Oliwka Brazil

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Oliwka Brazil

Post autor: KillerCroc »

moody pisze: 18 sty 2022, 21:42
KillerCroc pisze: 18 sty 2022, 21:32
moody pisze: 18 sty 2022, 21:20

moze i dobrze mowisz, slizgawka ma zawsze racje, a zadziwiajaca powtarzalnosc w bardzo pozytywnych opiniach na temat jego umiejetnosci chocby z ust innych raperow uwazanych za czolowych w tym kraju to masowe prowo
Mam nadzieję, że to masowe prowo bo inaczej to źle świadczy o tych innych raperach

W ogóle żeby jakiś raper-parówa bez żadnego wykształcenia muzycznego który duka do bitu był wyznacznikiem czegokolwiek to też niezły odlot. Niech se chłopy muzykę robią ale nie róbcie z nich opiniotwórczych tuz
no dokladnie, dlatego dobrze ze muzykolodzy ze slizgawka.eu wyjasniaja co jest piec
Niezły ten chochoł ale gdzie ja napisałem, że użytkownicy forum muzycznego są jakąś wyrocznią?
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Oliwka Brazil

Post autor: oldschool »

Dla mnie Białas na ślizgawce dostaje tyle propsów ile trzeba. Jak coś wyda to się ludziom podoba, ale bez jakiegoś niesamowitego spuszczania się.

Gość od lat opiera swoją stylówkę na dość prostych punchach, które nie robią na mnie jakiegoś niesamowitego wrażenia, ale mam wrażenie, że masa ludzi jest tak nimi zajarana (nie mówię, że ty), bo je rozumie bez problemu i ma takie odczucie, wow "pancz, pancz, pancz, refren", "ale rozjebał".
moody
Posty: 1029
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Oliwka Brazil

Post autor: moody »

no dla mnie tez nie jest jakims geniuszem, ale na slizgawce to mam wrazenie ze jest wajcha w druga strone odchylona, same hejty, mimo ze pol sceny probuje nagrywac o tym samym i w podobnym stylu, a sklecenie glupiosmiesznego/przekminionego puncha takiego na 5/10 w skali bialasa wciaz jest poza ich zasiegiem.

jak mam do wyboru typowego polskiego trapera nawijajacego ze chce miec duzo lasek i robiacego to w doslowny, kompletnie nieciekawy sposob typu "twoja dupa chce sie ruchac" albo bialasa, ktory nawinie genialne w swej prostocie 'ja nie chce miec dziewczyny, ja chce miec dziewczyny'' albo trzy razy wyobraca slowo "puszcza" jeszcze przy okazji nawiazujac do leśnego tytulu plyty na ktorej to nawija "dj mnie puszcza, ona sie puszcza, buja sie puszcza", no to zdecydowanie wole bialasa
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Oliwka Brazil

Post autor: horrypaz »

:bag:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Oliwka Brazil

Post autor: jajca »

moody pisze: 18 sty 2022, 21:58ona sie puszcza,
Jak kampinoska
Sorry ale gdzie bialasowi do prawdziwych czempionów w tym fachu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Hazardzista
Posty: 1188
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:37

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Hazardzista »

Wspaniała dyskusja o kondycji polskiego rapu panowie, może spuentujmy ją krótką tezą że Oliwka to powiew świeżości na tej nudnej scenie polskich noskilli rapowych i wróćmy do tematu zajebistego teledysku :D
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Oliwka Brazil

Post autor: SiNi »

moody pisze: 18 sty 2022, 21:58 no dla mnie tez nie jest jakims geniuszem, ale na slizgawce to mam wrazenie ze jest wajcha w druga strone odchylona, same hejty
Bialas posiada taką ciekawą cechę, iż odnajdzie się oraz brzmi na każdym bicie i ta jego prostota z jakimś tam głupkowatym czy też cringowym tekstem na dzień dzisiejszy szybciej trafia do ludzi niż jakaś zawiła metafora, ma to wpadać od razu w ucho z uśmiechem i bujać i ludzie to lubią - tutaj na forum mają znaczenie też ksywki, zwróć uwagę, że Pento jak nawinie jakiekolwiek kocopoły gorsze od Białasa to i tak jest super, druga sprawa jak już ktoś jest uprzedzony do jakiegoś rapera to często z automatu podchodzi do niego w sposób negatywny.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Godhand »

Jeśli dobrze pamiętam to Oki się jarał strasznie techniką Białasa, a Oki, co by nie mówić - utalentowany chłopak jest.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Oliwka Brazil

Post autor: jajca »

@SiNi, przepraszam, że nie na temat, ale bardzo mnie ciekawi co myślisz o twórczości Palucha?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Oliwka Brazil

Post autor: SiNi »

Hazardzista pisze: 18 sty 2022, 23:00 wróćmy do tematu zajebistego teledysku :D
Mimo, że numer mi się podoba to klip już nie, taki mocno budżetowy obraz Nicki Minaj,kojarzył mi się z "Fefe" jedynie przez kolorystykę, klip ma kilka fajnych kadrów, szczególnie w momencie jak Oliwka zaczyna nawijać, rzucanie dolarów czy też górna perspektywa,lizak itp. ale jako całość to średniawa- ujęcie z Białasem z Pałacu kompletnie mi tam nie pasuje, burzy cały klimat, jakby gdzieś się z nią przecinał na planie klipu to o wiele lepiej by się to prezentowało, a tak to wyszło imo lipnie, modelki też jakieś takie bez sexapilu, miernie wystylizowane, Brazil w tych blond doczepach na plus, akurat u niej w video brakuję kręcących tyłków no i numer za krótki.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Oliwka Brazil

Post autor: OmarStooleyman »

Ogólnie beka, że do tak ch*jowych utworów jest w ogóle kręcony klip. Co dalej, nagrywanie teledysków w 4K do skitów? Przecież ten materiał to ewidentny skip na płycie, o ile wykrztusi z siebie co najmniej 7 utworów na płytę jak Leosia.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Oliwka Brazil

Post autor: aleksy »

Popi pisze: 18 sty 2022, 20:26 Podoba mi się w Oliwce to, że idzie na rympał
oj tak, props i szacunek za to

dobry zabieg, żeby nagrać kawałek z białasem, pewnie zdobędzie trochę respektów od gimbusów (wcale nie używam tego określenie pejoratywnie)

no a białas, on umie zajebiście nawinąć, tutaj też fajnie przewinął, ale mi się go kompletnie nie chcę zapętlać w dużej mierze przez te pancze w każdym wersie, jednym z wyjątków jest masakra jakiej dokonał na dixonach
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
MalinowyJogurt

Re: Oliwka Brazil

Post autor: MalinowyJogurt »

Jak słysze jej śmiech w tym fragmencie 1:04, który jest zaznaczony już w linku
Spoiler
To tylko mogę podbić swój wcześniejszy komentarz
MalinowyJogurt pisze: 26 wrz 2021, 10:17 Typowe polskie gimnazjum w latach 20xx, gruba Karyna, która najgłośniej drze morde a jej śmiech słychać na drugim końcu boiska i wychudzony przydupas, który oficjalnie ją popiera, ale gdzieś tam w głębi się wstydzi
Białas tragedia, te wersy o kelnerze i morzu gówna :bag:
Jasion94
Posty: 872
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Jasion94 »

Nie będę się srac że Oliwka już czwarty raz rapuje o tym samym, w ten sam sposób, na podobnym bicie, także przejdźmy do Białasa, który swoją zwrotka wywołał większą fale cringu niż gospodyni, co jest naprawdę sztuka. Jak zauważył Sini, Białas potrafi się wpasować do każdego kawałka, i tym sposobem dał gówniana zwrotkę, po przesłuchaniu której człowiek czuje dyskomfort. Props Białas, ty nasz muzyczny kameleonie
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Oliwka Brazil

Post autor: kapper1 »

Nie no słuchać zakatarzonego to jak ruchać oliwkę :bag:
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Moltisanti »

Klik klaki to było opus magnum białasa i tam prawie każdy track dzisiaj mogę odpalić i jest jaranko, świetna rzecz. Później było dobre H8ME, a później to ja nie wiem czy chłop nagrał chociaż jeden numer który z zajawką bym sobie odpalił, a spłodził tego niemało. No i od jakiegoś czasu zaczął się chwytać nośnych społecznych tematów i ciężko już ukryć jak prostym jest chłopem, co też przeszkadza trochę w odbiorze
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Sialala »

Co za kurwa raszpla pasztet ochydny.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4817
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Oliwka Brazil

Post autor: scam_sakawa »

Bez kitu, obrzydliwy pasztet. Typ koibty, której odpowiedziałbym jaką mamy godzinę bez spojrzenia w jej oczy i spierdalał jak najszybciej.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Oliwka Brazil

Post autor: oldschool »

Jeszcze jaki ma seksowny styl mówienia:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Oliwka Brazil

Post autor: FruitOffTheWall »

dziewczyna która mowi mordeczko, kurwa nie trawie tego :wall:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ