2rzyn

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

2rzyn

Post autor: benqacz »

Jeden z najbardziej zaslużonych forumowych raperów powinien w końcu mieć swój temat.

Slizgawka sylwestrowy benger:



Slizgawka hot16:



Goldcloud1:



Gokdcloud2:



Goldcloud3:



I klasyk w dniu premiery czyli Króciutko disstejp playlista:

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... mslTXk7fwJ
#free2rzyn
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: 2rzyn

Post autor: ebismolarek »

Ty chyba sie zakochales
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: 2rzyn

Post autor: camzatizbak »

LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: 2rzyn

Post autor: mario995 »

Goldcloud 2 faworyt. Props. 2rzyn dobre jointy rzuca
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: 2rzyn

Post autor: Spenser »

Zdecydowanie temat się należy.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: 2rzyn

Post autor: phobos »

1 str ale 2rzyn nie nagrywaj z tymi łakami jak bonson z jakimiś żulikami z osiedla
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »



Zarzuty w pigułce vs wymyślona historia z pisaniem do matki admina :dunno:
#free2rzyn
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

Tak było

Poległem pod ciężarem argumentów o lizaniu, ruchaniu i obciąganiu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: 2rzyn

Post autor: Jose »

Jedynie zdjęciem kutasa, na którym nie będzie śladów po aparacie na zęby, możesz uratować twarz.
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

Hipokryzja, stalking userów na czacie, brak dystansu, arogancja, perm dla użytkownika po jakichś z dupy pomówieniach, zamykanie tematu ze względu na większą ilość propsów dla 2rzyna niż dla admina, kadłubizm
#free2rzyn
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: 2rzyn

Post autor: oKulTywowany »

Murem za 2rzynem :rotfl: :wall: kawalek na bicie ekipy genialny xd
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: 2rzyn

Post autor: phobos »

SWN na mixtapie występuje tylko jako strona aktywna, także nie rozumiem czemu to miałoby być dissem, ale będę o tym pamiętał w wątku o LGBT
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: 2rzyn

Post autor: Megidox »

To jest hib hob i ruchy na forum o muzyce rap godne propsowania chociaż akcja z pisaniem do rodziny wymagająca potępienia.
Podbijam też ze kawałek na bicie ekipy jak ktos wyzej napisal wpada w ucho :bowdown:
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

@Megidox nikt nie pisal do matki admina. Swn puscil farmazon zeby miec pretekst do usuniecia 2rzyna z forum
#free2rzyn
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: 2rzyn

Post autor: oKulTywowany »

:rotfl: :crazy: to niezłe 3 dychy na karku
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49Hipokryzja
?
benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49 stalking userów na czacie
Czym jest stalking w 2021, kiedy większość ludzi sama wrzuca instagram do podpisu i ma w znajomych Mateusza Osiaka albo Lygrysa? Dawno znalazłem kogo chciałem znaleźć, minęły czasy anonimowych awatarów, a większość czatu znam na żywo.

W ogóle ten zarzut o rzekome szukanie zdjęć z ust typa, który notorycznie sam fotografował się w kiblu z papierem toaletowym xd
benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49brak dystansu
To nie ja pociłem się miesiąc nad zemstą za szlaban na forum hip hopowym, lol. Gdybym nie miał dystansu, to link do kawałków zlatywałby za każdym razem sekundę po pojawieniu się, mimo tego nie robię problemów jeśli ktoś chce sprawdzić o co chodzi.
benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49arogancja
?
benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49 perm dla użytkownika po jakichś z dupy pomówieniach
Przecież on nie zleciał na perma za "jakieś z dupy pomówienia", tylko za multikonto z którego zresztą korespondował ze mną i do którego się przyznał. Nie miejcie pretensji do mnie, bo równie dobrze mógł tutaj być, ale to nie mój problem, że multikonciarze wykazują się IQ przenośnego łóżka Lygry i nie potrafią wytrzymać trzydziestu dni bez forum.
benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49 zamykanie tematu ze względu na większą ilość propsów
Ty wiesz gdzie ja mam te propsy :lol: Zamknąłem temat, bo od razu widać było, że nikt nie zamierza tam rozmawiać o mokrym jak brzoskwinka flow naszego bohatera, za to każdego interesowały afery i kulisy. Zresztą ten temat też to potwierdza.
benqacz pisze: 08 cze 2021, 20:49kadłubizm
xd
benqacz pisze:Swn puscil farmazon zeby miec pretekst do usuniecia 2rzyna z forum
Od razu po rozmowie przekazałem screeny osobom z którymi znam się poza forum, chyba nie sądzisz, że będę świecił każdemu prywatą zawierającą sytuację rodzinną. Tym bardziej, kiedy połowa tylko czeka żeby użyć karty "ha ha przecież jesteś grafikiem łatwo tam zmienić literki", nie jestem debilem. Druga część to to samo co dwa cytaty wyżej - nie potrzebowałem pretekstu, 2rzyn w rubryce powód blokady ma na własne życzenie multikonto, nie żadne wysyłanie screenów.

Śmiesznie, bo on mógłby tu być i odpowiadać, ale na własne życzenie wyautował kiedy paluszki świerzbiły do napisania kolejnego homo-dowcipu.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
frontkick

Re: 2rzyn

Post autor: frontkick »

Podbijam użytkownika benqacz, ślizgawka to forum hiphopowe na ktorym sie banuje uzytkownikow za hip hop, Sz. P. Kadłub pewnie nie wyrabia z beki widzac ten incydent + zamknieta rejestracje

2rzyn topka truskulu w Polsce, dwoma gold cloudami wjebał wszystko co kiedykolwiek nagrali jego ulubieni raperzy. A że nikt mu nie odpowiedzial to wjechal w prywate jak Pusha T bo ma beef jak prawdziwy czarnuch, jak to nie jest hiphop to ja nie wiem co nim jest
Awatar użytkownika
benqacz
#freesentino
Posty: 443
Rejestracja: 08 paź 2019, 23:27

Re: 2rzyn

Post autor: benqacz »

Zamknąłem temat, bo od razu widać było, że nikt nie zamierza tam rozmawiać o mokrym jak brzoskwinka flow naszego bohatera, za to każdego interesowały afery i kulisy
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Wiekszej bzdury nie slyszalem, tym bardziej ze temat zamknales w kilka godzin.
Bedziesz zamykac kazdy kolejny w dziale hip hop jak ludzie beda dyskutowac o czymkolwiek innym niz flow? Moze ktos mial ochote spropsowac jakies linijki (co mialo miejsce w offtopicu), refreny czy sam trud wlozony w poskladanie tego materialu.
Zamykaniem tematu tak szybko tylko utwierdziles wszystkich w przekonaniu ze dupka jednak zapiekla.
Nie licze ze przyznasz sie do bledu, bo znajac Ciebie od dawna, wiem ze za nic w swiecie bys tego nie zrobil. Duma, narcyzm, wstyd, brak dystansu?
#free2rzyn
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

:lol:
Spoiler
#free2rzyn
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: 2rzyn

Post autor: phobos »

#free2rzyn
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
ODPOWIEDZ