Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: N0V4K »

Po pierwszym odsłuchu jest tak sobie, jedynka mi siadła zdecydowanie bardziej. O dziwo na plus dla mnie to darcie mordy w niektórych numerach, pasuje nawet fajnie. Pete też dobrze dał, ale ostatnio trochę odświeżałem Diamondlife i Laik zaczął mnie męczyć. Bons poprawnie, ale też nic w sumie nie zapadło w pamięć. Ogólnie wydaje mi się, że dobrze w furze będzie to hulało.
tomeczek2301
Posty: 501
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: tomeczek2301 »

Promocja tej plyty to jaki zart
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: clockers »

no, nieśmieszny w dodatku

Feel So Good piękny bicik :bowdown:

Bons się trochę wypisał niestety i nawet czysto rapowo, skillowo już nie zaskakuje niczym, zatrzymał się. Laik dużo lepiej, ale męczy mnie już to jego pierdolenie na siłę. posłucham jeszcze ze dwa razy w skupieniu całości i ocenię, ale na ten moment nawet mi się jakoś szczególnie nie chce wracać do tego. brzmieniowo w ogóle też jakoś płasko, te bity rzeczywiście bez mocy i jebnięcia (acz sample ładnie wybrane i pocięte) :dunno:
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: SiNi »

clockers pisze: 02 paź 2021, 15:50 brzmieniowo w ogóle też jakoś płasko, te bity rzeczywiście bez mocy i jebnięcia
Chodzi Ci o streaming ? Jeśli tak to proponuję tidal, a jeśli chodzi Ci o CD to brzmienie wcale nie jest płaskie, czuć powietrze, bity mają mocne wybrzmienie i potrafią uderzyć na klatę na jakiej konfiguracji słuchasz?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: clockers »

z Tidala słuchałem, na wieży i na słuchawach (na słuchawach nieco lepiej)
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: SiNi »

Zależy też jaki masz metraż względem sprzętu znam osoby które do dziś używają modele z lat 90- możesz pokombinować z akustyką, czasami lekkie przesunięcie daję efekt i może poprawić Ci bas czy też położenie samego dywanu. Co do słuchawek jeśli będziesz kiedyś zmieniał to proponowałbym formę zamknięta z dobrą dynamiką i szczegółowością , bas musi być dobrze kontrolowany z naciskiem na wyraźnym impakt i przede wszystkim niejednolity wtedy odczujesz brak płaskości no chyba, że rzeczywiście coś jest źle nagrane to już tego nic nie uratuję.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Piters »

Nadal nie wiem co o tym myśleć. Na bitach z mniejszym pierdolnięciem jest nuda, ale jak już bit mocniej jebnie to jest dużo lepiej. No a Bandera to jest taki jebany sztos :bowdown: Dla mnie na spokojnie byłby w czołówce na pierwszej płycie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Bolo »

Fajne błędy w poligrafii Def Jam, props.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4793
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: badi »

jeden jedyny typ zamówił płytę w całej polsce i jeszcze go tam jebią w każdą dziurę xD
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Bolo »

Tak było.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: OmarStooleyman »

jebiesz albo jesteś jebany
frontkick

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: frontkick »

Laik skończ skrzeczeć, Bonson rapować
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: OmarStooleyman »

SiNi pisze: 04 paź 2021, 21:12
clockers pisze: 02 paź 2021, 15:50 brzmieniowo w ogóle też jakoś płasko, te bity rzeczywiście bez mocy i jebnięcia
Chodzi Ci o streaming ? Jeśli tak to proponuję tidal, a jeśli chodzi Ci o CD to brzmienie wcale nie jest płaskie, czuć powietrze, bity mają mocne wybrzmienie i potrafią uderzyć na klatę na jakiej konfiguracji słuchasz?
Sprawdziłem na słuchawkach i rzeczywiście te kawałki są "muddy", w sensie brakuje im dynamiki, separacji. Bassu jest paradoksalnie za dużo, środka również, przez co wszystko zlewa się w nisko-średnią papkę. Brzmi to tak jakby chcieli uzyskać jakiś garażowy, brudny feeling.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: clockers »

^o to to. no właśnie tak się zastanawiałem nad tym, że może rzeczywiście chcieli uzyskać taki garażowy, przygaszony, nie krystaliczny wajb, no ale to jednak jest rap i gdzieniegdzie imo aż prosi się, żeby sampel był głośniejszy, stopa potężniejsza, a wokal bardziej wyeksponowany (zwłaszcza w przypadku Laika, który nie ma mocnego głosu, a sporo tam w tych nawijkach się dzieje ze słowem i składnią). zgadzam się, że bassu troszkę za dużo.
ether
Posty: 516
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:32

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: ether »

Panowie, to jest juz druga plyta, przeciez ten klimat i zamiar jest oczywisty. Dla mnie to jest bez porowania lepsze niz jedynka pod kazdym wzgledem. Jednak robiac plyte w taki a nie inny sposob moim zdaniem nigdy nie zrobia nic wiekszego, to będą tylko dwie zwrotki połączone refrenem albo cutami i ujęte jako jeden numer. Tak mysle, ze strasznie ciezko jest zrobic plyte w duecie, zeby to wyszlo ciekawie. Bonson zajebiste zwrotki daje, więc nie zgadzam sie, że zamula
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: FruitOffTheWall »

całkiem ok ta płyta lecz wiadomka jedynki nie przebije nie ma chuja. Wady są takie ze w jednym tracku nie kminie co nawija laik a druga BONSON NAWIJAJĄCY O TYM ZE KOPIE PEDAŁÓW nic złego okej, robił już to, normalna sprawa tylko problem tkwi w tym ze damianek nagrywa z lamusami pokroju karian hashasins którzy idealnie wpasowują sie w linijki bonsa kogo by rozjebał, kim jest twój idol itp. Brzmi to kurwa zabawnie ale no tracisz charyzmę i autentyczność takimi wersami niestety co nie zmieni faktu że jak chcesz to umiesz zajebiście rapować co pokazałeś na tracku offline np. Raz lepiej wypada laig, raz bons i tak w kółko, nie wiem kto wpadł na pomysł żeby ten refren jareckiego wjechał na wersje finalną bo psuje on vajb tego tracka pomimo ze jest to w miare ok zaśpiewane ale pasuje to jak mata do ciemnej strefy. Spodziewałem się gorszej chujni po singlach ale no da się tego przesłuchać z jakaś kurwa przyjemnością i spodziewałem sie ciutke więcej po laigu
6/10
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: oKulTywowany »

Niektórzy nie powinni przyśpieszać nawet jak bit wymaga :roll:
This page is no longer available.
tomeczek2301
Posty: 501
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: tomeczek2301 »

eloo slizgowicze wroclaw widzimy sie dzisiaj
Awatar użytkownika
solorz
Posty: 61
Rejestracja: 04 maja 2019, 14:30

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: solorz »

rozpierdol, materiał koncertowy bardzo, Mar mocno leci te numery na żywo z tego nowego af. tylko nie namawiajcie na levela :rotfl:
ONA MÓWI JEBAĆ PSY, A JA MÓWIĘ C'EST LA VIE
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Almost Famous - Almost Famous 2 (2021)

Post autor: Bakan »

Po pierwszym odsłuchu brzmi to trochę jak odrzuty z pierwszego AF, no ale szansę dam bo jestem lekkim sajko Bonsa i Peta, no a Laika też lubię.
ODPOWIEDZ