Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Megidox »

@krakowski łotr koncert w 71 to serio legendarna opcja :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Kalom »

przykro mi z tego powodu, ale nie mogę tego słuchać
:joint: [*]
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: aleksy »

ech za duży jestem na takie rapy, przesłuchałem i nic nie czuję
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: qualite_de_schizoide »

rzeczywiście mi też nie wchodzi to flow Laika, takie nienaturalne, try hard :confused:
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: cloud »

pomyśleć, że kiedyś byłem w stanie słuchać takiego gówna :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Finn »

polecam Ekipę Friza jako odtrutkę
MalinowyJogurt

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: MalinowyJogurt »

No dziwnie się tego słucha jak leci
leczymy kompleksy wyzywając leszczy/taka zabawa dla nizin społecznych
a chwilę wcześniej widzi się go z tymi plastusiami z hashashins czy innym janem rapowanie na ficie i z płaczliwym flow w kawałkach. Niestety po wg mnie dobrym Gruz Braders już nic mi się nie chce nawet sprawdzać od niego, a szkoda, bo to kiedyś był mój ulubiony raper. Tak czy siak wolę jego w takim stylu i akurat ten album sprawdzę, ale boje się że prędzej będą ciary z żenady przy kolejnych wersach o jebanych baranach, którzy nie z nami tylko przeciwko niż ciary z zachwytu. Obym się zaskoczył. AF to był rozpierdol w 2017, ale dla mnie słabo się ten materiał zestarzał i teraz ciężko się tego słucha.

Lipiec 2021, człowiek w upalny dzień wraca szczęśliwy z pracy, odpala konsole, potem meczyk na Euro i ma słuchać o jebaniu jakiś pastuchów?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: niuhniuh »

^100% prawdy powyżej
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Piters »

Ja mogę słuchać, problem jest taki że po kilku razach na zwrotkach Laika zaczeły mnie uszy boleć. Bit ciągnie całość mega, ale Bons i tak fajnie moim zdaniem
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: msh »

Ja wolę ich oddzielne albumy, może chemia jakaś jest, ale najbardziej mi się podobają kawałki ich obu nie pod skrzydłami AF tylko np. jako BonSoul w kawałku "PALANT".
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Spenser »

Mózg randomowo właśnie wypluł linijkę na Almost Famous, to nie to że was nie lubię chlopaki, czy że uważam ten track za chujowy, ale no uważam że to dość cwana linijka. Coś w stylu "miał być kurwa powertrip, a wam wyszedł trip over" :dunno:
Yossarian
Posty: 68
Rejestracja: 20 maja 2019, 21:52

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Yossarian »

obu raperów lubię, ale jak nie mogłem zdzierżyć pierwszego AF to tak samo jest z tym singlem, 1 przesłuchanie i nigdy więcej - nie chce się po prostu słuchać takich rzeczy + bity soulepete na AF dla mnie za ciężkie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Luxair »

Jedyne co pamiętam z jedynki to super linijka Laika o wkurwienie na własne dziecko
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: Jose »

jak na razie czuję nic jak po trzech ćwiartkach :/
edenmar
Posty: 1199
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Na jedynce Laik miał właśnie mnóstwo dobrych linijek i zwrotek, co najważniejsze - to było chyba jego apogeum jeśli chodzi o prostotę tekstów i klarowność przekazu. Tam każda, albo prawie każda, zwrotka była na temat i trzymała się w ramach, czy to storytellingi, patent z dekalogiem, czy ten diss na terapie alkoholowe. A tu znowu są jakieś zawijasy podane męczącym flow, tak że nawet nie za bardzo chce mi się zagłębiać w treść. Mam nadzieję, że to jednak nie jest kawałek, który jest reprezentatywny dla całości materiału, bo w innym przypadku szykuje się największe rozczarowanie roku.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: koniec »

Laik to chyba jakiś ewenement medyczny, chłop przez cały okres rapowej kariery nie strzelił kloca chyba bo nie wierzę, że z tak spiętą dupą można się wysrać. Singiel chujowy i płyta też bedzie chujowa jak jedynka
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: scarz »

Zupełnie przespali moment na takie spięte nagrywki z robieniem groźnych min, w 2021 roku to wzbudza co najwyżej uśmiech politowania. Nie mówię, że premiera pierwszego AF to był ten moment, bo i wtedy ten nurt już mocno trącił myszką, ale teraz to już w ogóle nie ma racji bytu. Słuchając tego kawałka i jak się chłopaki pompują swoim rapem, myślałem tylko „kurwa weźcie już kończcie, na chuj mi taka muzyka, co mnie to w ogóle obchodzi”.

Bonson niech wraca do spiewo-płaczów o jego małej lejdi pank, ewentualnie do BonSouli z Petem, a Laik niech pójdzie wreszcie do gastrologa, bo taki poziom spięcia dupska nie może być zdrowy.

No i nie chce nawet myśleć, jak chujowo będzie się tego słuchało w połowie września, gdy na zewnątrz będzie milutko i cieplutko. Fatalna pora na premierę takiej płyty.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: zuperhero »

jeśli nawet ślizgawka się nie jara, to nie wróży dobrze tej płycie- zarówno jeśli chodzi o zawartość jak i sukces komercyjny
mad
Posty: 43
Rejestracja: 01 maja 2019, 13:24

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: mad »

No po pierwszym AFie czuło się w kościach, że płyta będzie sztosem w opór, w tamtym singlu siedziało wszystko, Bons z pięknym wjazdem, Laik celnie, Pete forteca. Tutaj nawet ten ostatni nie pociągnął tego za uszy. Dziwny jest bit, ani to hip-hopowe w pełni (w sensie ten balans między gitarą, a hh jest jakiś zaburzony jak na moje nadepnięte przez słonia ucho), ani to punkowego pierdolnięcia jak na jedynce nie ma. No nie siedzi mi. Brzmi to jak AF na legalu. Tekstowo niby jest AF, ale coś mi tu nie pasuje, pewnie kwestia osłuchania. Tylko, że to dalej Bons, Laik i Pete, więc o płytę jestem spokojny, tak samo jak o to, że singiel wpisuje się w jej konwencję i jeszcze przeproszę za ten post. Jedynka prywatny klasyk, dwójka nie może zawieść.
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: Almost Famous - TBA (2021) [zapowiedź]

Post autor: afterlight »

mad pisze: 04 lip 2021, 12:50 Jedynka prywatny klasyk, dwójka może zawieść.
poprawilem
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
ODPOWIEDZ