Paluch - Nadciśnienie (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: bedoer »

6 numerów nagranych, 4 rozgrzebane, w tym roku powinien wyrobić się z całością - info z wywiadu dla Popkillera.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

#nikogo
Wygrzeszam Cię, mordzia.
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: 8es »

Mam prawie wszystkie Palucha płyty na półce. Od jakiegoś czasu nie mogę go słuchać, on od 10 lata leci tak samo i nawija o tym samym, zaczyna mnie irytować, powinien sobie zrobić przerwę. Albo nakurwiać po prostu coś w tym Szaman i chuj nie lubię takich smutów od niego, jak on mnie wkuriwał na Śląski Rap Festiwal zamiast coś z jebnięcem, to ten gdybyś kiedyś dym i te inne takie no i tak przedłużał że chuj. Niech zrobi przerwę sobie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

bedoer pisze: 10 wrz 2020, 22:36 6 numerów nagranych, 4 rozgrzebane, w tym roku powinien wyrobić się z całością - info z wywiadu dla Popkillera.
czekam
Awatar użytkownika
Kusmier
Posty: 486
Rejestracja: 06 maja 2019, 23:34

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Kusmier »

Bortwick wróć
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: MyEvenement »

wydaje mi się, że jakbym wziął Palucha losowe randomowe zwrotki z okresu 2k16-2k20, wymieszał je totalnie i zrobił z tego materiał to i tak brzmiało by tak samo. Chłop cały czas nawija tak samo/o tym samym. W sumie fanbase ogromy, po co ryzykować jak może poodcinać kupony obrońca rapu.
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: bedoer »

To prawda, w latach 2016-2020 po wielkim sukcesie Ostatniego Krzysku Osiedla Paluch stoi w miejscu. Miejmy nadzieję, że najbliższy album przyniesie coś nowego. Ponad roczna przerwa może podziałać dobrze.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Moim zdaniem on nie stoi w miejscu tylko robi to w czym jest po prostu najlepszy trzymając cały czas wysoki/równy poziom. Może to tak wyglądać, bo Paluch siedzi w jednej stylistyce przez co nie ma aż tak wielu urozmaiceń w samej muzyce, ale jest to zawsze solidny produkt i słusznie wyrobiona pozycja na scenie.

Nie wygląda mi to na jakieś odcinanie kuponów, bo sama muzyka się broni i każdy kto chociaż trochę się zna powinien to rozumieć.

Jedynie właśnie taka dłuższa przerwa może spowodować, że kolejny materiał wejdzie z fajną świeżością.
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: bedoer »

Wiesz co @daveyo, z tym staniem w miejscu to bardziej mam na myśli to, że do 2016 roku Paluch zaliczał ciągły progres i widać w nim było tę ogromną determinację i głód sukcesu. Płyty były mniej lub bardziej udane udane, ale mniej więcej co druga wiązała się ze skokiem jakości i popularności. Mam wrażenie, że na OKO Paluch dobił blisko swojego sufitu i stał się jednocześnie spełniony i syty. I poniekąd da się to zauważyć w kolejnych projektach, które wprawdzie nie spadały poniżej pewnego poziomu, ale miało się wrażenie, że jest to próba powielenia tego co się wcześniej udało. W dodatku wraz z wiekiem coraz bardziej kłóci się ten temperament Palucha, który z jednej strony kocha tę kulturę i muzykę i przedstawia siebie jako obrońcę, a z drugiej pewnych rzeczy już nie wypada mówić i robić albo się nie chce wchodzić w konflikty. I tak dostaliśmy kontynuację poprzedniego projektu w postaci Złotej Owcy, na której pojawiły się mocarne single, ale jako całość była słabsza, a potem niby coś nowego w postaci Czerwonego Dywanu, który jest chyba jedną z najsłabszych singlowo płyt Palucha (a single to coś na czym bazuje jego dyskografia), okraszona dość nieudaną, populistyczną liryką. Bardzo dobrze, że zdecydował się na najdłuższą przerwę od lat i mam nadzieję, że wpadnie na jakąś niezłą koncepcję. Jaki Paluch jest każdy widzi, w dodatku nie ma tu już za dużej przestrzeni na rozwój a pojawiło się nasycenie, więc liczę po prostu na jakieś potężne bangery w jego wykonaniu, bo zdecydowanie tyle jest w stanie jeszcze z siebie wykrzesać.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

imo paluch lepszym raperem już nie będzie i niech lepiej nie kombinuje, troche próbował na czerwonym dywanie i wyszło nie najlepiej
najlepiej będzie jak weźmie swoją stylówkę i zrobi na niej najlepszą płytę jaką potrafi
Awatar użytkownika
bedoer
Zbanowany
Posty: 312
Rejestracja: 24 maja 2020, 13:15

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: bedoer »

przedszkolanek pisze: 12 wrz 2020, 14:59 najlepiej będzie jak weźmie swoją stylówkę i zrobi na niej najlepszą płytę jaką potrafi
Dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: MyEvenement »

daveyo pisze: 12 wrz 2020, 11:56 Moim zdaniem on nie stoi w miejscu tylko robi to w czym jest po prostu najlepszy trzymając cały czas wysoki/równy poziom.
Paluch ma flow baaardzo jednolite. Są raperzy którzy również nie mają wielkiego wachlarzu flow, ale wyróżniają się np. warstwą liryczną tj. Avi czy zajebistymi panczami, czy czymkolwiek innym. Paluch dla mnie od pięciu płyt do bólu poprawny, nic lepszego o nim nie można powiedzieć. Wysoki poziom to nie jest.
ssm
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: 30 wrz 2020, 10:45

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: ssm »

Paluch w programie ''Gabinet dźwięku'' powiedział co nieco o najnowszym wydawnictwie.
Będzie to płyta niezbyt wesoła, aczkolwiek nie hardkorowa, takich spokojniejszych kawałków jak Drugi Brzeg (spontaniczna akcja, od napisania do dodania go minęło 6 dni) będzie maks 3. Jeśli chodzi o warstwę liryczną, nie będzie też (w końcu) żadnych rozliczeń i spiny do jakichś środowisk czy raperów.

Nazwa płyty jest już gotowa, a kręcony niedawno był prawdopodobnie pierwszy klip promujący 14-ty album Szefa Syntetycznej Mafii.

Dodano po 3 dniach 6 godzinach 10 minutach 44 sekundach:
Pod koniec listopada premiera nowej płyty PALUCHA!!!
Szef Syntetycznej Mafii wraca do GRY po wielomiesięcznej przerwie.
Pierwsze klipy w drodze... Wśród fanów ciary...
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: cloud »

ema bortwick, pamiętasz co to konsekwencje?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

No to czekamy. Liczę na dobry materiał. :joint:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: Bolo »

co za gruby lamus z niego łysy, niech spierdala i szuka power rangersów a nie płyty nagrywa chujowe.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: NEGRO »

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

słaba okładka, ale jestem ciekawy co mu wyjdzie, liczę na palucha na reggaetonach
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Paluch - TBA (2020) [Zapowiedź]

Post autor: TRAPSTAR »

ja bym chciał usłyszeć Palucha na drillach :D w sumie może jego flow nawet by pasowało
ODPOWIEDZ