Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
endjrugolara
Posty: 52
Rejestracja: 04 lip 2019, 10:03

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: endjrugolara »

Spenser pisze: 01 kwie 2020, 15:47
2do5 pisze: 01 kwie 2020, 9:33 Jeżeli chodzi o produkcje to widzę u Barto wspólny mianownik z śp. Zioło, obaj niezwykle utalentowani na tej płaszczyźnie i raczej mniej niż bardziej znani, a stylówa jest po prostu bezbłędna. Wykorzystaj to chłopie bo bity robisz rozpierdol, poziom świat + niezwykła oryginalność
Napisałeś to i nie umiem tego odslyszec teraz, jest w tym coś bardzo na rzeczy.
Ocb, bo nie kumam z tym „coś bardzo na rzeczy” ? :huh:
:bag:
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Spenser »

[mention]endjrugolara[/mention] nic zlego nie mam na mysli. Po prostu jak @2do5 rzucił skojarzenie z ziołem to mi to kliknelo w głowie, że wiem skąd mu się to wzięło, jakaś taka nieszablonowość, jakaś taka gierkowosc, ośmiobitowość niekiedy, nie że siedzisz i podpierdalasz od Zioła xd
Awatar użytkownika
endjrugolara
Posty: 52
Rejestracja: 04 lip 2019, 10:03

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: endjrugolara »

Aaa o to chodzi, no kurde jak by nie bylo tez mial loty na 8bit, ja to akurat uwielbiam bo z tych dzwiekow da sie zrobic doslownie wszystko, najbardziej elastyczny materiał do robienia bitów ale jak tak patrze to mało producentów widzi w 8bit potencjal. :)
:bag:
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Spenser »

No z rapowych polskich to sobie przypominam po sygnale stony z wlodkiem i raperem malpamuwi. Elhuana mial na snów track o pinballu taki bardzo ładny. Scena chiptune to inna gadka w ogóle. Ale no tak czy siak ja strasznie lubię te dźwięki, pewnie przez to że wjeżdżają mi w sentyment z graniem u babci i dziadka na Pegasusie za dzieciaka.
grandmastermatress
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, 11:35

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: grandmastermatress »

Siema! Trochę offtop ale mimo wszystko związany z Barto, ponieważ akcja organizowana przez BUMP'12.

Wraz z ekipą zorganizowaliśmy charytatywną zbiórkę oraz konkurs z nią związany, dzięki któremu można wesprzeć polskie szpitale, a przy okazji wygrać sporą pulę płyt i gadżetów!

Tutaj link do zbiórki gdzie znajdziecie szczegóły konkursu oraz pełną listę nagród
https://www.siepomaga.pl/dajtoglosniej

Jest parę sztosów, a cel szlachetny więc bierzcie udział i podawajcie dalej!
Sienki
Posty: 98
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:23

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Sienki »

Pamiętam że był na młodych wilkach, ale jakoś mnie nie przekonał.
Ale ta płytka to :bowdown: Te bity są piękne :bowdown: Ale płynie też po nich ładnie. Aż zamówiłem sobie.
Awatar użytkownika
Offcheck
Posty: 274
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:33
Lokalizacja: WWA

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Offcheck »

Co tu dużo mówić, w dniu premiery odpaliłem na Tidal.
Pierwszy track i kurwa szok. Od razu pachniało czymś ciekawym. A dalej było cały czas na wysokim poziomie.
I tak jak czytam opinie, to jak głównym zarzutem przeciwko albumowi jest wada wymowy autora, to chyba to jest kawał dobrej roboty.
No i w końcu uznałem, że muszę ją zamówić :)

Świetny album - u mnie na 100% będzie topka 2020, a mam spore wątpliwości, czy wyjdzie coś lepszego.
Siemano, stolica WWA, a nie Waszyngton,
Jeśli chodzi o hajs jestem je**ną maszynką
sajmon
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:00
Lokalizacja: Łask

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: sajmon »

O Barto usłyszałem jakoś kilka lat temu przy pierwszych kawałkach, które rozeszły się szerzej w podziemiu i sporo sobie obiecywałem bo były ciekawe, ale potem gdzieś to zniknęło wszystko, głównie to ja przestałem śledzić scenę. Teraz wróciłem, sprawdziłem płyty i chopie ja wydam na to kwit :bowdown: Świetne bity, featy, które podnoszą wysoki poziom, czyli w końcu robią to co do nich należy (Hades osobny props człowieku), a sam gospodarz nie zawodzi. Na ten moment jest topka, sam jestem ciekaw co będę cenił za kilka miesięcy więcej bardziej czy Art Brut 2, czy Sztuczne kwiaty. Coś mi się wydaję, że te płytę.
pandemiusz
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2020, 8:35

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: pandemiusz »

Całkiem kozak, bity dobrze leżą, dobre jest podoba mi się.

Ale jednak pierwszy krok w chmurach to przesada :) wolę accordion.
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: loco »

po fali spustów postanowiłem spławdzić

od strony producenckiej mocny materiał, ale rapowo nie ma tu nic ciekawego do zaoferowania. młody jest, może jeszcze się wyrobi
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
frontkick

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: frontkick »

Jakoś sceptycznie podchodziłem do propsów które tutaj napierdalacie ale przeklikałem sb przez ten album i muszę przyznać że produkcja naprawdę robi wrażenie, słychać szerokie horyzonty u Barto i skłonność do eksperymentów, fajnie że w Polsce pojawil się nowy producent z własną unikalną stylówą, wielki props ode mnie polecam i pozdrawiam, to będzie chyba pierwsza polska płyta z 2020 którą przesłucham w całości

Tylko nie myśl byku że nikt nie odnotował że usunąłeś z jutuba diss na Bobera, wpierdol czy nie imo trzeba brać takie rzeczy na klatę a nie sie wycofywac po cichutku, wielki hejt ode mnie nie przepadam za raperami którzy przyznają się do błędów. Swoją drogą props za OYA, piękny followup do I love Kanye
Awatar użytkownika
endjrugolara
Posty: 52
Rejestracja: 04 lip 2019, 10:03

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: endjrugolara »

Ziomalu ziomalu, diss nie zostal usuniety tylko tymczasowo „wyłączony” ponadto - nie z mojego „polecenia”, bo ja to tam wchuju mam ze mi nie wyszlo i moze sobie to lezec na yt do konca swiata - kazdy popelnia blędy, wiadomo jak jest ale no to tak zwane „kwestie wizerunkowe” ktorych nie moglem ominać, mysle ze za jakis czas wroci do eteru.
Pozdrix! :bag:
:bag:
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Spenser »

Mam to zapamiętane w głowie że w dissie Barto czuć było emocje, a u Bobera była ta taka zimną maniera jakaś fristajlowa, która rozumiem i szanuje ale no jakoś bardziej mnie złapało emocjonalnie to nakręcenie to Barta 'chuj mnie obchodzi że nie wymawiam r i ludzie mnie nie zrozumieją' :dunno:
frontkick

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: frontkick »

No i fajnie że sie ustosunkowales, szanuje bardzo
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: daveyo »

średni ten teledysk
tuza
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2020, 21:43

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: tuza »

endjrugolara pisze: 30 mar 2020, 15:42 założyłem właśnie konto specjalnie po to, żeby złożyć utworowi ICY
+1
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: kapper1 »

Hades w porządku, reszta słaba.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Bryx Fenrir »

No cóż, płyta jest dobrze zrobiona pod względem bitów, widać, że Barto jest dobrym producentem, natomiast nawet mimo, że ma ta płyta kilka fajnych kawałków to całości się ciężko słucha. Nie jest to najgorsze, ale wracać raczej nie będę.
Nedvved
Posty: 330
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:48

Re: Barto'cut12 - Sztuczne Kwiaty (2020)

Post autor: Nedvved »

Po długim czasie od otrzymania fizyka w końcu miałem okazje odpalić sobie instrumentale :bowdown:
ODPOWIEDZ