Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

frontkick

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: frontkick »

Przesluchałem dzisiaj utwór muzyczny pod tytułem Jason Bourne i doszedłem do wniosku że Sebastian Fabijański to taki Mata tylko że truskulowy, lol dokładnie te same refleksje co Matczak w patointeligencjach swoich
Awatar użytkownika
handziak
Zbanowany
Posty: 200
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:21

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: handziak »

Sebastian Fabijański to seksualny partner Patryka Vegi
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: deska »

frontkick pisze: 08 kwie 2020, 11:38 Przesluchałem dzisiaj utwór muzyczny pod tytułem Jason Bourne i doszedłem do wniosku że Sebastian Fabijański to taki Mata tylko że truskulowy, lol dokładnie te same refleksje co Matczak w patointeligencjach swoich
no i Mata dobrze potrafi rapować, w przeciwieństwie do Sebka
Awatar użytkownika
Jolo
Posty: 394
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:24

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: Jolo »

Ogólnie to szacunek dla Quebo ze nie strzelił w powietrze, tylko typa wyjaśnił. Myślałem ze stracił jaja.. Sebek to taki rap dla fanów kina Vegi, nikt normalny tego nie będzie słuchał, ale jakiś przypadkowy typ zobaczy że rapuje gościu z filmów i sobie posłuch..
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: JoeyJoeJoe »

Jolo pisze: 08 kwie 2020, 12:07 Ogólnie to szacunek dla Quebo ze nie strzelił w powietrze, tylko typa wyjaśnił.
chuja wyjaśnił
jakieś miałkie pierdolenie o le zamkniętych głowach to nie wyjaśnianie
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2342
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: kapper1 »

JoeyJoeJoe pisze: 08 kwie 2020, 12:09 chuja wyjaśnił
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: daveyo »

Artysta takiego formatu jak Quebonafide przecież nie musi nagrywać całego kawałka żeby kogoś wyjaśnić, wystarczyły te krótkie wersy i gość zjedzony.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1438
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: niuhniuh »

No pewnie że wyjaśnił, jak nie wyjaśnił jak wyjaśnił. Mógłby równie dobrze powiedzieć 'chuj Fabijanskiemu w dupe' i to też by było wyjaśnienie. Quebo to największy raper w pl i tymi kilkoma wersami już mocno wpłynął na opinie swoich fanów o aktorzynie. Pod ostatnim kawałkiem najbardziej punktowane komentarze to rzeczy typu KTO OD QUEBO???
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: JoeyJoeJoe »

niuhniuh pisze: 08 kwie 2020, 17:18 No pewnie że wyjaśnił, jak nie wyjaśnił jak wyjaśnił.
no ale co to za wyjaśnienie jak nie odparł argumentu?
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: mario995 »

Ostry powinien dać sobie spokój z Fabijańskim, tylko sobie psuje wizerunek. Sam Sebek to jakiś dziwny eksperyment Asfaltu. To jak ta wytwórnia zeszła na psy w ostatnich latach to aż żal patrzeć. Tylko Taco i Adam im tam zostali
frontkick

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: frontkick »

Przecież to nie jest beef żeby jakieś śmieszne argumenty odbijać i się kopać z takim zakutym łbem, jeden strzał wystarczył żeby wyjaśnić aktorzyne i tutaj nie trzeba niczego dodawać

Wydaje mi się że tak jak wcześniej Fabijański był obojętny ludziom tak teraz dużo negatywnego PR-u zyskał i wielce zajawkowe nagrywki rapowe raczej skończą się po pierwszej płycie
erlbluza
Posty: 53
Rejestracja: 14 paź 2019, 1:19

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: erlbluza »

JoeyJoeJoe pisze: 08 kwie 2020, 18:07
niuhniuh pisze: 08 kwie 2020, 17:18 No pewnie że wyjaśnił, jak nie wyjaśnił jak wyjaśnił.
no ale co to za wyjaśnienie jak nie odparł argumentu?
bo politowanie budzi że "słuchacz rapu od wielu lat" nie rozumie że trzeba przyjebać hitrecord i sie pruje jak truskawa w 2013 o 808 w bicie
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: JoeyJoeJoe »

erlbluza pisze: 08 kwie 2020, 18:45 bo politowanie budzi że "słuchacz rapu od wielu lat" nie rozumie że trzeba przyjebać hitrecord i sie pruje jak truskawa w 2013 o 808 w bicie
:crazy:
frontkick pisze: 08 kwie 2020, 18:42 jeden strzał wystarczył żeby wyjaśnić aktorzyne
ale on nie został wyjaśniony, drogi bortwicku ;)
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
frontkick

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: frontkick »

XD obejrzyj sb hejtpark z fabijanskim jak tam siedział cały przejęty to zobaczysz czy był wyjaśniony czy nie
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: Miker »

mario995 pisze: 08 kwie 2020, 18:41 Ostry powinien dać sobie spokój z Fabijańskim, tylko sobie psuje wizerunek. Sam Sebek to jakiś dziwny eksperyment Asfaltu. To jak ta wytwórnia zeszła na psy w ostatnich latach to aż żal patrzeć. Tylko Taco i Adam im tam zostali
Miętha przede wszystkim (chociaż to bardziej pod względem poziomu artystycznego niż finansowego).

A tak a propos Quebo vs Fabijański, to zasadniczo nie ma do czego odpowiadać. Ten drugi pierdoli jakieś kocopoły w wywiadach, a na majku póki co dupa cicho (chyba, że coś mnie ominęło - wtedy zwracam honor). Que wbił mu szpileczkę na tracku, a jak Fabijański jest taki hur durr raper, to niech wchodzi do kabiny i pokaże, co umie, zamiast jakieś bezbeki na wizji robić.
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: GeorgePortfel »

zaczepil a jak quebo odpowiedzial na linijkach w bubbletea to juz mowi ze nie staje do zadnego beefu boque bo za duzy ma fanbejs i nie ma szans.

wgl zgadzam sie z wypowiedziami autorow z tematu o programach sportowych, ze Fabijasnki ma zryty leb, na zadne pytanie nioe potrafi odpowiedziec konkretnie, jest tak samo sztuczny jak w aktorce i probuje silic sie na jakies filozoficzne wypowiedzi z dupy. a stanowski z niego jakiegos opiniotworce probuje robic. smiech na sali.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: loco »

nie wiem kto to Kałach, ale puścił diss na tego kasztana

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: oldschool »

Jak ktoś nie wie kto to Kałach to polecam się zapoznać z opus magnum jego twórczości :D
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: daveyo »

Kałach>Fabijański, chociaż to żadne osiągniecie, bo to jak kopać leżącego, który nigdy nie wstał.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sebastian Fabijański - Primityw (2020)

Post autor: przedszkolanek »

ten kałach to jest ten gość, któremu bedoes groził że przyjadą takie kabanosy że się zesra?
ODPOWIEDZ