Kazik Klimat

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kazik Klimat

Post autor: GoodStuff »

barbadoses pisze: 10 maja 2021, 21:47 i takiego luja bandziora wychował ?
Jedna ze specyfik tego miasta jest tez tradycja pokoleniowa,od sportu zawodowego po te mniej oficjalne ,klany rodzinne w podobnej strukturze jak te arabskie i na tym zakonczmy juz ten temat :joint:
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kazik Klimat

Post autor: barbadoses »

już nie rób z torunia emiratów arabskich :D, trochę pomieszkałem "kilka" lat temu, ale to były stare czasy, ekipy ze zdjęcia bez koszulek, tarcza biegał jeszcze za elanowcami a nie na elanę a te denisy i krystiany jeszcze bały się strzykawek :cool: :shock: ot ;)
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kazik Klimat

Post autor: GoodStuff »

barbadoses pisze: 11 maja 2021, 2:00 już nie rób z torunia emiratów arabskich
Nie bierz wszystkiego doslownie 1:1 podobna struktura w sensie powiazan rodzinnych i hermetycznosci. Miasto turystyczne i studenckie przesiaklo dosc mocno patola od jakiegos czasu a na takim Bydgoskim Przedmiesciu skad zreszta pochodzi Kazik Klimat, :lol: Kuzmy i Denisy chuja znacza do dzis
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kazik Klimat

Post autor: barbadoses »

ok tak czy siak ładne miasto i spokojne ;)
Zyciedepczewyobrazie
Posty: 58
Rejestracja: 06 sty 2021, 15:59

Re: Kazik Klimat

Post autor: Zyciedepczewyobrazie »

A z ciekawości, nigdy te chłopaki nie chciały zrobić porządku z patostreamerami od Was z miasta?
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: fromage »

no siedzi sobie taki magical, robi przypal na pol kraju,w necie pisza jakies wiadomosci o ale on zly, robi pieniadz, pewnie wchuj nie ciekawie byc sasiadem takiego bo chuj a nie spokoj no ale czemu by sie inni ludzie charakterni do niego przyjebali? bo glosno puszcza muzyka w nocy i halas robi?
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Kazik Klimat

Post autor: knarku »

gruby sam przy jakichs akcjach lata temu powolywal sie na denisa XD
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kazik Klimat

Post autor: GoodStuff »

Zyciedepczewyobrazie pisze: 11 maja 2021, 11:37 A z ciekawości, nigdy te chłopaki nie chciały zrobić porządku z patostreamerami od Was z miasta?
Ziomek ,kogo obchodza jakies pionki .W barwach sie nie bujal,natomiast jego kolezka Arsen zostal szybko wyjasniony
knarku pisze: 11 maja 2021, 13:54 gruby sam przy jakichs akcjach lata temu powolywal sie na denisa XD
Lata temu to Denis byl uczniem gimnazjum polozonego po tej samej stonie wisly i zareczam ze magical jedyne co mial wspolnego w z kibolami Elany to zamieszkanie na Podgorzu czyli dzielnicy od zawsze 100 % Elana
Ardrian
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 10 kwie 2021, 14:33

Re: Kazik Klimat

Post autor: Ardrian »

A Kazik tez jest Elanowcem ? Nie wiem jak to wyglada u was „od środka „ ale trzeba przyznać , ze Elana może i nie jest najliczniejsza grupa kibiców ale za to jedna z najlepiej zorganizowanych i spójnych . Pójdą w pięciu rozjebią dziesięciu :) albo i więcej :rotfl:
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: fromage »

na teledysku "dla rapu wszystko" rapuje z ziomkami pod blokiem, gdzie narysowane jest logo klubu

Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kazik Klimat

Post autor: oyche »

beka beką, ale spoko gościu się wydaje, chociąz tam ledwo się utrzymał na tym fotelu :lol:
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: fromage »

dlatego i jest on propsowany na forumku, bo to czlowiek z zasadami a nie jakis udawaniec-poparaniec ,moze nie najlepszy technicznie ale chociaz prawdziwy
nie jestem pewniem ale chyba szczur byl walony z Tomaszem Chicem bo tutaj, tez wykreca Szczene i jego
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kazik Klimat

Post autor: GoodStuff »

Ardrian pisze: 12 maja 2021, 18:39 A Kazik tez jest Elanowcem ?
fromage pisze: 12 maja 2021, 18:57 na teledysku "dla rapu wszystko" rapuje z ziomkami pod blokiem, gdzie narysowane jest logo klubu
Kazik nie siedzi w klimatach kibicowskich z tego co kojarze to ogolnie srednio go interesuje pilka nozna natomiast Koszary bo tak nazywa sie ta owiana zla slawa dzielnica z ktorej jest to duze stezenie wariatow i silny bastion Elany wiec wiadomo ze ma duzo wspolmego z Elanowcami.Bydgoskie Przedmiescie to od zawsze centrum torunskiego swiata przestepczego i sporo znanynch person stad pochodzi jak chocby Renifer ktory zdobyl slawe ogolnopolska gdy wjechal do sadu i zaczal strzelac do swojego konkurenta ktory chcial mu bombe do baru na Bydgoskim podlozyc ale cos nie pyklo w mechanizmie i kuriera rozjebalo chwile przed,pamietam jak dzis ten dzien bo wracalem ze szkoly a 22 lata mieszkalem na Mickiewicza ,centralnej ulicy i grubo sie tam kiedys dzialo. To tez dzielnica starych gitow gdzie co drugi ojciec biegal z dziarami typowo wieziennymi dlatego tez Kazik jest tak mocno wczutu w gryspere itp ,mentalnie jest gosciem ze starych czasow z zasadami i ich przestrzega i ja szanuje takch ludzi jak on nawet jak raperem go ciezko nazwac. Od siebie jeszcze dodam ze samo pochodzenie z tej dzielnicy wiazalo sie z tym ze jak poszedlem do liceum to za samo bycie stamtad mialem taki street credit ze "starszaki" cwaniaki itp podchodzili z respektem i z kumplem bujanko bylo uskuteczniane z drugiej strony mimo ze do patusow sie nigdy nie zaliczalem choc do grzecznych tez nie szczegolnie nauczyciele ale nie tylko traktuja cie z gory jak by kazdy z Bydgoskiego stal cale dnie pod kioskiem,jaral szluga na trzech i walil torebki. :rotfl: I tak w sumie gdziekolwiek kogos poznawalem czy w pracy na samo haslo skad jestem byl wyczuwalny respekt co jest troche komiczne nie oszukujmy sie ale ulatwia zycie
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Kazik Klimat

Post autor: bilderberg »

Pomidor dziękuję ci za pokazanie Kazika konkret kartela światu xD takiej osoby potrzebowaliśmy na scenie
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kazik Klimat

Post autor: eddy_wata »

oyche pisze: 12 maja 2021, 20:09 beka beką, ale spoko gościu się wydaje, chociąz tam ledwo się utrzymał na tym fotelu :lol:
haha ale porobiony chlop, kondolencje dla fotela :bowdown: potwierdzam, ze w sumie spoko sie wydaje
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kazik Klimat

Post autor: barbadoses »

kurwa nie wiem, latałem sporo po bydgoskim i od ~10 lat to przecież raczej studencka arteria do klubów niż compton jakieś, albo zwykła dzielnica kamieniczna. Może kiedyś się coś więcej działo jak jeszcze SNA żyło tam, ale w czasach nowożytnych to normalna dzielnica kamieniczna jak w każdym innym mieście. większe cyrki działy się chyba na rolnicza getto i fawele ohio, ale tak czy siak toruń spokojne miasto i może przez to żeście se uroili że bp to drugi kuwejt :D
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kazik Klimat

Post autor: GoodStuff »

barbadoses pisze: 13 maja 2021, 13:22 kurwa nie wiem, latałem sporo po bydgoskim i od ~10 lat to przecież raczej studencka arteria do klubów niż compton jakieś, albo zwykła dzielnica kamieniczna. Może kiedyś się coś więcej działo jak jeszcze SNA żyło tam, ale w czasach nowożytnych to normalna dzielnica kamieniczna jak w każdym innym mieście. większe cyrki działy się chyba na rolnicza getto i fawele ohio, ale tak czy siak toruń spokojne miasto i może przez to żeście se uroili że bp to drugi kuwejt
ja tam mieszkalem w latach 87-2008 i kazdy kto pochodzi z Torunia lub mieszka tu dluzej czasu powiedzialby ci to samo a ty chwile pomieszkales ,smigales pewnie jako studenciak i zgrywasz znawce a chuja wieszz z tego co widze,ja ,rozumiem ze chocby po Koszarach czy Bydgoskiej tez sie bujales i spoko :rotfl: Zadnego Kuwejtu nierobie ,nie pisze ze ludzie tu z klamkami biegja a po zmorku nie mozna wyjsc ale tez staram sie rzetelenie opisywac takze daruj sobie ziomek
barbadoses pisze: 13 maja 2021, 13:22
działo jak jeszcze SNA żyło tam,
to zes dojebal,widzisz niby tu mieszkales a nawet nie wieszz ze akurat na Bydgoskim ludze stad nawet wrogich klubow mieli niepisany pakt ze nie leje sie miedzy soba. Od paru lat na pewno jest spokojniej tam bo porobiono strzezone osiedla kamery itp ale wiem jak bylo i jak jest teraz w Toruniu

Zeby nie bylo ze to tylko moje 2 wymsly 2 linki pierwsze lepsze o niebiezpiecznych dzielnicach i ulicach

https://torun.naszemiasto.pl/oto-najbar ... c4-4813385
https://pomorska.pl/torun-bydgoskie-prz ... ar/6965949
barbadoses
Zbanowany
Posty: 239
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:19
Lokalizacja: Szczytno

Re: Kazik Klimat

Post autor: barbadoses »

daj spokój ziomuś, podejrzewam, że wiem więcej od ciebie i niestety nie trafiłeś z tym mieszkaniem na bp i studencikowaniem ;), słyszałem oczywko o złej sławie bydgoskiego przedmieścia, ale tak jak napisałem, nie różni się niczym od innych kamienicznych dzielnic, oprócz tego, że od tych 10 lat to łatwiej tam spotkać żulika i studenta niż jakiegoś okolicznego lumpa bandziorka.
ja akurat kawał czasu mieszkałem na spokojnych koniuchach, ale cwiczylem i polatalem troche z chłopakami z apatora jak jeszcze mieli jakąś tam bandę i część z nich się nie poskurwiała i nie przerzuciła na bema. ale ot z mojej strony na ten temat już, tak jak powiedziałem, Toruń fajne spokojne miasto, jakbym mnie ktoś pytał tak z dupy gdzie sobie osiąść z rodzinką i fajnie żyć to bym polecił właśnie jakies Koniuchy, Bielany
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Kazik Klimat

Post autor: GoodStuff »

barbadoses pisze: 13 maja 2021, 16:40 daj spokój ziomuś, podejrzewam, że wiem więcej od ciebie
34 lata zyje w tym miescie ale ty jako przyjezdny z kilkuletnim stazem zapewne wiesz wiecej bo sie bujales z chlopakami z apatora ktory nic w tym miescie od wielu lat nie znaczy :rotfl: widocznie ladnych ci bajek naopowiadali skoro SNA powiazales z rzadzacymi sie swoimi prawami Bydgoskim przedmiesciem ,jak mowie ja staram sie przedstawic wszystko jak wyglada bo czynnie uczestnicze w zyciu tego miasta i mam dosc spora wiedze na pewne tematy i nie naleze do ludzi ktorzy koloruja opowiesci a ty to sugerowales juz po raz drugi dlatego sie delikatnie spialem bo nie lubie jak ktos mi zarzuca takie rzeczy ale luz zakonczmy temat ,tez wynajmowalem kawalerke na Koniuchach i tu sie zgodze w 100% najlepsze i najspokojniesze miejsce do mieszkania z rodzina
Natomiast to miiasto na przedmiesciach czy takich miejscach jak Meksyk za mostem,Czeczenia,Olsztynska czy wspomniane 2 przez ciebie tak kolorowo juz nie jest ale preferujacy poruszanie sie kanalami kibice apatora raczej nie zapuszczaja sie w te rewiry dlatego rozumiem twoja niewiedze
ODPOWIEDZ