchanie na poważnie jakiegoś shellera czy ostrego lamara w 2020
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: lysy »

ja się jaram ćpajstajlem, ale jak najbardziej rozumiem, jeśli komuś to kompletnie nie podchodzi albo nawet brzmi dla niego jak parodia, bo to mocno specyficzny styl. tak samo, jak może komuś nie podchodzić jakieś death grips czy inne mniej przyziemne rzeczy, nic w tym dziwnego i nie oznacza to od razu, że ktoś ma zamknięty łeb
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

post wyżej dobrze podsumował
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: mlodyperkez »

dobra w sumie przyznaje to 'kazdy ma swoj lot' na capsie z emotka bylo zbedne, po prostu mi nie siadlo, jesli podoba sie innym to dla mnie spox, chociaz przewozki chlopakow za nic nie rozumiem.
azar pisze: 13 sty 2020, 21:52 że dla kogoś innego równie zabawne może być słuchanie na poważnie jakiegoś shellera czy ostrego lamara w 2020
ale ja sobie z tego doskonale zdaje sprawe. chociaz od shellera to odbij bo dobre rzeczy nagrywa w przeciwienstwie do ostrego.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

A ja napiszę że tam popierdoliłem i chodziło mi o Gangi , a nie Dwa kolory wszystko przez to że albumy są wrzucone w całości i że jestem zjebany
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Ćpaj Stajl - Melodramat (2019)

Post autor: recklezz »

Jaką tu rozpiskę potrzebujecie, sprawa jest prosta - oficjalny skład CPAJSTAJLU to Kony oraz Cool P, Lato w Ghettcie to była po prostu taka składanka z ziomalami z KRK. Jeśli chodzi o mixtape UFOCORE to szefem calego projektu jest Zalaz i ma on swój osobny kanał.
ODPOWIEDZ