Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: daveyo »

A może najzwyczajniej im się to podoba. To chyba logiczne, że młodsi słuchacze mają mniejsze wymagania. To jest jakieś typowe pierdolenie ludzi, którzy dla zasady zwyzywają połowę świata za to, że im się album nie podoba. :sleep:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: przedszkolanek »

Jaayu pisze: 02 gru 2019, 18:07 jezu przesluchalem tylko single i nie sadzilem ze można takie gowno puszczac dawac mnie tu najciekawsze (wiecie o co chodzi) momenty z plyty żebym się posmial
anarchia, polaco, gdzie jest eis, vogue, lesbijki, fendi - chyba w takiej kolejności

daveyo recka nie dzisiaj :(
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: daveyo »

Dobra wiem, że i tak nie dasz tej recki, daruj sobie :lol:
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: przedszkolanek »

wleci, wleci, ale trochę mi się nie chce dzisiaj, a bardziej jeszcze nie mam czasu pisać ściany tekstu
Awatar użytkownika
MattB
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:16

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: MattB »

Szkoda, że nie jest 2010 i że nie mam 15 lat. Miałbym z tej płyty opis na gg na każdy dzień roku (I to nawet kilka po hiszpańsku!!! :bowdown: ) :roll:
To nie 2005
Viizer
Posty: 2
Rejestracja: 12 lis 2019, 18:40

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Viizer »

Fajna plytka w huj
Ostatnio zmieniony 02 gru 2019, 22:36 przez Viizer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Piters »

Nikt ci jeszcze nic nie powiedział, a już pierdolisz jakby każdy na Ciebie tu najeżdżał od 35 stron typie, ogarnij posting.

Nie wiem jak można kawałek przetłumaczony przez google tlumacza nazwać kurwa pomysłowym, do reszty się nie odniosę bo jest tylko "mi się podoba". Zresztą w tym temacie to o wiele częściej widze jak Ci którym sie plyta podoba przekonują, że jest dobra niż odwrotnie. Chcecie to sobie słuchajcie i propsujcie, who cares, tylko bez wpierdalania na siłę innym swoich poglądów

wielkie kurwa pondro 2115
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Finesta »

daveyo pisze: 02 gru 2019, 18:42 A może najzwyczajniej im się to podoba. To chyba logiczne, że młodsi słuchacze mają mniejsze wymagania. To jest jakieś typowe pierdolenie ludzi, którzy dla zasady zwyzywają połowę świata za to, że im się album nie podoba. :sleep:
A pomyślałeś może przez chwilę,że nie przez przypadek to forum istnieje,nie przez przypadek siedzą tu dane persony,i nie jest to dzieło przypadku,że ta płyta jest tutaj tak bardzo krytykowana?
To nie jest szukanie czegoś na siłę tylko bycie załamanym tym,że u nas tak wiele osób ma zerowe wymagania i liżą jaja raperowi nie ważne co by wydał.
Właśnie po to te forum jest,żeby zebrać osoby bardziej zorientowane i zaznajomione w temacie i nie wiem jak można na to narzekać.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2350
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: kapper1 »

Dolarydolary pisze: 01 gru 2019, 21:12 Tak bym stracił szacunek do bediego a teraz do jednego i drugiego :dunno:
Jak można mieć do lanka (specjalnie z małej.) chociaż odrobinę szacunku po beefie z Deysem?
Oprócz dzbana, który umie robić bity, pierdoli okropne kocopoły. Mes też lubi gadać głupoty, ale nikt go za idiotę nie bierze.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: przedszkolanek »

ale wy co niektórzy wczuci xD
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 803
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: kelsohmm »

kapper1 pisze: 03 gru 2019, 5:15 (specjalnie z małej.)
:bowdown:
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Rozpierdalator »

Słuchałem wczoraj tej płyty przymusowo przy palonku z kolegami. Nie chcę nikogo obrażać więc tylko powiem, że mi się nie podobała :bag:
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Ablazir »

kapper1 pisze: 03 gru 2019, 5:15 Jak można mieć do lanka (specjalnie z małej.) chociaż odrobinę szacunku po beefie z Deysem?
w sensie?
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: SWN »

Deys (z racji bycia swojego czasu członkiem SB mający prawo wiedzieć co działo się w środku) w dissie ujawnił, że znaczną część brudu na chłopaków wie od samego Lanka (robiącego bity SB w beefie), który rzekomo sam również planował odejście z labelu i rozpowiadał na mieście dużo ploteczek, ale w ostatniej chwili mu się odwidziało i postanowił dołączyć do opierdalania rudego. Innymi słowy Deys do ostatniej chwili był przekonany, że konflikt dotyczy jedynie Solara, Białasa i TomBa, a z Lankiem ma dobry kontakt, co później okazało się nieprawdą i Deysu zarzucił mu bycie chorągiewą.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

w ogóle wyjebanie Deysa za sukienkę i w związku z tym "pedalstwo" a teraz wydawanie Bedoesa który z Kuqim w klipie wygląda jak para lesbijek to jest dopiero iks de
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: hustler342 »

Platynowy album
Awatar użytkownika
harni
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: harni »

zemsta1kadluba pisze: 03 gru 2019, 15:39 w ogóle wyjebanie Deysa za sukienkę i w związku z tym "pedalstwo" a teraz wydawanie Bedoesa który z Kuqim w klipie wygląda jak para lesbijek to jest dopiero iks de
Czasy się zmieniły jak nawinął Białas
jebać was narkomany
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: daveyo »

Zasłużona platynka, super.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: mlodyperkez »

daveyo ja cie lubie, fajny chlopak jestes ale ta plyta na nic nie zasluzyla, chyba ze pogarde. a to ze gimby kupujo i platyna bedzie bylo wiadome w 89'.

Złota płyta po piętnastu tysiącach
Wyróżnienie jak pracownik miesiąca

Spoiler
dotyczy tez platynowych
Waldi11
Posty: 98
Rejestracja: 25 lip 2019, 15:14

Re: Bedoes x Lanek - Opowieści z Doliny Smoków (2019)

Post autor: Waldi11 »

Ten bit w Vogue jest ogromnym sztosem. Ale nie moge sluchac tego co tam pierdoli ten Nedoes i nie moge na niego patrzeć. Kim jest ten jego kolega taki w blond wlosach? To jakis gej czy kto?
ODPOWIEDZ