Kinny Zimmer

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kinny Zimmer

Post autor: SWN »

fragment od 1:03 oglądany wczoraj live to top najsmutniejszych okołorapowych rzeczy jakie widziałem

Dodano po 47 sekundach:
albo chuj, ogólnie najsmutniejszych, przecież ten człowiek ma tam minę jakby modlił się o skończenie występu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

@guzi
Jak on to ma zarapowac jak to zwykle popowe piosenki :D
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Kinny Zimmer

Post autor: przedszkolanek »

OmarStooleyman pisze: 27 kwie 2022, 18:46 Jak ktoś zaczyna karierę od kawałka co nastukał 20 mln wyświetleń, to ma się wobec niego trochę większe oczekiwania niż do pierwszego lepszego randoma z niszy.
on jednak wcześniej coś tam u deysa wydawał
no i u szpaka był
Awatar użytkownika
MartchinFleent
Posty: 124
Rejestracja: 11 maja 2021, 19:52

Re: Kinny Zimmer

Post autor: MartchinFleent »

Mam nadzieję, że ludzie szybko się zreflektują i zobaczą, że jest żenujący i asłuchalny xd
Muszę się skupić na finansach, suki i tak mam :joint:
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1799
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Kinny Zimmer

Post autor: the badman »

Fejm to on ma ale jako KTOTOKURWA

tyle mogę napisać po przesłuchania tego kawałka
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

MartchinFleent pisze: 27 kwie 2022, 22:32 Mam nadzieję, że ludzie szybko się zreflektują i zobaczą, że jest żenujący i asłuchalny xd

Na razie tymi 2 klipami ładnie sobie uśmierca hype.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kinny Zimmer

Post autor: GoodStuff »

Fakt jest taki ze to Solar z Bialasem go przecwelili na produkt rynku tik tokowego po Rozmazanej kresce gdzie to bylo nawet fajnie przewiniete bez tej pedaliady glosowej i harcerzykowania.Ale wyczuli viral i znalezli nastepnego locha do robienia hajsu,zrobii mu promo na tej hip hopolowej ekspadzie wytowrni ,ubrali go w surdut ZHP i wszedzie sie przewijal a teraz go puscili na Popkilery jako jedynego reprezentanta a ten dal sie skompromitowal swoim recitalem OK,OK . Kinny ZImer wspomniany,Janusz Walczuk beztalencie o aparycji nieletniego pederasty na uslugach bogatych sloikow z WWA,kacperczyki ,moli nyple i inne chuje muje.Ostanie nabytki wygladaja na rekrutacje do Ciemnej Strefy Dubaju a nie jacys potencjalni raperzy,Zero charyzmy,talentu i kreatywnosci.Sie nie dziwie ze Mata sie zacpal po takim drafcie do wytworni
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

Akurat zimmer sam sobie stworzył taka postać , bo w wywiadzie powiedział , że chciał sobie stworzyć postać ala z komiksu , dlatego te kapelusze , kominiarki itp.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Kinny Zimmer

Post autor: 8na10 »

teraz to wszyscy wyglądają jak z komiksu. jak patrze na tych feno i innych popierdoleńców to oni wyglądają jak antagoniści człowieka pajonka
jasny wracaj na forum
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

GoodStuff pisze: 01 maja 2022, 6:48 Fakt jest taki ze to Solar z Bialasem go przecwelili na produkt rynku tik tokowego
:rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kinny Zimmer

Post autor: OmarStooleyman »

najlepsze są komentarze pod tym wybitnym dziełem, zamiast zjebać z góry na dół i powiedzieć co to kuerwa jest to HEHE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, ALE NATSU ZWROTĘ DAŁA, ALE TO BĘDZIE BANGLAĆ NA TIKTOKU, CO NIE ANTOŚ? Positive vibes only
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Kinny Zimmer

Post autor: MalkoNTENT »

Była taka akcja, że był na scenie sam i miał śpiewać ale autotune był wyłączony? Bo nie moje skojarzyć czy oglądałem taki filmik czy mi się to śniło dzisiaj. Wolałbym pierwszą opcję, bo jak już takie rzeczy by mi się śniły to jasny chuj
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kinny Zimmer

Post autor: OmarStooleyman »

Może chodzi ci o słynny performens z gali Popkillerów? Choć tu był autotune, tylko jakoś chujowo zmixowany z podkładem i wyszło jak wyszło. POZDRO DLA SZPAKUAUAAA

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

OmarStooleyman pisze: 12 maja 2022, 9:46 najlepsze są komentarze pod tym wybitnym dziełem, zamiast zjebać z góry na dół i powiedzieć co to kuerwa jest to HEHE NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, ALE NATSU ZWROTĘ DAŁA, ALE TO BĘDZIE BANGLAĆ NA TIKTOKU, CO NIE ANTOŚ? Positive vibes only

Akurat jest dużo komentarzy , że to niesamowite g..o, Zimmer się skończył itp.

Nie jest tak słodko wcale. Szczególnie że niektórzy mieli zamiar wyłożyć 5 dych na płytę.


Serio nie wiem co oni zrobili z tego KZ. Tam się odwala dobry sabotaż z tą płytą. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Kinny Zimmer

Post autor: Jasny »

No i za to ma po mordzie. Kinny Zimmer z Natsu, będzie udawał twardziela i mnie obrażał. Oczywiście nie zapomnijcie dać łapkiw dół, narazie jest 37/17k
Szedł "se" przez las, ja pierdolę. Poziom po prostu jakby jakiś dzieciak wziął emulator głosu, kamerkę starego i nagrał.
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Kinny Zimmer

Post autor: RIVALDO111 »

Diss podziemnego rapera na popkillery , Zimmera i SBM

:joint:

https://m.youtube.com/watch?v=JmP6895mTcY
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kinny Zimmer

Post autor: benzoabuser »

Zajebiste właśnie, ładne wykorzystanie potencjału tiktoka i zabawy muzyką
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Lunar
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2022, 18:10

Re: Kinny Zimmer

Post autor: Lunar »

RIVALDO111 pisze: 14 maja 2022, 0:57 Diss podziemnego rapera na popkillery , Zimmera i SBM

:joint:

https://m.youtube.com/watch?v=JmP6895mTcY
XDDDDD to pod mema podesłane mam nadzieje, poziom poniżej beki z lokalnych
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Kinny Zimmer

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:15 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mearecensusus
Posty: 41
Rejestracja: 14 maja 2022, 15:44

Re: Kinny Zimmer

Post autor: mearecensusus »

Spoiler
@mearecensusus
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2023, 13:13 przez mearecensusus, łącznie zmieniany 3 razy.
:bag:
ODPOWIEDZ