Żabson - Internaziomal (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Suseł »

baqlashan pisze: 04 lis 2019, 10:24 Chcesz mi powiedzieć, że Żabson normalnie na koncercie puszcza trapollo w wersji dj mżawki litry z logiem polsatu i normalnie leci pod to wraz z publiką? :lol:
Jeśli tak to - :bowdown:
I to jest właśnie coś, czego nie potrafił zrobić Eldo w 2013 roku.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Moltisanti »

ależ on ma d y s t a n s
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: daveyo »

Puszki, Kartony, Butelki
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

ale on groźny na tym klipie prawie jak to pogo gimbusów
ktoś tam w temacie o Pezecie pisał o Żabsonie genialnym tekściarzu, rozumiem że chodzi o wersy takie jak
Choć życie to nie bajka
Jak łapu capu
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1478
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: NEGRO »

GANGSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :bag:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Jose »

zemsta1kadluba pisze: 08 lis 2019, 16:35 ktoś tam w temacie o Pezecie pisał o Żabsonie genialnym tekściarzu, rozumiem że chodzi o wersy takie jak
Moim zdaniem trudno ich mierzyć jedną miarą, a nawet jeśli to u Żabsona jest więcej ciekawych linijek niż u Pezeta. Czerstwe też się zdarzają, pewnie i w każdym kawałku, ale robienie z niego totalnie przezroczystego gościa jak White, Otsochodzi czy Multi jest niesprawiedliwe.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: przedszkolanek »

nie żebym chciał zaczynać dyskusję na nowo, ale nigdzie nie pisałem, że żabson jest wybitnym tekściarzem xDD
napisałem że tekstowo: nowy Żabson>nowy singiel Pezeta (co w sumie można rozciągnąć na większość albo i całość jego ostatniej płyty)
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: loco »

etatowy sortownik rapowego chłamu z oddziału kontroli jakości dogrywa gościnkę takiemu kasztanowi. szpaku, a raczej wróblu, możesz być z siebie dumny.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Sotnikov
Posty: 474
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Sotnikov »

Bardzo dobra płyta, topka tego roku, może nawet nr1, ale konkurencji to za dużej nie ma
1.żabsob
2.piernikowski
3.problem

I tak to idzie, fajne flow, dobre brzmienie, sporo śmiesznych linijek, mając w pamięci żydsona, ulubiona to chyba „będę tak bogaty, że zapuszczę pejsy” pzdr
Awatar użytkownika
Kalif81
Posty: 52
Rejestracja: 29 wrz 2019, 13:30

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Kalif81 »

loco pisze:etatowy sortownik rapowego chłamu z oddziału kontroli jakości dogrywa gościnkę takiemu kasztanowi.
Nie zapominaj kolego, że Paluch ostatnio wyjaśnił, że Biuro Ochrony Rapu nie broni rapu, to tylko przekręcona nazwa Biura Ochrony Rządu co oznacza, że oni walczą z systemem
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek.

Kontrola jakości pewnie też coś innego oznacza ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


"Nie o taki rap walczyłem ja
Włożyłem czas byś miał to zepsuć
Na szczęście jestem ja"


Ero JWP feat. Skip "Nie mogę przestać"
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4417
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Kalom »

słuchałem płyt white 2115, young igi i tej tak w jednym podejściu jedna po drugiej i ta zdecydowanie najbardziej słuchalna pzdr
:joint: [*]
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

[mention]Jose[/mention] [mention]przedszkolanek[/mention] mój post był lekkim prowem odnoszącym się do takiej tendencji że czasami w tematach płyt truskulowych widzę jakieś wstawianie wersów i debatowanie jak on mógł coś takie w ogóle nawinąć, gdzie w tematach płyt newschoolowych tego raczej nie widuję, a jak już ktoś się wychyli to jest to tłumaczone konwencją i w ogóle na chuj, a ja generalnie więcej paździerzowych wersów słyszę w tych drugich tematach.
Ja jakoś nigdy nie miałem strasznej wczuty w te wersy i generalnie jak mi się utwór podoba to nie rozkminiam czy lipa jak puszczę komuś znajomemu bo jeszcze mi powie że mordo wersy zbyt przypałowe, tylko mowię "weź sprawdź to jest zajebiste mordo" bo to tylko muzyka. Rozumiem też jak ktoś taką wczutę, tylko zauważyłem pewną niekonsekwencję.
Żabsona nie lubię, ale stawiam go poziom wyżej niż tych whitów, igich itp. rozumiem też dlaczego ta płyta może się komuś podobać pozdro.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: koniec »

truskawy same sobie ten los zgotowały przecież czepiając się przez lata tekstów, sami sobie słuchaczy tak wyhodowali że się czepiają chujowych linijek więc ci słuchacze włażąc do tematu o ich płycie im to wytykają. Taki żabson nigdy nie aspirował do miana nie wiadomo jakiego tekściarza, mało kto z jego słuchaczy zwraca uwagę na linijki bo żabson z tego co wiem(mogę się mylić bo jakoś nigdy nie śledziłem za specjalnie jego kariery) nie wmawiał nikomu że w hib hobie musi być mądry tekst to i mało osób się o te linijki czepia w dyskusjach o jego płycie.
A tłumaczenie konwencją to nie jest "i w ogóle chuj" tylko normalny legitny powód i zbycie go kilkoma słowami tego nie zmieni.

Chcesz sobie robić muzę w konwencji, której słuchacze zwracają uwagę na teksty to się z tym licz że będą ci paździerzowe linijki wytykać i tyle.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: PSZ »

koniec pisze: 08 lis 2019, 18:22 Taki żabson nigdy nie aspirował do miana nie wiadomo jakiego tekściarza
A jakoś 1 płyty i epki dało się słuchać, później zapragnął być wannabe wszelkich trendów ze stanów i gdzieś tam po drodze innych części Europy.


"brak snu no bo do zrobienia mam w chuj/mam do zapełnienia trzy konta w banku"
:what: :lol:
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: WHITE »

Żabson jest nieporownywalnie bardziej przypalowy od Igiego, nie ma o czym dyskutowac naprawde
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: rakieta_rakieta »

Przecież żabson to kabaret nie? Fajną bekę robi koleś, przecież to super prowo i pewnie mieszka nadal ze starymi, kminił ktoś kiedyś jak on zmienia te cyferki pod klipami żeby pokazywało że dużo osób widziało? Bo przecież nikt ze stendaperów takich liczb nie kręci.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Mystair »

Wpadam jeszcze raz napisać, że Żabson rozjebał cały tegoroczny mainstream, ślizgawka niegotowa, pozdrawiam
MOB
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: Moltisanti »

Ten refren brzmi jak numery jakichś uliczników z początku tego tysiąclecia, no powiedzcie że też to słyszycie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: koniec »

użytkownik [mention]rakieta_rakieta[/mention] po raz 3 już tu jakiś wylew na żabsona robi mimo że go wszyscy zlewają, szanuję za wytrwałość

[mention]PSZ[/mention] jak się nie da słuchać jak sobie właśnie słucham i jest fajnie

PS. Nowe Dźwięki refren roku w pl rapie
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Żabson - Internaziomal (2019)

Post autor: moxxi »

Doceniam w chuj jak ten album jest wyprodukowany, tylko ten kawałek ze Szpakiem to nadal podbijam, skąd jest ten bit kurwa :mad:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
ODPOWIEDZ