Kinny Zimmer

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

frontkick

Re: Kinny Zimmer

Post autor: frontkick »

Dobry diss ale nie rób więcej
Awatar użytkownika
mearecensusus
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2022, 15:44

Re: Kinny Zimmer

Post autor: mearecensusus »

Spoiler
@mearecensusus
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 13:13 przez mearecensusus, łącznie zmieniany 3 razy.
:bag:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kinny Zimmer

Post autor: benzoabuser »

Jakich zachowań? Przypomne, że na scenie istnieją takie twory jak tps czy kartki.
mearecensusus pisze: 14 maja 2022, 16:08 Nie, nie zostało to stworzone pod mema. Sam diss odbiega od ideału, ale został napisany w przypływie chwili i nagrany na telefon. Nie zrobiłem tego by komukolwiek imponować. Jest to mój sprzeciw wobec takich zachowań, zwłaszcza gdy skupia się na sobie wzrok setek tysięcy młodych i bezrefleksyjnie zapatrzonych w twórcę dzieci. Uważam, że brak reakcji jest równy z przyzwoleniem na tego typu wybryki.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
mearecensusus
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2022, 15:44

Re: Kinny Zimmer

Post autor: mearecensusus »

Spoiler
@mearecensusus
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 13:13 przez mearecensusus, łącznie zmieniany 3 razy.
:bag:
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kinny Zimmer

Post autor: benzoabuser »

to były przykładowe twory, które mi przyszły do głowy, a takich ludków jest więcej.
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
mearecensusus
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2022, 15:44

Re: Kinny Zimmer

Post autor: mearecensusus »

Spoiler
@mearecensusus
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 13:13 przez mearecensusus, łącznie zmieniany 3 razy.
:bag:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3256
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Kinny Zimmer

Post autor: yungXpaproch »

glupia ksywke masz
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Kinny Zimmer

Post autor: Jasny »

https://rapowo.pl/kinny-zimmer-z-global ... z1WdBFeuhw

No i to jest to, do czego doprowadziło wielu z was, nawet obecnie hejtujących Zimmera. Poziom, gust i wymagania słuchaczy rapu są takie, że czego im nie rzucisz, to się przyjmie i masz 100% szansy na sukces, przyjmą wszystko - byle zbyt skomplikowane nie było. Można stworzyć nawet coś "dla jaj", jak sam twierdzi (w sensie, jak ludzie np mają brzydkie mordy jak ta idiotka Zborowska to robią krzywe mordy do zdjęć i że niby specjalnie, bo wiedzą, że lepszej mordy nie zrobią). Bierzesz jakiegoś chudego cwela, nie musi potrafić dosłownie NICZEGO, ani pisać, ani brzmieć, ani nawet inteligentny i charyzmatyczny nie musi być. Ładujesz w reklamę, piszesz prosty tekst, który następnie może zaśpiewać zarzynana świnia i i tak będzie dobrze brzmiał i zdobywasz wyróżnienia dla artystów/ Chuj tam, nic nie mam do chudych, sam jestem chudy, ale on nie dość, że chudy, to jeszcze cwel.

Cwelasty i i Oliwki Bazil, Cwelsony i Jang Leosie, jakieś kurwa Cwelasy, Cweloesy i ich kurwa kini zimery zajebane i jeszcze jang Cweltiego obsranego zjeba tu brakuje. Jest jeszcze ten kurwa zjeb wasz nowy idol, co czuć od niego kurwą śmierdzącą nawet przez ekran.
To są najwięksi rapowi artyści, o Cweltino i Cweluchu nawet nie wspominam, bo się chuja liczą.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

Pretensje o sukces płyty Zimmera proszę kierować do 10-18 letnich Julek a nie do niewinnych ludzi z tego forum :dunno: :joint:

Plus na boku do Popu,że całkowicie umarł i te wymienione wyżej Julki ,,zakochały się" w takich artystach przez brak wyboru.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Kinny Zimmer

Post autor: Jasny »

W dużej mierze, ale to się nie stało nagle. Gdyby nie zezwolenie na Bedoesów, Żabsonów, Szpaki czy innych twórców bądź co bądź gównianej muzyki - nie stworzyli by oni swoich produktów adresowanych do Julek. Ekipa zagospodarowała dzieci i na to rzeczywiście wpływu nie było, ale scena zmieniała się latami. Jak powiedział prof. Wolniewicz "Masa ciśnie w dół" i ja rozumiem, że niektóre zjawiska są w jakimś stopniu nieuniknione, natomiast takiego rebrandingu to naprawdę w najśmielszych snach się człowiek nie spodziewał. Nie wyjeżdżajcie mi, że tak, tylko uliczne płacze - sam nie czuję się dobrze z martyrologią i mało mnie interesują życia wykonawców, o ile są autentyczni w tym co robią. Dosłownie z rapu zrobiono disco polo i pod marką rapu czy kurwa trapu (a widzę, że nikt się nie pierdoli w rozróżnianie w mowie potocznej) sprzedane to młodzieży, bo wiecie, rap to nie obciach. Niczym koniem trojańskim wjechano triumfalnie i rozpierdolono szansę na rozwój wrażliwości muzycznej wielu pokoleń. No i dzisiaj mi mówisz, żeby nie winić, bo to tam sobie Troja płonie i nikomu się to przecież nie podoba, no... może tym julkom. No ale Koń Trojański wciąż wyjebisty.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

Pamiętaj , że jak Ci nie pasuje dany artysta czy grupa to możesz ich nie słuchać. Do tego w dzisiejszej erze masz multum ludzi do wyboru na yt , nie tak jak kiedyś 5 osób w tv.

A że rap się stał nowym disco polo, techno, popem to ja już wiem od dawna. Dlatego jeszcze tym bardziej bycie w meju jest kuszące , bo jak kiedyś Popowiec zaśpiewał disco polo to by go wygwizdali. Za to rap osiągnął taki giga poziom, że może już być wszystkim od A do Z i nikt nie ma pretensji.


A że rzeczy od SBM są popularne? No nie dziwota, to największy kanał na YT z Polski. Mający ponad 3 mln subów i ponad 3 miliardy wyświetleń.


A co do samego Zimmera to w skali kraju nie zrobił furory. Teledyski kręcą się tylko na poziomie 1-2 mln , więc praktycznie tylko Julki zrobiły wyświetlenia.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kinny Zimmer

Post autor: kapper1 »

Tylko problem jest taki, że kiedyś z tych hehe 5 osób to 3-4 były słuchalne.
Teraz mam multum ludzi do wyboru i jak kupowałem kilkanaście płyt rocznie to w tamtym roku kupiłem 3-4 i to z podziemia. :roll:
Jebać.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

@kapper1

Tak z ciekawości. Kogo płyty kupiłeś z podziemia?
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kinny Zimmer

Post autor: kapper1 »

RIVALDO111 pisze: 23 maja 2022, 1:54 Tak z ciekawości. Kogo płyty kupiłeś z podziemia?
Golin - Diuna EP
Kedyf/Cyga - Zawsze coś
Bonson/Soulpete - Vice Tape (no tu podziemie dyskusyjne powiedzmy) + w tym roku winyl piękny :oops:

i tak najbardziej czekam na Flojda i ejmatta aż wydadzą fizyki, w co już prawie nie wierzę :(
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Kinny Zimmer

Post autor: Jasny »

Rivaldo
Argumemnt typu, że jak nie lubisz ruchać dzieci, to nie ruchaj.
Oczywiście, że szwindel i upadek należy przynajmniej piętnować. Te pogardzane julki to dość istotna grupa społeczna, nie bez powodu wiele osób o nią zabiega.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Kinny Zimmer

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:24 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

@hwjsk

Liryka tej płyty to maks 2 na 10.

Dodano po 1 dniu 13 godzinach 23 minutach 52 sekundach:
Zimmer mimo ZP za Letnisko. Debiutuje dopiero na 15 miejscu na liście Olis.

Jeden z najgorszych debiutów Sbmu nowego gracza.

Taki Fukaj np miał 4 miejsce.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2046
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Kinny Zimmer

Post autor: Krynew »

Już dali info, że była wliczona tylko sprzedaż z Empików, za tydzień dojdzie zestawienie z preorderów na ich sklepie. Podobnie ostatnio było z albumem Miszela.
Kocham, pozdrawiam
CobraBOY
Posty: 228
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: Kinny Zimmer

Post autor: CobraBOY »

Obrazek

Nie szanuję
Wyszedł mu jeden numer(tzn. Wpadł ludziom w ucho, żaden to wyższy poziom sztuki)reszta jego twórczości to ściek
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Kinny Zimmer

Post autor: kapper1 »

hwjsk pisze: 24 maja 2022, 22:23 jakby Oskar zaczął rapować

nie powiem nikomu nic
wypijemy alkohol dziiiś
nie umiem bez ciebie żyć
może nawet jakieś narkotykii
Brzmi jak Art Brut 2 w sumie
ODPOWIEDZ