schafter - Audiotele (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

instinct pisze: 31 maja 2019, 1:20

śmieszy mnie również niesamowicie robienie z schaftera jakiegoś mega zawodnika który rzekomo jest fresz i kreatywny
takie rzeczy mogą wypisywać ludzie którzy nie mają pojęcia co się dzieje na świecie i ich horyzont kończy się na blacha2115 i szpaku
na resztę zarzutów nawet nie odpowiadam ale to jest wyciągnięte kompletnie z dupska przypierdzielanie się na siłę wywołane czystym uprzedzeniem już bo nawet w tym wątku masz pełno ludzi, którzy albo w działach zhh albo inno muzycznych siedzą, często nawet prawie nie dając jebania o plhh a jednak wchodzą o propsują wotka więc jednak chyba coś w nim widzą :dunno:
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: chozen »

Spoiler
[media]spotify:track:5atl0dYLk4ctS0xeY41WzL[/media]
double d's z żabsonem

gówno obesrane
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

Trochę wack, Schafter brzmi tutaj jak biedniejsza wersja Taco
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4403
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Kalom »



jutub
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Drmz »

koniec pisze: 01 cze 2019, 14:06
instinct pisze: 31 maja 2019, 1:20

śmieszy mnie również niesamowicie robienie z schaftera jakiegoś mega zawodnika który rzekomo jest fresz i kreatywny
takie rzeczy mogą wypisywać ludzie którzy nie mają pojęcia co się dzieje na świecie i ich horyzont kończy się na blacha2115 i szpaku
na resztę zarzutów nawet nie odpowiadam ale to jest wyciągnięte kompletnie z dupska przypierdzielanie się na siłę wywołane czystym uprzedzeniem już bo nawet w tym wątku masz pełno ludzi, którzy albo w działach zhh albo inno muzycznych siedzą, często nawet prawie nie dając jebania o plhh a jednak wchodzą o propsują wotka więc jednak chyba coś w nim widzą :dunno:
bo mają spierdolony gust. eot

e; squeeze her double d's typie
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

na szczęście są ludzie tacy jak ty z gustem idealnym i jedynym słusznym :rotfl:
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1588
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: #23 »

Drmz pisze: 25 cze 2019, 10:57 bo mają spierdolony gust. eot
wybitnie chujowy argument nawet jak na dział PL HH :bag:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

nie potrafię słuchać niestety, totalnie nie czuję zajawki i podpisuję się pod postem instincta
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: ricky »

podoba mi się to nawet, choć ten bit w chuj koślawy, zbyt minimalistyczny, ale nawet się wkręca. nie jaram się jeszcze schafterem aż tak jak niektórzy, ale propsuję, Żabson też fajnie nawet. mam tylko nadzieję, że ten styl schaftera nie zacznie męczyć
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

fajne, Żabson coś tam próbuje na tym minimalistyycznym biciku, ale brzmi trochę wymuszone
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11485
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Najbardziej z okołoszafterowej otoczki podobają mi się zdecydowanie obrazki :oops: Nie chce mi się już sprawdzać, czy za wszystko odpowiada jedna ekipa (pewnie tak patrząc na stylistykę, barwy), czy po prostu młody domaga się tej ciągłości, ale ślicznie ogląda się te historyjki z charakterystycznymi, kolorowymi buziami aktorów-kumpli Schaftera. Te klipy kojarzą mi się bardzo z tymi od Mura Masy (oczywiście cały czas mówię o fabularnej części, nie kanciastym Zabsonie robiącym swag na tle greenscreena) i fajnie, że mamy nadal w kraju osoby przykładające się do tej strony singli.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

słabe to strasznie, nawet klip, miejscami :bag:
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: koniec »

mi do tej pory wszystko od wojtka siadało ale to double d's to tak średnio bym powiedział mu wyszło
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

słabe to, trochę nijakie, nie zapadające w pamięć kompletnie. klip super.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Rupert »

zajebiście się go słucha :oops: :oops:
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3627
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

SWN pisze: 25 cze 2019, 17:48 Najbardziej z okołoszafterowej otoczki podobają mi się zdecydowanie obrazki :oops: Nie chce mi się już sprawdzać, czy za wszystko odpowiada jedna ekipa (pewnie tak patrząc na stylistykę, barwy), czy po prostu młody domaga się tej ciągłości
No właśnie wcześnej schafter robił to sam, a teraz mi to wygląda jak trochę taka usilna próba utrzymania tej jego stylistyki. Moim zdaniem nieudana, bo wszystkie te jego wcześniejsza klipy charakteryzowała prostota i jedna lokacja, bez jakichś dziwnych przejść. No bardzo spójne były. A tutaj to jest odgrzanie tego kotleta z tym efektem który m. in. robł quebo w voodoo sto lat temu, nie pamiętam jak ten zabieg się nazywał ale wiadomo o co chodzi. No i nasrane jakichś dziwnych rzeczy byle było a l t e r n a t y w n i e
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

Patrząc na te jego klipy (albo na klipy podsiadły) to prognozuję że 20's będą najbardziej nachalną i wymuszoną dekadą w kwestii estetyki minimum od czasu lat 80tych.
Już da się tu wyczuć tę wielkomiejską manierę, ciężko to jakoś racjonalnie i składnie opisać, ale może skumacie o co mi chodzi.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: lysy »

schafterem w ogóle się nie jaram i się to nie zmieniło, ale bit fajny

baqlashan pisze: 26 cze 2019, 15:54 Patrząc na te jego klipy (albo na klipy podsiadły) to prognozuję że 20's będą najbardziej nachalną i wymuszoną dekadą w kwestii estetyki minimum od czasu lat 80tych.
Już da się tu wyczuć tę wielkomiejską manierę, ciężko to jakoś racjonalnie i składnie opisać, ale może skumacie o co mi chodzi
myślę, że ta estetyka za chwilę się skończy, bo już trwa parę ładnych lat, a teraz trendy zmieniają się coraz szybciej
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: ricky »

Moltisanti pisze: 26 cze 2019, 15:39
SWN pisze: 25 cze 2019, 17:48 Najbardziej z okołoszafterowej otoczki podobają mi się zdecydowanie obrazki :oops: Nie chce mi się już sprawdzać, czy za wszystko odpowiada jedna ekipa (pewnie tak patrząc na stylistykę, barwy), czy po prostu młody domaga się tej ciągłości
No właśnie wcześnej schafter robił to sam, a teraz mi to wygląda jak trochę taka usilna próba utrzymania tej jego stylistyki. Moim zdaniem nieudana, bo wszystkie te jego wcześniejsza klipy charakteryzowała prostota i jedna lokacja, bez jakichś dziwnych przejść. No bardzo spójne były. A tutaj to jest odgrzanie tego kotleta z tym efektem który m. in. robł quebo w voodoo sto lat temu, nie pamiętam jak ten zabieg się nazywał ale wiadomo o co chodzi. No i nasrane jakichś dziwnych rzeczy byle było a l t e r n a t y w n i e
vaporwave? chyba takie rzeczy były elementem tego stylu
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: schafter - TBA (2019) [Zapowiedź]

Post autor: baqlashan »

Yung Lean pierwszy wniósł vapor do rapu, a tak w ogóle kiedy "vapor" powstał to Schafter miał 7 lat xD Tera nie ma czegoś takiego jak vapor, jego estetyka stała się motywem przewodnim 10's i była wszędzie, od memów, przez ciuchy aż po telewizję.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ