Harmala

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Harmala
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2021, 15:11

Harmala

Post autor: Harmala »

Hej!

Nagrywam od niedawna. Mam kilka zrealizowanych utworów. Zwykle nagrywam pod wpływem przelewających się we mnie emocji; jest to mój sposób na przepracowanie ich. Często na nieświadomce - sam po czasie odkrywam, co zapisałem w tekstach. Nagrywam obecnie EP-kę Brikolaż, z której mam zrobione dwa utwory (zostały mi jeszcze trzy). Oprawą graficzną zajmuję się samemu, reszta została zrealizowana w olsztyńskim TNUS Studio:





Z rzeczy, którymi chciałbym się podzielić, mam jeszcze luźny trak Skoki:



Na pewno co bardziej wprawione uszy wyłapią niedociągnięcia, i na takich głosach zależy mi najbardziej - tak się łatwiej rozwijać. Propsem oczywiście nie pogardzę.
Harmala
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2021, 15:11

Re: Harmala

Post autor: Harmala »

Nagrałem nowy utwór. Pracuję w ostatnim czasie nad płytą, którą przy odrobinie pomyślnosci wypuszczę w przyszłym roku. Duhkha to najprawdopodobniej luźny trak:



Na wspomniany wcześniej album mam skompletowane 9 utworów z 15-20, które bym chciał. Zobaczę, jak wyjdzie i czy sprawdzę się na trochę nowszych bitach. Myślę, że numery będę puszczał, kiedy całość będzie na ukończeniu. Na razie mam jedynie wstępny projekt okładki. Wyplułem go jakiś czas temu i ciągle siedzi, także prawdopodobnie będzie to wersja finalna:

Obrazek
ODPOWIEDZ