Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: daveyo »

Evil_Things – drugi album studyjny polskiego rapera Guziora wydany 8 czerwca 2018, nakładem wytwórni QueQuality. Za produkcję odpowiedzialni byli Wezyr, D3W, losmuzka, LOAA i Barto'cut12, natomiast wśród gości na płycie znaleźli się: Szpaku, ReTo, Adamo i DJ Filip.
Okładka:
Spoiler
Obrazek
Tracklista:
1.Uppercut
2.WIFI
3.Ninja ft. Szpaku
4.Płuca zlepione topami
5.Nie pytaj czy wniosę ten krzyż
6.Tatuaże z henny ft. Reto
7.Kevlar ft. Adamo, DJ Flip
8.Mik Mik
9.Blackout
10.Spadnie deszcz
11.Płuca zlepione topami (REMIX)
Spotify:

Jakie są Wasze ulubione kawałki z tej płyty?
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3637
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: Moltisanti »

Płuca zlepione topami to jeden z najlepszych numerow w hibobie. Uppercut tez bardzo spoko.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Z tej płyty jedyne co mi średnio siedzi to Blackout i Kevlar, a tak to zajebioza płyta. Uppercat bardzo lubię
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
radioaktywnyodpad
Posty: 145
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: radioaktywnyodpad »

Wspaniały album, prawie nic do skipowania. Najlepsze to zgodzę się ze płuca zlepione topami, numer kompletny. W ninja szpaku zajebiście poleclał, i chyba najlepszy jego refren. Uppercut jako pierwszy singiel pięknie wjechał tez, wi-fi super, wniose krzyz tez, dla mnie osobiście top 3 2018.
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
syrop klonowy
Posty: 135
Rejestracja: 16 lip 2019, 0:52

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: syrop klonowy »

O ile początkowo nic z tej płyty mi się nie podobało, tak teraz muszę przyznać, że "Płuca zlepione topami" i "Wi-fi" to przejebane numery.
"MikMik" też fajnie chodzi, "Uppercut" miał potencjał na bycie zajebistym kawałkiem, ale wyszło zbyt monotonnie IMO. Do "Kevlara" też czasem wracam.
Reszta albumu to dla mnie zapychacze, które zazwyczaj skipuję. Ogólnie uważam, że na tej płycie w kurwę wersów i melodii jest zwyczajnie bez pomysłu, a Grrracz wspiął się na wyżyny swojego rzemiosła, by za pomocą miksu i efektów zaciekawić słuchacza. I wyszło mu to świetnie, bo wielokrotnie odpalałem ten album tylko po to, by posłuchać brzmienia.
TYPIE KURWA ZROZUM TO ZE NIE JESTEM PEDAŁEM ZE ŚLIZGU JEB IE MNIE WASZE PSP I ZJEBANE FORUM EMA I SIE ODPIERDOL
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: przedszkolanek »

jedna z lepszych płyt zeszłego roku, gdzieś pomiędzy top5-top10
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: Nedvved »

Zwrotka Adamo w jednym z tracków to jedna z najgorszych zwrotek jaka powstała w polskim rapie i największa wada tej płyty.
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: Denar »

Od 2 lat na ripicie, jedna z najlepszych i kompletnych płyt dekady.
Genialne refreny i zabawa wokalem + bardzo dobrze zrealizowany mix/master. 9 a przy odpowiednim nastroju 10/10
Ciekawe czy uda mu się nagrać coś lepszego, pewnie będzie jak z ZMNH u Rasmentów.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: KillerCroc »

Dla mnie każda płyta Guziora jest lepsza od poprzedniej, dopiero tutaj się do niego przekonałem w całości, gdyby wyjebać ze trzy kawałki to by nie było żadnego numeru do skipowania na tej płycie. Super materiał, Płuca wiadomo że to już klasyk ale samo otwarcie albumu to też jest świetny numer. Guzior zajebiście się bawi wokalem i flow, super ewolucja rapera i tak jak gdy ta płyta wychodziła to nie czekałem na nią ani trochę tak teraz nie mogę się doczekać aż Guzior zapowie nowy materiał, długo go nie było słychać i mam nadzieję że to cisza przed burzą jak to zwykle bywa.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Guzior - EVIL_THINGS (2018)

Post autor: Willxc »

Podbijam kolegę wyżej dla mnie top3 2018 roku i faktycznie nie słychać Guziora prawie w ogóle i coś czuje że wjedzie tak, że rozpierdoli ten rok, czekam na wszystko do niego.
ODPOWIEDZ