Diho

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1517
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Diho

Post autor: rozklad_gaussa »

w sumie to rzeczywiscie masz racje, nie wiem dlaczego mi sie tak wkrecilo na banie, sry za sianie fermentu
Spoiler
Obrazek
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »



Diho jeżeli jesteś ofiarą przemocy domowej mrugnij dwa razy
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3247
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Diho

Post autor: yungXpaproch »

typical malik z diho :lol:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diho

Post autor: jajca »

Diho musi być grzeczny, bo jak go Malik odetnie od źródła dochodu to będzie już w 100% zależny od Tomasza Dihowakiego potentata budowlanego
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Diho

Post autor: ART »

jak ma byc zalezny sam od siebie, ale babola napisales 😂
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Diho

Post autor: jajca »

Oczywiście chodziło mi o ojca Tomasza dihowskiego, ale wtopa :damn:
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
wayne
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2021, 1:12

Re: Diho

Post autor: wayne »

Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my ŚLIZGERZY. ZBIERZMY GRUPĘ 300 ŚLIZGERÓW POD STUDIEM G2ML, W ŚRODKU TŁUMU SICARIOS Z NOSZAMI ŻEBY PRZENIEŚĆ DIHO DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD BRAMĄ STUDIA. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY DIHA. SICARIOS PRZYPINAJĄ DIHO I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSLANIANI. LECIMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTĘP MALIKA DO DIHO I SICARIOS. SŁUCHAJCIE G2ML GO ZABIJE JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ..
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6224
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Diho

Post autor: FruitOffTheWall »

jestem zbyt poważnym człowiekiem zeby angażować sie w jakies akcje gdzie można ,,naruchać se przypału"
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Diho

Post autor: ART »

props bortwick dobry wjazd
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Trezeguet
Posty: 20
Rejestracja: 24 cze 2021, 21:54

Re: Diho

Post autor: Trezeguet »

Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Diho

Post autor: kvcper »

Nie wiem czasem co o tym człowieku myśleć. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 298
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: Diho

Post autor: MyEvenement »

OmarStooleyman pisze: 26 wrz 2021, 20:21

Diho jeżeli jesteś ofiarą przemocy domowej mrugnij dwa razy
Milutki mis Malis to się wydaje mega chujowy człek jako kumpel
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »

Wydaje się być chujowym człowiekiem jako człowiek z zerowym szacunkiem do innych osób (póki nie ma w tym interesu).
Niestety rozepchał się na scenie i ma pewną pozycję, więc takie mniejsze ksywki jak Diho muszą tolerować zachowanie tego gościa.

Diho w ch*j spuchnięty od tego alko, oj niedobrze się ma nasz Orangutan ostatnio
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Diho

Post autor: moxxi »

No czyli nigdy nie mówiliście do swoich ziomali żeby któryś zamknął morde? XD omg
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »



a żeby to pierwszy raz to było? Widać, że to chujek do szczania z przerostem ego

+ jeszcze cała akcja z Vogule Poland dobitnie pokazuje jakim typem człowieka jest Miś Maliś
Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Diho

Post autor: shinner »

kurwa gloryfikujesz alkoholika ktorzy jak wiadomo czesto sa wkurwiajacy jak sie napierdola, patrz przerywanie na koncercie, patrz wpierdalanie mu sie w nagrywanie czegos i mowisz, ze ktos jest najgorszym czlowiekiem, bo reaguje tak a nie inaczej xD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Diho

Post autor: oldschool »

No przecież widać po Maliku, że to taki typ co jak trzeba to siedzi cicho, a jak ma pewną pozycję to pokazuje swoje prawdziwe ja.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Diho

Post autor: moxxi »

Ja się nie dziwię jakiś najebany orangutan Ci pierdoli farmazon to co masz innego robić xD Tomaszu proszę nie przeszkadzaj mi :oops: :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Diho

Post autor: OmarStooleyman »

shinner pisze: 28 wrz 2021, 11:50 kurwa gloryfikujesz alkoholika ktorzy jak wiadomo czesto sa wkurwiajacy jak sie napierdola, patrz przerywanie na koncercie, patrz wpierdalanie mu sie w nagrywanie czegos i mowisz, ze ktos jest najgorszym czlowiekiem, bo reaguje tak a nie inaczej xD
Gdzie ja ci kogokolwiek gloryfikuje typie? To, że Diho ma problem z etanolem nie oznacza, że można go traktować jak psa i jebać go przy widowni zbijając jeszcze przy tym salwy śmiechu, bo wiecie, to w końcu DON MALIK HEHE.
oldschool pisze: 28 wrz 2021, 11:52 No przecież widać po Maliku, że to taki typ co jak trzeba to siedzi cicho, a jak ma pewną pozycję to pokazuje swoje prawdziwe ja.
Dokładnie tak było jak rósł na plecach Sentino, na początku postać bezosobowa, a teraz poczuł wiatr w żaglach i mówi głośno co myśli, zachowując się jak totalny gbur.
moxxi pisze: 28 wrz 2021, 11:52 Ja się nie dziwię jakiś najebany orangutan Ci pierdoli farmazon to co masz innego robić xD
Diho sam powinien odpulić od takiego typa ale widać, że powiązania są zbyt duże i musi tolerować swojego samozwańczego szefa nawet jak mu pluje otwarcie w ryj. Jeżeli Malikowi nie podoba się osobowość i styl życia orangutana to powinien mu to jasno wyklarować a nie jeszcze go brać na hypemana, ale ch*j tam wie co ich łączy oficjalnie.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Diho

Post autor: oldschool »

Co innego powiedzieć do ziomka w żartobliwym tonie zamknij mordę, a co innego powiedzieć to tak jak Malik na koncercie. Dla mnie to lekko poniżające było.
ODPOWIEDZ