Sitek - Nowy vibe (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: TheGreatestGolota »

umie rapować, ale on chyba ma takie poczucie robienia rapu dla siebie, że jak coś robi to jemu się wydaje, że sztos, a fani sobie myślą co on tam rapuje
zero linijki
edenmar
Posty: 1227
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Zawsze się dziwię, że Laik tak go propsuje. W sensie - może i on ma coś ciekawego w głosie, umiejętności na pewno mu nie brakuje, ale kompletnie tego nie wykorzystuje. Czy ktoś lepiej znający twórczość jest w stanie podrzucić jeden kawałek, który był rzeczywiście konkretnym rozpierdolem na miarę jego możliwości?
Kysys
Posty: 396
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Kysys »

Ostatni track który od Sitka mi siadł to ten pierwszy z pierwszych luźny singiel który ostatecznie nie znajdzie się na płycie na bicie Voskovych bodajże 280.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

ale siada ten track potężnie po kolejnych odsłuchach :bowdown:
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

Nudy. :sleep:
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Royal »

edenmar pisze: 02 lip 2020, 5:40 Zawsze się dziwię, że Laik tak go propsuje. W sensie - może i on ma coś ciekawego w głosie, umiejętności na pewno mu nie brakuje, ale kompletnie tego nie wykorzystuje. Czy ktoś lepiej znający twórczość jest w stanie podrzucić jeden kawałek, który był rzeczywiście konkretnym rozpierdolem na miarę jego możliwości?
Chyba tylko Ból z Ero
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Miker »

edenmar pisze: 02 lip 2020, 5:40 Zawsze się dziwię, że Laik tak go propsuje. W sensie - może i on ma coś ciekawego w głosie, umiejętności na pewno mu nie brakuje, ale kompletnie tego nie wykorzystuje. Czy ktoś lepiej znający twórczość jest w stanie podrzucić jeden kawałek, który był rzeczywiście konkretnym rozpierdolem na miarę jego możliwości?
Pamiętam, że bardzo chwalony był za numer u DJa Proxa. Tytułu nie pamiętam, ale miał klip łączony z VNMem.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Nie jestem fanem sitka, uwazam ze jego ostatnia plyta byla chujowa, ale twn track to ogien przebrzydly

@Miker nie zaprzeczysz - taki byl tytul. Super zwrotka ale nie weszla na album
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Nie weszła na album, bo była nagrana na bicie DJ Premiera i track był na mixtapie DJ Proxa.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8640
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

@oldschool chodziło mi o to że nie weszła na mixtejp właśnie
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

co ty pierdolisz 2rzyn
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: kapec »

Singiel, Sitek ft. Kasta - Filar (prod. Olek)

Można zmienić tytuł tematu na Sitek - Nowy Vibe (18.09.2020) [Zapowiedź]
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

asłuchalne to
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

O kurwa, ale gówno
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: daveyo »

Zwrotka pół na pół dobra, ale refren się wkręca, Kasta też dla kontrastu może być. Ogólnie dobry traczek.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Aka M »

Typ do wyjebania jeden z drugim. W ogóle powinni odpierdalac z miejsca każdego co podpina się pod drill A nawet klamki nie ruszyli. Już mi zbrzydł całkiem drill przez tych łakow, ja pierdołe Sitek weź Kurwa ghostwritera ogarnij bo coraz gorsze teksty i jeszcze kogoś kto za Ciebie zarapuje bo tego też już nie umiesz. Wracaj do oldskulu i sklej pizde. Miał swoje 5 minut i nie wykorzystał no debil w chuj, A teraz myśli że jak wypuści parę chujowych klipów to cipki z gimnazjum się rzuca na niego. Przecież to nie ma żadnego polotu ani kunsztu, wersy o niczym, zero gier słownych, technika jak Kurwa u drwala, modulacja glosu już nie ta, już pomijam fakt że w bicie siedzi jak kłoda która pierwszy raz się rucha. Jak można tego słuchać, przecież to jest w chuj asluchalne. Dobry przykład jak się stoczyć i nie wykorzystał swojej szansy. Ostatni dobry jego kawałek to geny ulic ale jak patrzę na to co robi teraz to Kurwa był jego szczyt możliwości i nie wiem czym się tak ludzie jaraja na yt.
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Sotnikov »

Już któryś raz widzę zdanie, że drill tylko dla gangusów, dlaczego?można przecież oprzeć się na tym brzmieniu i nawijać o trochę innych rzeczach, nikt przecież nie mówi, że to pure drill, to tylko modne brzmienie, jak trap, kiedyś sampling i takie tam :)
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Aka M »

Chodzi mi o to bardziej, że jest milion gatunków muzyki i niektóre są stworzone przez konkretne kultury dla ludzi którzy interesują się tą kulturą lub są powiązani. Coś jakbyś nigdy nie był w kryminale a wychodził na ulice i sypał grypserką na prawo i lewo, a nawet rakiety nie wysłałeś nigdy do puchy i na ulicy nie byłeś. Wkurwia mnie po prostu to, że jak na coś jest moda to wszyscy się rzucają jak muchy na gówno, nie zważając na to, że zaśmiecają gatunek swoim gównem. Wiadomo świat zmaterializowany i wartości są zakopywane, ale na ile można się kurwić żeby na siłe coś robić, zeby na chwilę zabłysnąć psując przy tym cały kunszt gatunku. Jebać kurwuw
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »

ale brakuje mi bitów Olka :oops:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Sitek - TBA (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

hahahah jak tam jakies zloby w komentarzach pisza ze ktos ma idealny glos i maniere do drillu xdd polscy sluchacze nie zawodza
podbijam wyzej, szkoda, ze tak rzadko cos od niego mozna uslyszec bo on bity szasta superanckie
a kawalek gowno
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ