PurpleHaze

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

PurpleHaze

Post autor: bronek »

Nie wiem za bardzo co to za ziomy ale pare numerow od nich kozak, np ten benger:


Wydaje mi sie ze powoli hajp na nich moze skoczyc bo beda goscinnie na nowym zabsonie, wiec moze fejm podskoczy i bedzie wiecej jakichs ciekawych kolabo z nimi.

Najbardziej z ekipy siedzi mi chyba ten Locomode, pare walkow od niego:
Spoiler


Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: PurpleHaze

Post autor: VBSW »

O chuj to oni nie mieli tematu? :shock:
Chłopaki z Łodzi, jak dobrze pamiętam.
Spoiler
Bałuty, auu.


Od Loco jeszcze klasyczek:
Spoiler
Widzę, że usunięte to wersja godzinna zajumana
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
bmb
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:51

Re: PurpleHaze

Post autor: bmb »

Jeden z najciekawszych obecnie składów w rapgrze. Z jednej strony urok zajawkowego, amatorskiego robienia kawałków na instrumentalach, z drugiej wygląda to coraz bardziej profesjonalnie. Są wysokiej jakości (jak na "studentów") klipy i niekończąca się zajawka. Raz klip z GTA*, raz jakaś kosmiczna podróż Więcko i Domana
Spoiler
Raz małpi graj ekipy
Spoiler
Oczywiście Piotr "Loco Mode" Możdzeń jest chyba najbardziej utalentowany z całej ekipy i ma największą rozpoznawalność przez hitowe kawałki i różne koncepty - w tym roku flirtował z rockiem, ale jak na tak rozbudowany skład (Locomode, Doman, Gauer, Więcko, Olaf, Chojak, Dwf, Lechu i Duszyn) każdy z nich na pewno nie odstaje. Brakuje mi trochę w nowszych produkcjach Olafa. Sam Loco deklaruje, że nie używa już autotune.

Fajna jest właśnie ta zajawka i szalone pomysły. Kawałek o jaraniu na samplu z Jedyneczki TVP? Klip z pojebaną choreografią nagrywany w stylu "dobra, jedziemy pod Fabryczny"? Bit na samplu z Ojca Mateusza i DWF dogrywający organy? Pojebany (ma już dokładnie dwa lata) banger Motomauupy (link wyżej)? To jest Purple Haze!

Oczywiście znani są z letnich bangerów, które dzięki jutubowym algorytmom i oddolnie rozpierzchły się po sieci.
Spoiler
Ów pojebany klip do świetnego kawałka TO MIAŁO BYĆ NORMALNE WYJŚCIE
Spoiler
*Loco, Lechu i Olaf pojawili się w produkcji towarzyszącej OG LOCO - GTA czyli Wielkiej Bani Miasta Eudezet, w skrócie GTA po łódzku.

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: PurpleHaze

Post autor: ART »

loco zdecydowanie najbardziej charyzmatyczny i charakterystyczny z tej przejebanie mocnej ekipy, ale imo najlepszym raperem jest tam duszyn
mocarna ekipa w calosci, niech tworza poki ich to cieszy bo slychac ze zajawa kipi, czekam na wszystko od nich
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: PurpleHaze

Post autor: mlody jelcz »

nie zapominajmy o wspaniałym cybersecowym case study jakim jest ten utwór, oparty na prawdziwych wydarzeniach
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: PurpleHaze

Post autor: Kibic »

bardzo lubię, fajne bangerki robią, a i to smutnawe jak zapałki fajnie siedzi
Spoiler
ZAKRĘCE JĘZOREM W TWOJEJ CIPIE TAK JAK VENOM
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: PurpleHaze

Post autor: VBSW »

Ze smutnych to Loco
Spoiler
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
bmb
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:51

Re: PurpleHaze

Post autor: bmb »

Za chwilę nowa rzecz od Loco i jego zioma Fibaka na kanale Embryo.

Smutniejsze rzeczy od Loco?


Dodano po 3 dniach 8 godzinach 29 minutach 44 sekundach:
Fibak x Locomode - Perspektywy

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: PurpleHaze

Post autor: baqlashan »

nie porwała mnie jakoś ich muzyka ale bardzo pozytywne mordeczki, pozdro dla Łodzi
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
mlody jelcz
zielony skurwiel
Posty: 638
Rejestracja: 05 paź 2019, 9:30
Lokalizacja: pochodzenie nieznane

Re: PurpleHaze

Post autor: mlody jelcz »

LocoMode dzisiaj pisze:SIEMA. JAK PEWNIE WIĘKSZOŚĆ Z WAS PODEJRZEWA (A Z KOLEI KUMACI SĄ TEGO OD DAWNA PEWNI), PURPLEHAZE NIE JEST JUŻ 9-OSOBOWĄ GRUPĄ MUZYCZNĄ.
NA SAMYM WSTĘPIE CHCIAŁBYM NAPISAĆ, ŻE NIE WYBUCHŁA ŻADNA AFERA, A SAM PROCES TRANSFORMACJI PURPLE TRWA PRZYNAJMNIEJ OD DWÓCH LAT. DLACZEGO PISZĘ O TYM TERAZ ?
PROCES PRZYSPIESZYŁ W 2021 ROKU KIEDY STAŁO SIĘ PEWNE, ŻE NIE ZAGRAMY JUŻ RAZEM ŻADNEGO KONCERTU, NIE WYDAMY WSPÓLNIE ŻADNEGO MATERIAŁU, NIE PÓJDZIEMY NAWET WSZYSCY RAZEM NA ŻADEN WSPÓLNY BALECIK..
PURPLE, W FORMIE KTÓRĄ NIEGDYŚ ZNALIŚCIE, JUŻ NIE BĘDZIE.
CZY POWINNO TO KOGOŚ DZIWIĆ ? ABSOLUTNIE NIE. NIEKTÓRZY ODNALEŹLI SWOJĄ DROGĘ W INNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA, INNI POSTANOWILI, ŻE MAJĄ INNE OCZEKIWANIA WOBEC MUZYKI I MUSZĄ ZNALEŹĆ GDZIE INDZIEJ LEPSZY GRUNT POD SAMOROZWÓJ
CZY TO ŹLE ? OCZYWIŚCIE, ŻE NIE. NA PEWNO NIE JEST TO KONIEC NASZEJ WIELKIEJ SAGI I OTWIERAMY NOWY ROZDZIAŁ.
NIE UMIEM W TYM MOMENCIE POWIEDZIEĆ KTO TAK WGL PRZYZNAJE SIĘ DO "BYCIA W PURPLE" I SZCZERZE MÓWIĄC NIE JEST TO DLA MNIE JAKIEŚ ISTOTNE W HUJ.
WIEM ŻE JA JAKO LOCO DZIAŁAM JESZCZE PRĘŻNIEJ NIŻ ROK CZY DWA LATA TEMU
OLAF WYDAŁ OSTATNIO PRZEPIĘKNY NUMER Z KLIPEM
W HUJ DOBRYCH NUMERÓW LEŻY W SZUFLADZIE I CZEKA NA DROP POD SZYLDEM PURPLE
OSTATNIE KILKA MIESIĘCY ZAPIERDALALIŚMY CIĘŻKO Z FIBAKIEM I DJEM FLIPEM NAD KLIPEM KTÓRY WYCHODZI JUTRO
PROJEKTY CIUSZKÓW POSZŁY DO SZWALNI
ZA 10 DNI KRĘCIMY KOLEJNY KLIP
NADCHODZI FALA STUDYJNYCH NAGRYWEK BO DO TEJ PORY ZAWSZE ROBIŁEM NUMERY NA NIELEGALU W CHACIE
MAM DZIESIĄTKI POMYSŁÓW KTÓRE CZEKAJĄ NA REALIZACJĘ I ODCZUWAM NIEUSTANNY PROGRES W NASZYCH POCZYNANIACH
PURPLE NIE JEST JUŻ GRUPĄ MUZYCZNĄ. NIE JEST TEŻ LABELEM. JEST MARKĄ, KTÓRĄ TRAKTUJĘ JAK WŁASNE DZIECKO.
JEST PIĘKNĄ WIARĄ, KTÓRA BĘDZIE TRWAĆ TAK DŁUGO DOPÓKI BASIK MI NAPIERDALA NA GŁOŚNIKACH /locopietras
na ciebie mówią samosieja a na mnie zielony skurwiel
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: PurpleHaze

Post autor: Suseł »

bmb pisze: 31 gru 2020, 14:17 Fajna jest właśnie ta zajawka i szalone pomysły. Kawałek o jaraniu na samplu z Jedyneczki TVP? Klip z pojebaną choreografią nagrywany w stylu "dobra, jedziemy pod Fabryczny"? Bit na samplu z Ojca Mateusza i DWF dogrywający organy? Pojebany (ma już dokładnie dwa lata) banger Motomauupy (link wyżej)? To jest Purple Haze!
Te odklejone pomysły są najfajniejsze. Wyszła cała "telewizyjna" EP-ka. Sample i serialowa tematyka są tam genialnie wykorzystane. Jedna z najciekawszych rzeczy od Loco:
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
bmb
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:51

Re: PurpleHaze

Post autor: bmb »

WIELKA BANIA

https://youtu.be/JZivilYggPw

PS: Niestety PH jak to bywa w życiu musiała się zmienić, pieniądz i czas najwięksi terroryści choć tu po prostu poszły zmiany życiowe związane z dorosłością. Czy Bania to potencjał na banger?
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: PurpleHaze

Post autor: guzi »

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: PurpleHaze

Post autor: ART »


fajne
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: PurpleHaze

Post autor: OmarStooleyman »

Te ziomeczki to definicja słowa "młodość". Gurwa zawsze chciałem mieć takie szalone crew, ale za moich czasów telefony nagrywały w jakości 320p
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: PurpleHaze

Post autor: Moltisanti »

Te ziomeczki to definicja słowa "Oskarki"
Poprawiłem
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
bmb
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:51

Re: PurpleHaze

Post autor: bmb »

Olaf to napierdala przepotężnie. Co ciekawe on, Duszyn i Chojak kręcą się wokół Żabsona - Olaf i Chojak są nawet na klipie Szklanki.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: PurpleHaze

Post autor: ART »

podoba mi sie ten nowy projekt o nazwie wielka bania
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
bmb
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:51

Re: PurpleHaze

Post autor: bmb »

Dobry track.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: PurpleHaze

Post autor: bronek »

Projekt Wielka bania taka nierowna dla mnie, niektore kawalki fajne/bardzo fajne, a do innych nie potrafie sie przekonac :dunno: Jak narazie to trak wielka bania i wlasnie sekspandemia props, a bomba i balet mi sie nie podobaja w ogole...
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ