Oliwka Brazil

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Oliwka Brazil

Post autor: FruitOffTheWall »

:bowdown:
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Jasion94
Posty: 872
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Jasion94 »

Czyli smolasty to pedofil czy jak?
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Oliwka Brazil

Post autor: F88G »

chryste
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10013
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Oliwka Brazil

Post autor: lygrys »

AdMą beefu nie wiedzę, bo AdMa psycholożka z nikim się nie kłóci.
Może WdoWA wyskoczy, bo jako pierwsza raperka wydała płytę w Polsce, więc uważa, że Ona ma monopol na kobiecy rap w Polsce.

Swoją drogą zobaczył bym jakiś kobiecy Beef z WdoWA, bo na razie ona na atakuje tych którzy jej nie odpowiedzą, a jak Ania Sool ją zdissowała to siedziała cicho.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Megidox »

Kurde dobrze przypomniałeś akcje beefu Anni - ile to juz lat od tego to az magia
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Willxc »

No to nasza piękna Oliwka pięknie się pierdoli od wczesnych lat hehe i w ogóle szok, że ma 19 lat ja myślałem że z 24 albo coś koło tego, ale co by nie mówić razem z leosia wjebała się z buta w mainstream i za to leci props
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Oliwka Brazil

Post autor: piernikowyskoczek »

ona ma 19 lat? : o
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Oliwka Brazil

Post autor: przedszkolanek »

Haha, smolasty tą olivką robi gruby rozpierdol xdd
Aż szkoda że nie mam czasu na śledzenie newsów w polskich rapaach ile mnie śmiechowego kontent omija
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Oliwka Brazil

Post autor: F88G »

Willxc pisze: 22 wrz 2021, 19:25 ale co by nie mówić razem z leosia wjebała się z buta w mainstream
Żabson w szoku
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3632
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Moltisanti »

Ciekawe co teraz czuje taka Dziarma. Bo w sumie ona miała dość podobny pomysł na siebie (albo raczej ktoś miał podobny pomysł na nią) i z jakiegoś powodu nie pykło. Myślę że Leosia zgarnęła tyle dziewczynek do słuchania rapu, że teraz jest potężna nisza i spokojnie jeszcze z 5 lasek może się wbić do mainstreamu praktycznie z marszu
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Oliwka Brazil

Post autor: F88G »

Z Oliwką też nie wiadomo, czy pyknie jeszcze, bez przesady.

Leosia to zupełnie inny koncept. Nie świeci dupą, nie gada o ruchaniu, w ogóle bym jej nie porównywał.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Oliwka Brazil

Post autor: oldschool »

F88G pisze: 22 wrz 2021, 20:54 Z Oliwką też nie wiadomo, czy pyknie jeszcze, bez przesady.
Już pykło. Teraz to będzie ciężko zjebać.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7130
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Oliwka Brazil

Post autor: piernikowyskoczek »

oliwka siadła na mainstream, zrobiła dubstep na nim
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Oliwka Brazil

Post autor: Jose »

lygrys pisze: 22 wrz 2021, 18:55 Może WdoWA wyskoczy, bo jako pierwsza raperka wydała płytę w Polsce, więc uważa, że Ona ma monopol na kobiecy rap w Polsce.
Już bardziej Gonix, bo ma bardziej wyraziste poglądy, niechętnie patrzy na industry planty i na pewno ewentualna odpowiedź (której i tak by nie było) napędziłaby jej hajpu.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10013
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Oliwka Brazil

Post autor: lygrys »

Gonix wypadła z mainstreamu po tym jak odleciała w te projekty nawiedzonego malejonka.
Krytyka ja doceni, a ze słuchaczy głównie znajomi.

A te WWR jak się w ogóle sprzedało?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Oliwka Brazil

Post autor: SWN »

oldschool pisze: 22 wrz 2021, 21:31
F88G pisze: 22 wrz 2021, 20:54 Z Oliwką też nie wiadomo, czy pyknie jeszcze, bez przesady.
Już pykło. Teraz to będzie ciężko zjebać.
Czy ja wieeem

Alberto też zaliczył mocarne wejście z buta i po na dobrą sprawę dwóch klipach miał w necie ksywe na poziomie czołówki (mówię o suchej klikalności, viralach, memach itp, bo wiadomo że ostateczna sprzedaż to inna bajka i temat na magisterke), a obecnie stanęło to w takim miejscu, że jestem w stanie na luzie wyobrazić sobie obie opcje:

1) za rok Alberto regularnie przegania liczbami swojego afgańskiego stwórcę i smaży hit za hitem
2) za rok Alberto nadal gra dwa kawałki, maćki odobserwowują ig, typowy one hit wonder

Z grubą mam tak samo. Równie łatwo przychodzi mi wyobrażenie sobie teledysku z Otsochodziami i Kizami jak i totalny brak pomysłu co robić dalej, bo każdy mem w końcu się nudzi.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Oliwka Brazil

Post autor: FruitOffTheWall »

przykre jest to że laska dostała studio/mix/marketing itp itd tylko dla tego że ma cipę, wygląda jak nicki minaj type beat a smolasty się w niej zakochał ( o ile ten związek potrwa 2 lata max a później będzie wielkie rozstanie ale nie wpierdalam się bo mnie to nie dotyka), a ludzie robiący wyświetlenia typu 30k zostają odpuleni przez wytwórnie o ile do nich kurwa dotrą. Jednak ta oliwka dobrze wykorzystuje to co ma i już robi lepsze numery niż gonix wdowa razem wzięte, wolałbym zapierdolić track Oliwii w aucie niż słuchać guovy czy wspomnianych wyżej raperek
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Oliwka Brazil

Post autor: oldschool »

Alberto to kręci pojebane liczby na klipach, na TikToku też zasięgi dopierdolone. Ostatnio wbił 1 mln słuchaczy na Spotify. Mem czy nie mem gość jeszcze długo z nami pozostanie. W razie czego walka na High League czy jakiś beef i wracamy do gry.

A w sprawie Oliwki to jest tak duża "widownia" na tego typu rap (karyny, wyzwolone kobiety, ci co słuchają dla beki i reszta, która się jara po prostu nawijką), że naprawdę trzeba się postarać żeby to rozjebać.

To są zbyt charyzmatyczne postacie, żeby przestały ludzi interesować bardzo szybko.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Oliwka Brazil

Post autor: oyche »

najbardziej charyzmatyczna jest jwors, tylko coś nie pykło
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Oliwka Brazil

Post autor: con shonery »

F88G pisze: 22 wrz 2021, 20:54 Leosia to zupełnie inny koncept. Nie świeci dupą, nie gada o ruchaniu, w ogóle bym jej nie porównywał.
może wytwórnia tworzy taki satelitowy girls-band, jest grzeczna modnisia Leosia, wyuzdania juba Oliwka, zaraz może dojdzie np. melancholijna jesieniara z odstającymi uszami, każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie
ODPOWIEDZ