2rzyn

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: 2rzyn

Post autor: Megidox »

Kuba bierz mic i jazda :lol:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

2rzyn król refrenów :bowdown:
#free2rzyn
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

widzę, że zostałem wywołany w jednej linijce
benqacz pisze: 10 cze 2021, 19:47 książe wjeżdża na rodziny - słychać z nagrań z czatu
weź zapytaj czy nie pisał nic do twojej matki łaku
może wykorzystał moment i tanim kosztem
chciał się pozbyć mnie, kurwa co za marny podstęp
to słowa wyjaśnienia.

To 2rzyn tego dnia mnie prowokował i obrażał pisząc coś na w2g.tv (teraz już wiemy czemu - żeby sobie ponagrywał czat, zaiste piękna zagrywka), więc ja mu odpowiadałem tym samym i oczywiście jeżeli ktoś mnie atakuje na forum czy na czacie to ja nie siedzę w kącie tylko również odpowiadam i mogłem obrazić mu matkę. Zdania nie zmienię i nadal uważam 2rzyn, że jesteś cwelem i skurwysynem, a twojej matce powinno być wstyd, że urodziła kogoś tak toksycznego jak ty.

Natomiast, żeby pisać do kogoś całkowicie obcego musiałbym być tak pierdolnięty jak ty Łukasz, bo to ty już rok temu pisałeś do obcej dla siebie kobiety w sporze, w którym nawet nie byłeś stroną, a teraz zrobiłeś znowu to samo. Żałosny człowieczek.

Przypomnę przy okazji co klakier 2rzyna wypisywał jakiś czas temu i mam nadzieję, że jesteś prawdziwym mężczyzną i będziesz słowny

Obrazek

No chyba, że mówisz jedno, a robisz drugie - wg mnie takie osoby to po prostu pizdy szukające poklasku.

Trzymajcie się w tym Bielefeld, bo to już się zaczyna robić przykre.

Pzdr
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

dalej pomawiasz 2rzyna ze pisal do kogos matki
myslisz ze powtarzane klamstwo milion razu stanie sie prawda?
przeciez nie od dzis wiadomo ze to ty prowokujesz uzytkownikow, a potem jak ktos ci kaze wypierdalac to wjezdzasz na rodzine tekstami typu "ruchalem ci matke" tak samo jak napisales na forum cos o ruchaniu dziewczyny 2rzyna
wiec to ty jestes skurwysynem i raczej ciebie matka powinna dawno wyskrobac, co byloby zbawiennym dla forum
#free2rzyn
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja widziałem screeny tego co było pisane i nie widzę powodów, dla których miałbym nie ufać swnowi.

Nom, ciekawa prowokacja. Prześledźmy przebieg.

Obrazek

Kto pierwszy zaczyna wyzywać? Oczywiście święty łukaszek, który nic nie zrobił. Jak ktoś mnie atakuje to ja atakuję również i nie pozostaję dłużny.

Napisałem coś o ruchaniu dziewczyny 2rzyna?

Obrazek

Jeżeli to jest pisanie o ruchaniu dziewczyny, to gratuluję, ale poleciłbym cofnąć się do szkoły, bo jednak rozumowanie kuleje. Zwykłe porównanie poziomu nadęcia się jak plandeka na żuku, jakbym wyruchał mu dziewczynę (co akurat uważam za świństwo)

A ty usuwaj konto tak jak powiedziałeś, czy brakuje jaj? :))))

Obrazek
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

ale to że się przypierdalasz do 2rzyna od początku istnienia forum to już ci uciekło z pamięci? :D
wtedy się nie dziw że jak wchodzisz w temat o którym nie masz pojęcia to ktoś cię beszta

co kogo obchodzi fakt czy wierzysz swnowi czy nie? przecież to ty jesteś tym obronnym ratlerkiem z tekstu :D

11k postów najebane xD co za nieudacznik

a co do wyszukanych porównań o ruchaniu czyichś dziewczyn - to wcale się tobie nie dziwię, to typowe zachowanie dla kogoś kto nigdy nie ruchał. Zresztą z tak potężną wadą wymowy nic dziwnego
#free2rzyn
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja się nie przypierdalam - nazywałem go debilem i idiotą za jego wpisy w OT (tam na szczęście przestał postować już dawno temu) i widać, że 2rzyn nadal trzyma niski poziom zjeba.

Usuwaj konto jak zapowiadałeś

Obrazek

Pzdr
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

ale ty się teraz nie próbuj dowartościować zakompleksiony oblechu z poznania :D
masz argumenty w dissie, prędzej uwierzę że ty pisałeś do matki swna niż 2rzyn- z prostego powodu
jesteś kurwą a w czat ekipie sporo fałszywych śmieci

no i już sio z tego tematu
idź seplenić w offtopicu :*
#free2rzyn
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: 2rzyn

Post autor: FLoo »

No 2rzyn wymyślający zemsty na dupach które go odpuliły bo jest lamusem, po wypisywanie do dziewczyn innych użytkowników i pisanie do matek. Jakoś skleja się to w całość :dunno:
Największa pizda na forum:

Mider
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja nigdy do obcych mi osób nie wypisywałem, dodajmy do tego jakieś chore zemsty na typiarce, bo ta miała na niego wyjebane. No ale to pewnie prowo, wiadomo. Jak odpierdalasz syf i po czasie dociera co zrobiłeś to tłumaczysz prowem.

Czyli konta nie usuniesz - zero zaskoczenia. No, ale czego się spodziewać po kimś kto kuma się z wykolejeńcami, którzy muszą nagrywać inne osoby i sfrustrowane muszą obmyślać potężne zemsty, bo nie potrafi przeczytać regulaminu i go przestrzegać.
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

raz że turzyn nie przeprowadził żadnej zemsty, a zresztą wyjaśniał jakie prowo wam chciał odjebać, ale tego już wasza wybiórcza pamięć nie zakodowała
dwa że pisał w sprawie SKRADZIONEGO hajsu do TYPIARY która była na zdjęciach z MASECZKAMI za które rakieta UKRADŁ hajs użytkownikom
trzy że pytał ją na pw co z kasą a nie jak bolo w komentarzu typu "dawaj hajs skurwysynu" który mógł zobaczyć każdy, poza tym z tego co pamiętam Karo normalnie z turzynem pisała i wszystko wyjaśniła sama dissując rakietsona
cztery FLoo może to ty pisałeś do matki swna co? Za takie pomówienia turzyn powinien wam spalić chaty w piecu, ale czekaj czekaj... wy nie macie ani chat, ani dziewczyn, ani hajsu :dunno:
#free2rzyn
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: 2rzyn

Post autor: FLoo »

Pisałem tyko do Twojej matki 🙃 dobrze ze 2rzyn ma narzeczona, jeszcze. A i szkoda ze nie wie jak jest pojebany 🙃
Największa pizda na forum:

Mider
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

:bowdown: ale killer, dwie dojebane premiery jednego dnia. nie zaslugujemy na taki content
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

FLoo pisze: 10 cze 2021, 20:57 Pisałem tyko do Twojej matki 🙃 dobrze ze 2rzyn ma narzeczona, jeszcze. A i szkoda ze nie wie jak jest pojebany 🙃
widzę że stalkujesz turzyna hahaha
typowe dla grupki wzajemnej adoracji
to może jednak pisałeś do matki swna śmieciu :cool:
#free2rzyn
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

Haha tak jak myślałem, teraz to nie są plany zemsty tylko PROWA. Wiadomo.

Karo była osobą trzecią w sporze, tak samo jak i 2rzyn. To był spór pomiędzy użytkownikami, którzy pieniądze wpłacili a rakietą. 2rzyn był stroną całkowicie obcą w tym konflikcie, a wychylił się przed szereg jak chuj wie kto. A co miała pisać? W środku jej było kurewsko wstyd, za to co jej facet odwalił, ale przecież nie mogła z tym od razu wyjebać. No ale to widać, że 2rzyn nie potrafi się zachować w środowisku z innymi ludźmi, wystarczy przeczytać kilka jego postów z offtopicu.

2rzyn jedyne co może spalić to peta na przerwie w kiblu u hansa, gdzie musiał wchodzić, żeby po kryjomu wejść na forum :lol: :lol:
Bobson
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: 03 lut 2021, 15:56

Re: 2rzyn

Post autor: Bobson »

Ahh ten klasyczny beat Snoop Dogg'a, aż się przypomina sloneczne Los Santos z palmami
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

2rzyn w kiblu w robocie, a pessos na konto :cool:
vs
książęnieporządek z bebzonem na kanapie i zapluty dywan bo na głos powiedział "trzydzieści"

beka śmieciu :)

warn /m
#free2rzyn
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: 2rzyn

Post autor: Mider »

dobra aka m juz sie uspokoj
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

Za pieniądze mózgu i tak sobie nie kupi, więc debilem i przygłupem pozostanie dożywotnio.

Ale przynajmniej widać, że udało mu się znaleźć kolejnego klakiera co na jego poziomie intelektualnym jest.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: 2rzyn

Post autor: FLoo »

benqacz pisze: 10 cze 2021, 20:59
FLoo pisze: 10 cze 2021, 20:57 Pisałem tyko do Twojej matki 🙃 dobrze ze 2rzyn ma narzeczona, jeszcze. A i szkoda ze nie wie jak jest pojebany 🙃
widzę że stalkujesz turzyna hahaha
typowe dla grupki wzajemnej adoracji
to może jednak pisałeś do matki swna śmieciu :cool:
Toz mówiłem ze pisałem do Twojej zapijaczonej jak na czynsz zbierała
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ