Kazik Klimat

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Kazik Klimat

Post autor: filipthekiddo »

ardrian jest chyba przełożonym oddziału KKKTV
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

Nie , czemu ? Poprostu uważam , ze KKK jest prawdziwy i to widać , a przecież o to chodzi w rapie No nie ? A z teledyskami to chyba racja ze trzeba je traktować z przymróżeniem oka a nie u jednego widzieć wady a u drugiego nie . Mięśniak tez jest spoko , ale nie widzę sensu po co na forum o KKK o nim pisać ? Nowy wątek można założyć o mięśniaku i tam go chwalić i wielbić . Bo właśnie takie coś jak wujot zrobił to podpada . Taki chwyt marketingowy - ten jest chujowy ale patrzcie tu macie lepszego
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kazik Klimat

Post autor: wujot »

Adrian jeden chuj... sluchaj kurwa dzieciaku jak ty bys ode mnie tak na pizde wylapal bym cie rozjebal bez najmniejszego problemu. sluchaj, jezeli ktos przyjezdza do nas ze sprzetem to rozpierdalamy go sprzetem rowniez i teraz posluchaj mnie, jezeli latanie kurwa ze sprzetem jest bez honoru to kurwo obrazasz Mięśniak_Mięso bo Mięśniak_Mięso strzelal i my tez bedziemy do was strzelac kurwy jak sie bedziecie pruli‼️
Spoiler
jaja sobi robie z jednego i drugiego, wyluzuj ;)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 20:10 przez wujot, łącznie zmieniany 1 raz.
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

To się nazywa być oddanym fanem :) dobrze , widać , ze tez podchodzisz do tego z sercem . Ale całokształt wypowiedzi to kurwa oszalałem 🙈 kto do kogo ma przyjechać ze sprzętem i po jaki chuj ? I skoro uważasz ze ja uważam ze to jest bez honorowe to po jaki chuj sam miałbym tak robić ? Nie No grubo poleciałeś sam sobie stwierdziłeś ze ja się rzucam, od razu dodałeś co zrobię (bo nie „wy” jak uważasz ) , od razu cała historie opisałeś co zrobicie jak i co my (ja) zrobię jak i nawet co ja uważam i co to oznacza . Kurwa napisałem , ze mięśniak jest spoko tylko ze bez sensu jest dawać to na wątek kkk i lepiej otworzyć nowy dla mięśniaka . Bo chyba nie trzeba innym odejmować żeby jemu dodać co ?
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Kazik Klimat

Post autor: ebismolarek »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7540
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: eddy_wata »

@Ardrian nie to co ty(wy) tylko co on (gsp) zrobi
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

A to tylko co on zrobi a co ja pomyśle ? Ogólnie to nie ogarniam o co tak naprawdę zapierdala 🙈 . Ale naprawdę można mięśniaków założyć temat . Bo coś mi się wydaje ze jakby i mięśniak i kkk zobaczyli co się tu odpierdala to wstyd 🙈
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kazik Klimat

Post autor: wujot »

Za pisanie takich rzeczy tutaj na forum ślizgawka, wykasujesz to i przeprosisz. Druga sprawa od dzisiaj nie gra koncertów w Warszawie, zakaz.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 20:10 przez wujot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7540
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: eddy_wata »

mięśniakowi temat byś założył adi mówisz? zawodnik warty obadania?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

Widziałem tylko jeden kawałek , ale skoro wzbudza wśród innych takie emocje to chyba zasłużył na swój własny temat :) o jego muzyce nie mogę się wypowiedzieć ale życiorys napewno ma ciekawy i fanów pewnie tez nie mało . Po co pisać o nim na innych tematach i kłócić się niewiadomo w sumie o co .
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Kazik Klimat

Post autor: baqlashan »

siema @Ardrian słuchasz może rapera GSP? poelcam jego numer "burackie treści" obczaj se
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kazik Klimat

Post autor: oldschool »



Kazik Klimat chce się bić z Żuromem :bowdown:
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7540
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: eddy_wata »

filmik wideo grzecznosciowy pozdrawiam rodacy :bowdown: :bowdown:
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10154
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kazik Klimat

Post autor: wujot »

Kazik Klimat Kartel powinien walczyć z Mięśniak_Mięso.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 20:11 przez wujot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Kazik Klimat

Post autor: FruitOffTheWall »

ratata wysyłam żołnierzy

kiedys zginee w strzelaninie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

baqlashan pisze: 16 kwie 2021, 23:52 siema @Ardrian słuchasz może rapera GSP? poelcam jego numer "burackie treści" obczaj se
Nie znałem ale dobre , nie wiem jeszcze kto tam nawija wiec nie umiem powiedzieć kto ale jeden z nich ma taki wyjebany głos ze napewno się nimi zainteresuje . Naprawdę sztos :bowdown:
Zyciedepczewyobrazie
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 15:59

Re: Kazik Klimat

Post autor: Zyciedepczewyobrazie »

Polecam FB Kazika, nowości w sprawie walki z Zuromem.

Będzie się działo.
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

Żurom na swoim Instagramie dodał posta w którym przyjmuje wyzwanie :rotfl: i bardzo ładnie napisał „ mam jaja i charakter , czuje , że jesteś silniejszy ode mnie „ po czym musiał dojebac mu szpilę żeby podbudować swoją samoocenę :damn: :rotfl: „nie sztuka wygrać ze słabszym albo równym sobie , sztuka jest dać z siebie wszystko i wygrać z lepszym . Wiec spróbuje to zrobić a Tobie wybić się na tym pojedynku i mojej ksywce” :rotfl: 😂
Czyli Żurom już wie kto wygra walkę 😁😂 i od razu zaznacza, że to nie będzie żadne osiągniecie wygrać ze słabszym 😂 . Pięknie odwraca kota ogonem 😅 No ale żeby nie było łaskawca chce żeby KKK się wybił na jego ksywce 😂😂😂😂😂
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

To tak jakby powiedział ze wie ze dostanie w pierdol No ale już się poświęci żeby Kazik Kartel mógł się na tym wybić 😂 taki dobroczynny się Żurom zrobił :rotfl:
Zyciedepczewyobrazie
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 15:59

Re: Kazik Klimat

Post autor: Zyciedepczewyobrazie »

Ciekawe przy jakiej nucie Kazik będzie wychodził do boju
ODPOWIEDZ