2rzyn

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

ja z kolei mogę zeznać, że mój post był ostatni przed zamknięciem, jose dodał swój post do już zamkniętego tematu
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

No był o 6 rano, a co to zmienia bo nie bardzo rozumiem

Banować można tylko 8-16 czy
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

6 rano a te modki walą w drzwi...
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: 2rzyn

Post autor: NSX »

sprzedam barsy do disu na 2rzyna
turzyn chcial byc duzy
pruł sie tu do ludzi
no i nie dal rady
ksiaze ma uklady
500zł priv
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: 2rzyn

Post autor: phobos »

no jak przed 6tą rano już rozkminiona była Message from 2rzyn (1) za którą spadł z rowerka to szybka akcja

chwilę po napisaniu posta w temacie dlaczego nie śpisz (5:00 AM) chciałem napisać do 2rzyna i już nie istniał
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

???
SWN pisze: 08 cze 2021, 23:48 Druga część to to samo co dwa cytaty wyżej - nie potrzebowałem pretekstu, 2rzyn w rubryce powód blokady ma na własne życzenie multikonto, nie żadne wysyłanie screenów.
SWN pisze: 04 cze 2021, 9:47 poprosił o nie z multi będąc na miesięcznym banie
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

jeśli ban za multikonto, to powiedz czemu
dałeś go mi akurat teraz a nie miesiąc temu?
za ten wpis w offtopiku o klamerkach księcia
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: 2rzyn

Post autor: phobos »

potrzeba timeline afery
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: 2rzyn

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:01 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: 2rzyn

Post autor: ebismolarek »

To wie tylko czacik
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

oyche pisze: 11 cze 2021, 19:00 jeśli ban za multikonto, to powiedz czemu
dałeś go mi akurat teraz a nie miesiąc temu?
...bo miesiąc temu nie wiedziałem czyje to multi* więc latało na wolności, w nocy siedząc na czacie dowiedziałem się w jaki sposób prosił o pozdrowienia i kontaktował się z ludźmi (właśnie przez wspomniane multi), wszedłem w jego posty i znalazłem tam dobrze znane płaku płaku, więc mając zeznania świadków którym się przedstawił i zgodność treści zablokowałem go nad ranem uprzednio wysyłając pożegnalne pw

ukrzyżujcie mnie za siedzenie w nocy przy komputerze, absolutnie nielegalne i należy mi się kara


*dziwnym trafem niektóre osoby piszą z niemieckich bramek proxy, identycznych operatorów komórkowych i urządzeń, co za przypadek, ale no powiedzmy że zbyt mało żeby jednoznacznie powiązać
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6559
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: 2rzyn

Post autor: Jose »

oyche pisze:ja z kolei mogę zeznać, że mój post był ostatni przed zamknięciem, jose dodał swój post do już zamkniętego tematu
Tru, ja nawet nie ogarnąłem, że był zamknięty w momencie pisania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

SWN pisze: 11 cze 2021, 19:11 bo miesiąc temu nie wiedziałem czyje to multi
Spoiler
Obrazek
Obrazek
forumowi rozkminiacze przejrza papiery i ocenia czy multi bylo tylko pretekstem do bana czy naprawde nie wiedziales wczesniej kim jest uz. kmd

w ogole czy zleakowanie w taki sposob lokalizacji uz. kmd nie lamie regulaminu?
chodzi mi o punkt
Zabronione jest udostępnianie na forum publicznym kwestii prywatnych danego użytkownika, takich jak profile społecznościowe, zdjęcia, dane osobowe etc. (o ile sam nie udostępnił ich wcześniej).
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

Ale we przeczytaj co tam napisałem drobnym drukiem, dla mnie było oczywiste że te cymbały robiły multikonta, jedne mniej oczywiste drugie bardziej. Jednak wbrew opiniom niektórych o byciu okrutnym tyranem staram się nie banować tak o z miejsca, zbieżność danych i jakże pomysłowe nicki podpowiadały jak skurwysyn, ale starałem się czekać na jakieś jednoznaczne dowody, stąd moje pisanie w stylu "hehe o kogo może chodzić wink wink" w tamtym poście.

No ale jak kilka osób pochwaliło się w jaki sposób się do nich przypucował plus sam odpalił się do mnie na pw z tego gównokonta to nie musiałem szukać dalszych potwierdzeń i adios.

Także no beka z typka i powtórzę po raz drugi - on przecież normalnie pisał sobie po założeniu tematu i pewnie pisałby dalej nawet mimo tak oczywistych podejrzeń, ja nie pociłem się nad myśleniem uff puff jakby tu się go pozbyć, bo sam się pozbył na własne życzenie xd


Fajnie że się starasz dociekasz i wgl, ale serio po wyjebaniu za oczywiste multi ja nawet nie musiałbym się z niczego tłumaczyć ani kombinować z matkami. Jeszcze jakieś pytania czy koniec, bo chciałem fotel rozkręcić.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: 2rzyn

Post autor: oldschool »

Czy będzie odpowiedź (muzyczna) na diss?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

skoro po takich przeslankach jak postowanie od razu po banie dla 2rzyna, lokalizacja w bielefeld i atak na oponentów 2rzyna nadal nie byles przekonany, ze to 2rzyn to tylko moge sobie wyobrazic jak piekielnie mocne dowody musisz miec na to, ze to wlasnie 2rzyn pisal do twojej mamy, skoro oskarzyles go o to
Fajnie że się starasz dociekasz i wgl, ale serio po wyjebaniu za oczywiste multi ja nawet nie musiałbym się z niczego tłumaczyć ani kombinować z matkami.
no jasne ze nie musisz nawet odpisywac xD chill, to tylko rpg pamietaj
Bobson
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2021, 15:56

Re: 2rzyn

Post autor: Bobson »

oldschool pisze: 11 cze 2021, 19:46 Czy będzie odpowiedź (muzyczna) na diss?
ART pisze: 11 cze 2021, 14:05 a co z odpowiedzia na diss
To są prawdziwe pytania
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

oyche forumowy wardega
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

exura sio "2rzyn
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

oyche pisze: 11 cze 2021, 19:51 postowanie od razu po banie dla 2rzyna, lokalizacja w bielefeld i atak na oponentów 2rzyna nadal nie byles przekonany
Może nie byłem przekonany, może byłem, bardzo często zostawiam takie gównokonta pod obserwację tak o z ciekawości jak daleko się posuną, a potem sam zapominam że są nadal aktywne
Spoiler
Tutaj shoutout dla Czaka, któremu opowiadałem wczoraj o znalezionym multi (w sensie randomowym, nie jego), rozgadałem się na sto tematów i w końcu go nie zbanowałem, bo zapomniałem jaki miało nick xd
No i przypominam, że wcześniej była jeszcze znana i lubiana AnulkaHH, za którą powinien wylecieć już wtedy, ale tak się składa, że ten okrutny krwawy niesprawiedliwy administrator stwierdził "w sumie śmiesznie dał, niech se będzie xd", a ten niewdzięcznik upierdolił sobie w głowie że jestem jakimś strasznym policjantem, gdzie paradoksalnie to dzięki mnie był nadal na wolności, bekaa
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ