2rzyn

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3824
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: 2rzyn

Post autor: Czak »

Jedyne multi w jakie jestem zaangażowany to dzisiejsze losowanie multi multi za które wykupuję forum i wypierdalam użytkowników bez zdanej matury
A co do tych dowodów na tamto multikonto 2rzyna, jakby SWN go wtedy zbanował to jestem tak na 90% przekonany, że pojawiłoby się kilka postów o treści 'takie dowody to chuj a nie dowody, a admin chce się tylko pozbyć niewygodnego użytkownika pod byle pretekstem i sam pewnie założył to konto na niemieckim vpn żeby mieć podkladke'
@e: a bo to temat o 2rzynie, to chcę powiedzieć, że jakby nagrał normalną płytę ze śpiewanymi refrenami to kupowalbym, gościu, nie trać czasu w studio na jakieś forumowe dissy tylko pierdolnij coś dobrego
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

SWN pisze: 11 cze 2021, 20:04 No i przypominam, że wcześniej była jeszcze znana i lubiana AnulkaHH, za którą powinien wylecieć już wtedy, ale tak się składa, że ten okrutny krwawy niesprawiedliwy administrator stwierdził "w sumie śmiesznie dał, niech se będzie xd", a ten niewdzięcznik upierdolił sobie w głowie że jestem jakimś strasznym policjantem, gdzie paradoksalnie to dzięki mnie był nadal na wolności, bekaa
ktos moglby powiedziec, ze to tym bardziej swiadczy o tym, ze ostatni ban za multi byl tylko pretekstem, bo jak to - wczesniejsze multi 2rzyna ci nie przeszkadzalo, a teraz nagle leci na bana, przypadkowo dzien po premierze epki, ktora wstrzasnela forum? how convenient

ciekawe dlaczego uzytkownicy dopiero teraz ujawnili ci, ze 2rzyn pisal do nich z multikonta, a nie tydzien wczesniej, kiedy mialo to miejsce? czyzby mieli w tym swoj interes? czy wplyw ekipy czacikowej na sytuacje polityczna na forum naprawde jest tak duzy jak mowia anonimowe zrodla?

nie planuje samobojstwa

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
https://slizgawka.eu/memberlist.php?mod ... file&u=171 czyzby exura sio zadzialalo? kiedy konto uz. 2rzyn zmienilo status z 'uzytkownik nie istnieje' na 'zbanowany'? ludzie, obudzcie sie
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

dobrze, że konto wróciło bo można do cv dopisać

Obrazek

e; gdyby ktoś nie wiedział co spowodowało taki szatański pomysł

Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 cze 2021, 20:43 przez ksiazenieporzadek, łącznie zmieniany 1 raz.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: 2rzyn

Post autor: oyche »

elegancko, niech nowi wiedza jakiego kontentodawce wyjebano z forum pod oslona nocy
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

oyche pisze: 11 cze 2021, 20:20 bo jak to - wczesniejsze multi 2rzyna ci nie przeszkadzalo, a teraz nagle leci na bana
Bo Anulka była nazwijmy to śmiechowym projektem do wrzucania jakichś przeróbek czy tam rysunków, już nie pamiętam, więc całość zakończyła się w atmosferze "fajne ale nie rób więcej", no ale jak frustracik leci z serią swn69cweli i klamerek wokół kutasów, to co poradzę. Hurr durr SWN czemu zbanowałeś go za drugie multikonto, co by ci się stało jakby miał trzy.
oyche pisze: 11 cze 2021, 20:20 ciekawe dlaczego uzytkownicy dopiero teraz ujawnili ci
Pytaj ich nie mnie, zresztą sam byłem o to zły na pewną osobę, ale jest gitara.
oyche pisze: 11 cze 2021, 20:20 czy wplyw ekipy czacikowej na sytuacje polityczna na forum naprawde jest tak duzy jak mowia anonimowe zrodla?
Spoiler
Obrazek
Jak zawsze zapraszam wieczorami, moderatorzy grają se w ruletkę o to kogo wyrzucić
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: 2rzyn

Post autor: fromage »

ja pierdole same dramy i afery
rozwiaznie jest b proste
dajta unbana na bortwicka i 2rzyna i tyle, jesli sie nie bd elo zachowywac to davai z nimi i tyle ale wsumie to te bany wlasnie dostepniaja tego hehe kontenta ze uooo tu jakies cos a tam diss a ty popatrz nowy uzytkownik moze to bortiwick z PKTWO/ sheeesh
serio mysle ze unban dla tych uzytkownikow byl by takim no wiesz spox tzn mysle ze kazdy zasluguje na druga szanse
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: 2rzyn

Post autor: ART »

najlepszy argument za banowaniem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: 2rzyn

Post autor: MicBar »

Nie mam pojęcia o co tutaj chodzi, ale jak widzę jakąś dramę wokół ksywy gościa, który dawno nie powinien mieć racji bytu za swoje pedo komentarze to :dunno: :lol:
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: 2rzyn

Post autor: camzat »

A to było tak...jakoś po 5 patrzę a topic usunięty, po 7 zerkam i wrócił z powrotem, ale już zamknięty i wtedy gdzieś po 9 Jose dodał jeszcze komentarz wyjaśniający jedną taką kwestię. Tak to jakoś widzowie leciało.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: 2rzyn

Post autor: ART »

a szef wie ze siedzisz na telefonie zamiast pracowac?
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

e 2rzyn jak to jest wyzywać kogoś, że wjeżdża na rodzinę samemu to robiąc? wiem, że czytasz misiaczku, bo nie możesz żyć bez forum

Obrazek

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
no i przy okazji nie dziwi mnie, że camzat z 2rzynem piony bite bo nasz białostocki wirażka już na ślizgu dawał taki content

Obrazek
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: 2rzyn

Post autor: camzat »

A groźby karalne poszły na multi a nie na main one

karmisz gównem swój lud jak zawsze :bowdown:
czy ktoś widzi w tym analogie do obecnej sytuacji?

Żeby nie robić offtopicu, które linijki 2rzyna najbardziej zrobiły na Was wrażenie mordeczki? :lol:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 2rzyn

Post autor: SWN »

camzatizbak pisze: 11 cze 2021, 21:19 które linijki 2rzyna najbardziej zrobiły na Was wrażenie mordeczki?

Na mnie te, a na tobie?
Spoiler
2rzyn pisze: 29 sty 2020, 9:50 daj mi te dowody i link do jego prywatnego facebooka to mu toprzekaze
2rzyn pisze: 29 sty 2020, 10:04 nie wiem czy opowiadałem historię jak mój szwagier zdradził moją siostrę z jakąś szmatą
przejąłem mu konto na fb, porobiłem screeny rozmów z innymi dupami ( w trakcie jak już było po zdradzie i świrował z tą typiarką), screene rozmów z typami którymi gada o jakichś dupach,
zgrywałem też dźwięk z jego kompa więc miałem nagrane wszystko
2rzyn pisze: 29 sty 2020, 10:04 tak więc mam doświadczenie
polecam siebie w takich sprawach
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: 2rzyn

Post autor: FLoo »

:rotfl:
Największa pizda na forum:

Mider
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

mi bardziej spodobały się te linijki z fake kontami na fb i trochę ściemy
2rzyn pisze: 30 sty 2020, 19:30 Plakala bo nie wiedziala ze sie ze mna umowila. Fake konto fb i troche sciemy zrobilo swoje. Jest juz wplecy hotel i 4x bilet na pociag plus tysiac lez.

U mnie ze strat "tylko" zlamane serduszko...
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: 2rzyn

Post autor: ebismolarek »

A o jakie pedo komentarze chodzi? @MicBar
Awatar użytkownika
camzat
Posty: 3962
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: 2rzyn

Post autor: camzat »

Mistrz zbrodni :twisted:
ksiazenieporzadek

Re: 2rzyn

Post autor: ksiazenieporzadek »

ebismolarek pisze: 11 cze 2021, 21:54 A o jakie pedo komentarze chodzi? MicBar
na przykład takie

Obrazek
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6550
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: 2rzyn

Post autor: Jose »

ebismolarek pisze: 11 cze 2021, 21:54 A o jakie pedo komentarze chodzi?
ktoś mu podrzucił fotki Roksi Węgiel czy jakiejś jej ziomalki, a 2rzyn był w brzoskwinkowym szale i na nieświadomce pisał jakies obleśne rzeczy; chyba nie do znalezienia, bo usuwałem
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: 2rzyn

Post autor: wujot »

po chuj wrzucacie jakieś screeny sprzed dwóch lat? :D
ODPOWIEDZ