Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: kapec »

Ja nie mam pojęcia, ale założyciel tematu w czwartym poście tematu dał coś takiego

Zephyr pisze:Kietlon już dawno odciął się od nagrywek i robienia bitów, zajął się po prostu życiem codziennym. Szkoda, bo bity Kietlona to jebany majstersztyk, podobnie jak jego dawne zwroty :D Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś nagrają coś pełnym składem.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: vampmoney »

Kietlon nie da nigdy żadnej zwroty już ale produkcyjnej działaności na ament nie zakończył o tak wam powiem
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: BENGAL »

generalnie to na tym mixtape slychac w huj ze koldi sie zrobil otluszczony i ciapowaty i efektem jest to ze jest nijaki i miekki w lirycsach i zgubil swoja narkotyczna charyzme. kolins brzmi tak jak zawsze czyli jak jakis gruby janusz rapu z warszawy i huj wie o co mu chodzi jak nawija, fifson to mysli jakby dalej wazyl 60 kilo i sie kumplowal z kolorowyksiaze ale zapomnial ze sie ulal i ma na mordzie brode co jak loniaki wyglada. przesluchalem 3 numery z czego 1 w calosci a dwoch to juz po huju nie dalem rady bo te bity sa taka hujowizna ze brzmia jak jakies szkielety bitow. dla starych fanow i zjebow to wystarczy i moga nawet to polubic.
tutaj jest niestety kurwa balans na cienkiej lini i to nie kokainy i innych psychoaktywnych lin ktore kiedys ten kolektyw napedzaly i na ktorych ten kolektyw balansuje miedzy totalnia hujnia a zajebista muzyka. chlopaki maja juz grubo sprane glowy dragami ale to akurat ich plus i niestety przespali moment nie poszli po ten szmal np koldi wyjebal sie na sb mafje i to wszystko z kilometra czuc bo ogranicza ich hajc. a po dordze co prezentuje ten mikstejp widac ze zapomnieli o swoim glownym atucie czyli bitach i ich doborze. w momencie jak wychodzily kurwy nosy sianokosy czy jakos tak brali najlepsze bity bangerow ze stanow na ktorych nacpane do granic mozliwosci czarnuchy robili totalny rozpierdol a muzyka byla ciagle hitami i to samo potrafili osiagnac oni sami na polskie podziemie. gdyby koldi nakurwial takie lirycsy wtedy na 90bmp to nikt by tego kurwa nigdy nie wzial na powaznie i byy sie nigdzie nie przebil ale bity zajebane murzynom i bity kietlona zamienialy to wszystko w pierdolone blyszczace diamenty albo wtedy to akurat pokruszone blyszczace krysztaly rckow. kietlon byl dla nich czyms jak young chop dla chief keefa. opuszczenie tej konwencji produkowania muzyki to dla nich strzal w kolano a droga w taka strone moze niestety juz ich kurwa uwstecznic.
ten problem kurwa jednak wyszedl z tego ze koldi niby odpulil melanz i odrazu odpulil rap na jakis czas, wjebal sie w promowanie ludzi jako alc ale kiedy sie skroili ze nadal w huj ludzi slucha ich muzyki i ich muwment jest wielki postanowili to reaktywowac bo zobaczyli jak duza jest rodzina alc. chlopaki jebneli sie w pogon zeby nadrobic stracony czas i starajac sie isc sie za ciosem napierdalajc swoje jazdy ale nigdy nie pomysleli co jest podstawa ich sukcesu, nie mieli menagerow, mieli chwile kieltona. gdyby tam ktos byl kumaty to by powiedzial kurwa co wy odkurwiacie musicie to odjebac tak i tak. patrzac na to kurwa tak wiecie na realnie to oni napierdalali tak naprawde cpunskie disco polo rapowe, zawsze zajebista oprawa muzyczna bicikow, proste lirycsy ktore siedza ci w glowie i mozesz przy tym nakurwiac biesiade. teraz tych kawalkow to za huja nie zapamietasz. np tylko numer u balagane ma dobry bicik i to sie da nawet posluchac. tutaj to brzmia te bity jak jakies szkielety. ani tego nie puscisz na chalupie na libacji ani do fury nie wpierdolisz. a takie kurwa bity np https://www.youtube.com/watch?v=DgtNoEy ... qx&index=8 albo np zakaz cpania to ci siedzi w glowie i huj. dlatego dojebane bity, potem odkurwienie klipow z jakas konkretna ekipa filmowa i oni sa nr 1 na scenie. mozna byc mega hujowym raperem a robic bengery tylko trzeba miec dobre bity i to realizuje aktualnie kizo.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: cloud »

wpadam tutaj zostawić bowdown dla Jaca za ten solowy numer, odnośnie reszty wypowiem się jak uda mi się całość odsłuchać od A do Z.

Jaco Krul :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
radioaktywnyodpad
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2019, 9:11

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: radioaktywnyodpad »

Czyli te alcomindzy to wizerunkowo postćpuny z rysami ma psychice i miękkimi fajkami? :joint:
Słucham tylko polskiego rapu, jebią mnie wasze bożki ze Stanów.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: vampmoney »

^ nie
Btw właśnie wróciłem z imprezy i on a mission sprawdzało się więcej niż wybitnie, prywatny klasyk
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: SWN »

Zaskoczyłem się bardzo mocno na plus. Alcomindzów od zawsze traktowałem wyłącznie w kategorii ciekawostki, rapu nagrywanego na słynnym rozjebanym laptopie i przyjmowanych z przymrużeniem oka linijek o hurtowych ilościach prądu. Nie będę się powtarzał o zaspaniu, przegapieniu szansy i pretensjach do całego świata, bo zostało już o tym napisane wystarczająco dużo. Cieszy, że chłopaki nadal mają w głowię definicję bangera pachnącą najlepszymi latami trapu w Stanach, kradną stamtąd (i nie tylko, co słychać w numerze inspirowanym Camorą) całymi garściami i co najważniejsze zawsze rozumieli tę konwencję dużo lepiej od częściowo głuchych małolatów parę lat później. Chciałem prostą muzykę, cykacze, ckliwe, inspirowane półgejowskim r'n'b klubowe hooki i dostałem dokładnie taki zestaw z fajnymi dodatkami (solowy numer Koldiego, zajebisty motywator).

highlighty: Ballin, Klątwa, Brzydkie rzeczy, Parę browarków

bangla w furce/10
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Jose »

Dzień, który dał nam Trap to najlepszy afrotrapowy kawałek w Polsce. Change my mind.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: DeDoK »

Mi podoba się On a Mission :oops:
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: staroć »

wow mialem nie sprawdzac nawet
a tak slucham i porzadna ta plyta
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: michajlow »

Tylko dla mnie jaco >>> reszta ekipy na tej płycie?
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Najlepsze trapy tego roku o ile Bałagane nie rozjebie, a już single wskazują, że może być z tym spory problem :bowdown:
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: vampmoney »

Jose pisze: 19 wrz 2019, 21:29 Dzień, który dał nam Trap to najlepszy afrotrapowy kawałek w Polsce. Change my mind.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: JVCORE »

Nieprawda
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Jose »

O, z Kapotą dobre, dobre, ale zapomniałem już o typeczku zupełnie (jak wszyscy zresztą). Jak wyszła płyta, to byłem pewny, że zniknie, ale naprawdę szybko rynek go wypluł.

Pogadałem trochę o Alcomindzach:
Spoiler
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Whtn »

https://www.youtube.com/watch?v=40whTCy_kOw
a propo najlepszych afrotrapów nie można zapomnieć o powyższym
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: drzeworyt »

Porównanie tego kawałka ALC do Kizo jak najbardziej na miejscu. https://www.youtube.com/watch?v=e0-eFD7i-vg
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Luxair »

Jose pisze: 24 wrz 2019, 13:05 Pogadałem trochę o Alcomindzach
Takie spostrzeżenie: o ile cenzurowanie wulgaryzmów na YT jest jak najbardziej zrozumiałe, tak dosyć dziwne wydaje mi się jak mówisz o "obrzydliwych tekstach w stosunku do kobiet"... toż to muzyka rap... to tak jakby narzekać na za dużo krwi i przemocy w horrorach.

Piona!
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: Jose »

No tak, ale to zdanie później to wyjaśniałem, że w np. Stanach jest podobnie i to konwencja. Co nie zmienia faktu, że taka "Tarantula" i linijki: Ona lubuje się w owłosionych kulach, jak bez nóg tarantula, Ona rzuca się na chuja, jak tarantula na szczura czy jakieś o spuszczaniu się na twarz to jestem jak :what:


A nie przeklinam i zmieniam "kurwy" na "kurtyzany", nawet w tytułach, bo moi uczniowie szybko by to wykorzystali. ;)
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Alcomindz Mafia - ON A MISSION (2019)

Post autor: vampmoney »

[mention]Jose[/mention] bardzo fajna recka dałem suba
ODPOWIEDZ