BUMP'12

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

BUMP'12

Post autor: przedszkolanek »

- Co to BUMP'12?
- BUMP'12 to kolektyw, portal oraz wytwórnia muzyczna założona w 2017 roku przez Barto Katta oraz Peepz'a. Jesteśmy po to by szerzyć nową, świeżą muzykę, zależy nam tylko i wyłącznie na ambitnych brzmieniach i nie ukrywamy że w dzisiejszych czasach jest ich zdecydowanie coraz mniej.
- No i fajnie
BUMP'12 Wydawnictwo Muzyczne | Barto Katt | Peepz | Nawaj | Kobyła | Dawid Borysiewicz | Sydoz | (!)Nagłośnienie | Kezior. BUMP'12™ Wszelkie prawa ...
generalnie wzywam @endjrugolara żeby uzupełnił, co tam mu się chce uzupełniać etc., nie wiem dyskokatalog czy co tam
ja tymczasem wrzucam sobie całkiem fajny i dość jeszcze nowy singielek Kobyły, bo jest całkiem fajny, a już bicik to w ogóle, po beat switchu :oops:
wiem, że ma wydać album, ale samemu Kobyle nie chce mnie się robić tematu
a taki zbiorczy to chyba się przyda
stronka - https://bump12.pl

Kobyła — Bukłak
Spoiler
Marekk
Posty: 350
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: BUMP'12

Post autor: Marekk »

Duet Nawaj/Barto Katt powraca!
Już jutro na nasz kanał wjeżdża klip do numeru „DRUGIE PODEJŚCIE” - singla z nadchodzącego LP „RESZTY NIE TRZEBA”, drugiego studyjnego albumu dwójki, ponownie tworzonego w klasycznej konwencji MC/Producent! W najbliższych tygodniach będziemy stopniowo odkrywać kolejne karty dotyczące premiery, preorderu oraz gości zaproszonych na płytę, tak więc odpalajcie jutro singiel i stay tuned!


Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: BUMP'12

Post autor: przedszkolanek »

Igorilla & Peepz — WOAH (video)
Spoiler
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: BUMP'12

Post autor: clockers »

ODPOWIEDZ