Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Artazz »

Ale nudą wieje na pierwszy odsłuch, nawet bity za bardzo nie ratują. :dunno:

Jedynie Tempo benger

Za drugim razem weszło już lepiej, chociaż tak jak jedynka definitywnie nie kopie.
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Darcie mordy w niektórych kawałkach trochę ratuje to energią, może sprawdzi się to na koncertach, ale mierna tekstowo jest ta płyta. No nie wiem, po AF1 spodziewałem się chyba czegoś innego.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Megidox »

Mam dziwne wrażenie że ta płyta sprawadza się jedynie na słuchawkach bo na glosnikach wydaje mi się to jakieś "niedobita mocą"
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: scarz »

Na szybko przesłuchałem w aucie i całość wypada dużo lepiej niż single. No ale to może być kwestia bitów, które idealnie pasują do szybszej jazdy.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Prez »

dla mnie tylko Feel So Good na tej płycie, reszta mi nie siedzi kompletnie, odpycha mnie to darcie mord w co drugim numerze
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: SiNi »

Megidox pisze: 01 paź 2021, 9:02 Mam dziwne wrażenie że ta płyta sprawadza się jedynie na słuchawkach bo na glosnikach wydaje mi się to jakieś "niedobita mocą"
Zaciekawiłeś bo jeszcze nie odpalałem, a akurat mam fizyka, więc sobie sprawdzę na weekend.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Megidox »

Daj znac po jak wrazenia
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Bolo »

@skała gdzie moja płyta kurwa
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Japan
Posty: 194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Japan »

Ależ mnie ta płyta wynudziła, jebanie dla jebania. Podszedłem z zapałem i skutecznie ten zapał zgasiła. Ehhh jeszcze pokatuję ale mega mieszane uczucia.
Tylko PiS
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: oKulTywowany »

Laik dalej z tą irytującą manierką nawija ?
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: SiNi »

@Megidox Jeśli chodziło Ci o jakość to płyta brzmi energetycznie i poprawnie, śmiało mogę napisać, iż partię basowe są mocno doładowane, dość agresywnie i pewnie wybrzmiewają z kolumn, takie typowo koncertowe granie, a wszystko jest umocnione gitarowymi akcentami, które jeszcze bardziej dodają pazura bębnom co potęguje ten efekt zadziora, scratche są osadzone efekciarsko i spektakularne, ożywiają całość , no imo brzmi to ładnie, nie uzyskałem tego efektu co u Ciebie, nie ma co ukrywać, ale klimatycznie jest bardzo spójnie, dzięki tym podkładom, aż czuć ten brud ze speluny.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: MicBar »

Bons w Banderze :bowdown:
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: manieq »

Single zwiastowały, że Jedynki zdecydowanie nie przebiją, tak też nie można powiedzieć, że to jest zły album. Darcie mordy przypadło mi do gustu - dodało to nieco pazura i brudu w kawałkach, podkłady petarda :bowdown: :bowdown:(szacunek dla Pete'a, że mimo tylu lat smażenia beatów w swoim stylu wciąż potrafi przykrólować). Sam Laik z Bonsem poprawnie lecą, ale bez zachwytów i ochów i achów.
oKulTywowany pisze: 01 paź 2021, 21:13 Laik dalej z tą irytującą manierką nawija ?
Jeżeli przez "irytującą manierkę" mam rozumieć, że chodzi o ostatnie zabawy flow Laika to odnoszę wrażenie, że nie słychać tego tak bardzo, jak to miało miejsce na "Diamondlife".
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Opieronie »

Bardzo słaba promocja.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Piters »

No. Chociażby to że AF to nie płyta na lato, a single właśnie wtedy wychodziły i zero klimatu. Jak sobie puszcze to w skurwiałą polską jesien to moze juz inaczej będzie banglać (chociaż po pobieznym odsłuchu Laik wkurwia i tak tutaj, Bonsa nie jestem w stanie ocenic jeszcze)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
MalinowyJogurt

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: MalinowyJogurt »

Jak sobie wczoraj wieczorem na słuchawkach to odpaliłem podczas spaceru no to ładnie hulało i podoba mi się ten materiał, a byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Tak jak @Piters wspomniał, te single wyszły w bardzo złym czasie, na pewno nie jest to materiał do czilowania z piwkiem przy konsoli, gdy na zewnątrz jest 30 stopni.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Bolo »

Opieronie pisze: 02 paź 2021, 0:35 Bardzo słaba promocja.
myślę, że wręcz zerowa i jak tak miała ich wielka wytwórnia promować to na ich miejscu bym pierdolił i sam to wydawał.

Def jam chciał odemnie 15zł na kuriera (o co sam musialem sie zapytac bo po chuj informować mailowo) zeby CD wyslali teraz a nie z winylem na koniec listopada i koniec konców i tak nie wysłali, ja pierdole co to jest za mem wytwórnia.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
milcz
Posty: 35
Rejestracja: 06 lis 2019, 11:12

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: milcz »

Pierwszy odsłuch u mnie poszedł na osiedlowej ławce po kilku i było świetnie, potem następny odsłuch przy sporcie i było świetnie, trzeci na spacerku z piwkiem w dłoni na słuchawkach i było świetnie, czwarty na głośnikach i miałem ultra chujowe odczucia, totalnie na głośnikach to nie siada.

btw, tęsknię za bowdownami kiedy wychodziło cokolwiek gdzie był laik
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Laik ratuje ten projekt w opór, Bonson brzmi jak zwroty kładzione na odpierdol, a z tego co pisał Spensi to on był tym co kładł zwrotki na świeżo.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: ether »

O wow, co Laik tu leci :bowdown: Nie sądzilem, ze to napisze, ale kurde on tu jest momentami chyba lepszy niz kiedykolwiek. Troche czuć ten dawny myk, żonglowanie sylabami jak pojeb, w totalnie niebanalny sposób. W ogole dobre flow znalazl, to nawet na tych nowych trackach z Soulpitem brzmi totalnie gorzej niż tu. Tutaj odmulony, świeży, napierdala okrutnie. Tak mysle, ze chujowe single wybrali. A i pierwsze Almost Famous jest przeceniane mocno, dla mnie to troche biedne było, szczególnie, że Laik tam był cieniem samego siebie. Tutaj to kompletnie inna rozmowa.
ODPOWIEDZ