Diho

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 288
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Diho

Post autor: SentoAlainDelon »

@LWD
Chodziło mi o te ujęcia
Spoiler
Obrazek
milford966
Posty: 236
Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54

Re: Diho

Post autor: milford966 »

Karkovsky pisze: 25 cze 2022, 1:03 To jest zdecydowanie najbardziej przehajpowany raper w historii polskiego rapu
to ciekawe bo jeszcze jakieś 3 lata temu był najbardziej overhated mc
choć imo pisania niezłych szesnastek kiedyś mu nie można było odmówić.
gdy można byłoby pomyśleć że diho stacza się na oczach fanów to być może w trosce o własny dobrobyt materialny stał się produktem i tym samym własną karykaturą, nowe numery są na odwal i na tiktoka choć w facetime fajnie poleciał

jego technika zawsze pozostawiała wiele do życzenia, ale diho to przede wszystkim oryginalna postać zakładając że rap to taki wrestling
poza tym nie istnieje jedno jedyne kryterium oceny techniki, jak dla mnie jego rapsy zawsze były po prostu entertaining i nie nazwałbym go kiepskim raperem
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Diho

Post autor: Ema »

Diho chuj do szczania na liścia
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Diho

Post autor: DJ_BOBO »

a powiedzialbys mu to w twarz?
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5685
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diho

Post autor: joey »

i oczywiscie gangusy na motocyklach na obrazku, a hejterzy powiedza ze fejk i bananowy dzieciak

diho krol :bowdown:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2028
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Diho

Post autor: gods bidness »

A czemu Kaz Bałagane w kawałku Kaz Bałagane feat. Diho śmieje się z Diho w żywe oczy? Kiedyś był kawałek Sokoła - Janek Pożycz. Teraz Kaz Bałagane nargrał remake, a za nierozgarniętego Janka, który zawsze się wita tekstem "Co tam mordka, miałbyś z 2 stówy pożyczyć", robi Diho. Zapewne Diho przyszedł do Kaza po prośbie, a ten mu powiedział, dobra, pożyczę ci na tę szaloną santanę z mefedronem i lidokainą, ale nagrajmy o tym kawałek.

I nie dość, że Diho robi w nim za wiecznie najebanego nieogara, zapożycza się u kolegów, to jeszcze Kaz, niczym wujek z wesela, puszcza do niego oko i pyta - a masz już jakąś sympatię? Załóż może Tindera albo zadzwoń na roksę. Na co pijany, oburzony Diho żacha się i mówi, że jaka Roksa jak w hotelu ma dwie świnie. A wujek Kaz protekcjonalnym, pełnym pobłażania głosem ironizuje - ulala!

Pytanie czy Diho się nie zorientował, że ciśnięta jest z niego beka, czy wręcz przeciwnie - zorientował, ale tak mu zależało na tych trzystu złotych, że stwierdził, a chuj tam.

W świecie rapu, gdzie każdy raper pokazuje jakim jest obrotnym hustlerem i jak do czegoś doszedł w życiu, mimo że miał okropnie ciężko i pochodzi z tragicznej i niebezpiecznej dzielnicy (czyli mając matkę nauczycielkę, ojca taksówkarza i mieszkając na Ursynowie), taki kawałek to spora zniewaga.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2022, 20:38 przez gods bidness, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2734
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Diho

Post autor: Jasek »

Przecież to Kaz płaci Dihowi - fajnemu koledze, żeby się przypodobać, i jak młodszy kolega z ciekawości pyta o kobietki, bo sam żadnej nie miał, a widzi jak Orangutan co chwilę nową obraca i jest głodny wiedzy
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diho

Post autor: jajca »

No i kaz jest tu cieplym papciem, ktory zmienia pieluchy na chacie bo mu stara nie pozwala wychodzic z kumplami, a diho krol zycia rozpierdala jego kwit
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »

A nie sądzicie, że kontrast między nawijką i zachowaniem Diho i Kaza w kawałku Facetime był celowym zabiegiem stylistycznym? Nawet dość udanym, rzekłbym. Każdy zna takiego koleżkę jak Diho.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diho

Post autor: jajca »

Tak, ale nie byłby tak udany gdyby obydwaj wykonawcy nie wypadli tak naturalnie i swobodnie w swoich rolach, przy balaganie to po raz pierwszy od dawna nie mialem takiego ewidentnego poczucia ze robi mnie w chuja
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Diho

Post autor: Mystair »

A dla mnie ten nowy numer totalnie jak nie-Diho brzmi i jakby w 10 w GM2L studio siedzieli i mówili mu jak to ma brzmieć i co ma nawijać, jakieś nienaturalne właśnie strasznie, gdzie na Orangutan Vol. 07 no to naprawdę mu wierzyłem że tak chleje a sam wtedy miałem okres mocnego chlania i zakochałem się w tamtej płycie xd

A ostatnio swoją drogą trafiłem na jego koncert, przyjechał jako kierowca z jakąś dupką na miejscu pasażera(chyba się pogubił, bo mijaliśmy go na parkingu, to na tej wsi co Sentino miał grać) i tylko ze 3 bociany ze sceny rozdał

e: moja interpretacja jest taka, że rozkminił że dzieciaki/młodzież podłapały ten jego memiczny styl i w końcu po 20 latach nagrywania może jakoś sensownie swoją muzykę spieniężyć, więc postanowił trochę się ogarnąć i grać te koncerty i robić te nuty pod tiktoka itd, no bo wcześniej nawet po jego ig można było stwierdzić, że raczej rzeczywiście tak chleje a teraz jego ig wygląda tak jak każdego innego rapera

więc dla niego raczej dobrze, dla muzyki pewnie nie no ale zobaczymy co tam dalej będzie robił
MOB
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Diho

Post autor: 8na10 »

jaklajny sie nigdy nie znudza
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Diho

Post autor: Bryx Fenrir »

Podoba mi się to, bardzo fajny refren
Awatar użytkownika
mopek
Posty: 288
Rejestracja: 28 lip 2019, 16:25

Re: Diho

Post autor: mopek »

Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1480
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Diho

Post autor: NEGRO »

:shock:
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Diho

Post autor: d3nt »

Czasem się chce bardziej a czasem mniej ale wiadomo ze on najlepiej rapuje tam w tej ekipie, goscinkami zjadł zabójstwo liryczne 1
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Diho

Post autor: FruitOffTheWall »

jakos bardziej mi siada bekowy bengorowy diho a tu takie mehh
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Diho

Post autor: sebring »

chujowe, w dodatku mix jest totalnie spierdolony
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
milford966
Posty: 236
Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54

Re: Diho

Post autor: milford966 »

niby lepiej to wyrapowane niż zazwyczaj ale po chuja diho sie bierzesz za te drile proszę nie upodabniaj się do reszty sceny rób hajs ale bądź sobą i dawaj coś z jajcem następnym razem
Awatar użytkownika
kosciey
Posty: 476
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:08

Re: Diho

Post autor: kosciey »

Super mix.
ODPOWIEDZ