Nypel

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Nypel

Post autor: RIVALDO111 »

Jaayu pisze: 22 cze 2022, 15:15 chlop jest w podobnym wieku co igi gdy siekal najlepsze kawalki
wiec po co stylizowanie go na 12-latka

Bo wygląda na 12 :lol:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Nypel

Post autor: SWN »

o chuj knypel ma 17 lat, do tej pory widziałem tylko jakiś plakat i byłem przekonany że to ciekawostka w stylu green grenade
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 600
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: Nypel

Post autor: xotic »

a to akurat prawda, że bliżej mu do green grenade niż igiego jak zaczynał
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Nypel

Post autor: oKulTywowany »

wtf to juz jakieś zbiorcze prowo
kolo pojawił się nagle i z dupy Sb zaczęło go mocarnie promować mimo że jest mizerniakiem .
Legenda o byciu spłodzonym przez Solka lub Bizziego na jakiejś bitwie co raz bardziej nabiera sensu
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Nypel

Post autor: benzoabuser »

Lepsze to niż bycie córką sentino, któremu kontakt z nią utrudnia sam kaz bałagan
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Nypel

Post autor: RIVALDO111 »

Nypel zaraz spadnie poniżej 30 tysięcy odsłuchów miesięcznie na Spotify. :joint:

Chyba największa porażka marketingowa Solara w historii SBM. :joint:

Przypominam, że gość miał około 8 teledysków w sumie na SBM i SBM Starter.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Nypel

Post autor: Patryk233 »

Dla dzieciaka i tak pewnie fajnie, że mógł nagrywać z ekipą SBM.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Nypel

Post autor: Jaayu »

tam nic nie pykło bo typ wolal w wieku 16 lat nawijac o zakonczeniu roku, monsterkach jupikach i pani od polskiego gdzie malolaci w tym wieku wala smakowe browe w parkach, pala pierwsze dzosze skitrani albo zaliczaja pierwsze panny i zgony na domowkach
mata to lepiej rozegral bo zerowal na nostalgii licealistow a nie udawal kurwa kolorowego 12-latka
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
degeneratt
Posty: 65
Rejestracja: 23 lip 2022, 2:58

Re: Nypel

Post autor: degeneratt »

No rel to jest kurwa zalosne XD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Nypel

Post autor: RIVALDO111 »

Ciul z tym o czym nawija Nypel. Moim zdaniem nie wypaliło bo nie wygląda jak obiekt westchnięć dla Julek do tego zamiast być 17 latkiem z krwi i kości odgrywał rolę 12 latka, więc Julki mogą co najwyżej traktować go jak małego braciszka. Dziwnym trafem Adi Nowak,Moli i Beteo zginęli w SBM. W marketingu osobowość i uroda jest ważna. Takie Julki właśnie kręci Walczuk,Zimmer ,Fukaj czy Mata ale Nypelek może być tylko młodszym braciszkiem.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Nypel

Post autor: Jaayu »

RIVALDO111 pisze: 23 lip 2022, 23:12 Ciul z tym o czym nawija Nypel
no wlasnie nie do konca bo kurwa malolatki uwielbiaja sobie wstawac hooki takich ludzi pod fotami kiedy wychodza w piatek
reszta posta full prawda akurat wyglad tu gra skrzypce glowne
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Nypel

Post autor: RIVALDO111 »

Oj gra, gra. Kiedyś sobie wpisałem na twitter ksywy raperów z Sbmu. To tam jest takie wyznawanie miłości do Fukaja czy Jana Rapowanie, że klękajcie narody. :joint: :cool:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Nypel

Post autor: OmarStooleyman »

RIVALDO111 pisze: 23 lip 2022, 23:12 Dziwnym trafem Adi Nowak
Ten to w ogóle zjebał tym transferem do SBMu, nie pasował tam od samego początku. To jest mimo wszystko student-tier, a nie rap o wiecznej młodości i walenia klina po wudeczce na kwadracie. Znacznie bardziej pasował do Asfaltu, jak jeszcze coś ta wytwórnia znaczyła a nie była taśmową produkcją gówna którego nikt nie chce słuchać nawet po odurzeniu mariuahiną.

No cóż, sam osobiście wierzyłem, że taki ugrzeczniony gimnazjalny rap w wykonaniu Nypla załapie i ma to sens, rynek zweryfikował. Młodziaki wolą słuchać jednak bardziej "dorosłych" rzeczy.
Awatar użytkownika
degeneratt
Posty: 65
Rejestracja: 23 lip 2022, 2:58

Re: Nypel

Post autor: degeneratt »

RIVALDO111 pisze: 30 kwie 2022, 14:43 Nypel cały czas tylko 70 k na spotify po tak strasznej giga promocji.


Solar chyba złego nastka wybrał dzieciakom :joint:
i tak pojebane ze on na czterech trackach zarabia okolo 2k miesiecznie xD

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
OmarStooleyman pisze: 23 lip 2022, 23:25
RIVALDO111 pisze: 23 lip 2022, 23:12 Dziwnym trafem Adi Nowak
Ten to w ogóle zjebał tym transferem do SBMu, nie pasował tam od samego początku. To jest mimo wszystko student-tier, a nie rap o wiecznej młodości i walenia klina po wudeczce na kwadracie. Znacznie bardziej pasował do Asfaltu, jak jeszcze coś ta wytwórnia znaczyła a nie była taśmową produkcją gówna którego nikt nie chce słuchać nawet po odurzeniu mariuahiną.

No cóż, sam osobiście wierzyłem, że taki ugrzeczniony gimnazjalny rap w wykonaniu Nypla załapie i ma to sens, rynek zweryfikował. Młodziaki wolą słuchać jednak bardziej "dorosłych" rzeczy.
przynajmniej jego nuty maja jeszcze jakas dusze i nie brzmia jak kurwienie ludzi na kase na tym samym patencie jak reszta SBMu
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Nypel

Post autor: oKulTywowany »

Co wy kurwa porównujcie xD
Z sb to jedynie walczuk bo zna się na realizacji i głaszczeniu wokali,Bedoes bo jedyny wyrwany talent
I mata bo zaplecze i wszystko co nagra jest i było rozważane w tysiącach złotych a całokształt twórczości to oporowy łaczek, iks dede pany
Nypel to kolejna próba wjebania rapera ze szkoły z tym że to co on robi to nudne i było i wgl chuj kogo to nawet z tym ambasadorstwem chyba nike cos ani widu albo słuch
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
degeneratt
Posty: 65
Rejestracja: 23 lip 2022, 2:58

Re: Nypel

Post autor: degeneratt »

wiem ze to zabrzmi okrutnie ale nypel jest poprostu za grzeczny xD
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Nypel

Post autor: yungXpaproch »

OJEZUS ale okrutne, chyba umre, nie wytrzymam AAA
Spoiler
kurwa matching z nickiem XDD
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Nypel

Post autor: RIVALDO111 »

Zobaczcie sobie 2 zdjęcie. Julki mają go w 4 literach. To koniec. :joint:


Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Nypel

Post autor: OmarStooleyman »

Niezły sabotaż tam uprawiają chwaląc się zdjęciami z taką widownią
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Nypel

Post autor: Patryk233 »

A nie była to próba czasem?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ