ĆPAJ STAJL

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Tentypmichal
Posty: 8
Rejestracja: 18 gru 2019, 6:32

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Tentypmichal »

za krótkie :/
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7541
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: eddy_wata »

fajne na jakieś intro/ outro mixtape ale duzo chetniej uslyszalbym Konego, dosyc dobry numer choc to bardziej zajawka/ trailer/ performance niz pelnoprawny kawałek
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: yungXpaproch »

tez mam takie wrazenie, numer nie na singiel, LD tak sobie, tez konego bym wolal uslyszec. teledysk od dollar mody kozacki, gosc ma styluwe przejebana
dponki1
Posty: 19
Rejestracja: 25 paź 2019, 16:20

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: dponki1 »

Chyba winiego słychać w 1:40
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: yungXpaproch »

tak to wini, potwierdzam
druguser
Posty: 26
Rejestracja: 26 gru 2019, 14:47

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: druguser »

dla mnie zajebiste, uwielbiam nawijke pesha, poczekamy na płytke ale póki co sie jaram że cokolwiek wydali :joint:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Groszek »

Fajne oby album był już blisko
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Spenser »

yungXpaproch pisze: 28 sie 2021, 18:17 teledysk od dollar mody kozacki, gosc ma styluwe przejebana
Matuli Pikawa i to teraz super klipy.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Mko21 »

cyniu pisze: 10 lip 2021, 18:28 Po czasie zdecydowanie wyżej stawiam MELODRAMAT od Lata, piękny jest ten materiał.
mocno podbijam, dla mnie to nawet jedna z dwóch najlepszych płyt w polskim rapie w ogóle

Nowy track poniżej oczekiwań które u mnie są tu bardzo wysokie, ale dobrze, że się coś dzieję, liczę, że płytka jakoś niedługo siądzie i jednak mam nadzieję, że główną rolę będą odgrywać Kony i Pesh i będzie to w miarę spójny materiał jak melodramat
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Bunnymen77 »

ZAJEBISTE :bowdown: :bowdown:

Jakos rzeczy od nich wydane po Lecie mnie specjalnie nie ruszają, ale to jest przeeekonkret, leci na ripicie, czekam na płytę.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2021, 17:15 przez Bunnymen77, łącznie zmieniany 1 raz.
domin
Zbanowany
Posty: 56
Rejestracja: 25 sie 2021, 15:17

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: domin »

Zajebiste szanuję w opór klasyk polskiego rapu niepowtarzalna stylówa mainstream się chowa, lecicie z tym dalej wariaty.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: aleksy »

zajebisty track :joint:
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Jiigsi »

:bowdown: no przecież ogień
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: kshaq »

ale kozak numer :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Marekk
Posty: 351
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Marekk »

Mko21 pisze: 02 wrz 2021, 21:10
cyniu pisze: 10 lip 2021, 18:28 Po czasie zdecydowanie wyżej stawiam MELODRAMAT od Lata, piękny jest ten materiał.
mocno podbijam, dla mnie to nawet jedna z dwóch najlepszych płyt w polskim rapie w ogóle

Nowy track poniżej oczekiwań które u mnie są tu bardzo wysokie, ale dobrze, że się coś dzieję, liczę, że płytka jakoś niedługo siądzie i jednak mam nadzieję, że główną rolę będą odgrywać Kony i Pesh i będzie to w miarę spójny materiał jak melodramat
Mam tak samo wysokie oczekiwania co do nowego materialu, wiec ten numer poczatkowo faktycznie na poczatku zrobil na mnie wrazenie bardziej snippetu niz pelnoprawnej produkcji, ale po pewnym czasie mocno sie wkrecil.
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: stratemirat »

Miałem tak samo z 5pm, wkręca się mocno chociaż powoli
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Willxc »

+1 na początku myślę fajne, ale krótkie i w sumie oczekiwałem na więcej, ale z każdym kolejnym odsłuchem wkręcało się czy coraz bardziej aż do takiego stopnia, że codziennie leci po parę razy na ripicie no i srogi rozpierdol jak dla mnie jest grany nie mogę się doczekać kolejnych numerów
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: MalkoNTENT »

Ale tak jest ze wszystkim od ĆS. Na początku usłyszałem gangi i myślę o spoko, sprawdziłem resztę i meh. Po czasie to była moja ulubiona plyta. Wyszedł melodramat sprawdziłem i meh, później nawet Ok ale getta nie przebije na pewno, i dalej, znowu sztosik, najlepsza plyta. A młody synek to mój ulubiony kawałek, jak to jest poskładane pięknie, od jakiegoś czasu top1 PL, mimo że jako singiel w ogóle nie podszedł.
Z 5pm było nie inaczej. 1 odsłuch i takie meh może być. A przecież to jest dojebane
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Jasek »

Ja do 5PM mam podobne odczucia co do Matuli Pikawa, na początku miało średni repeat value i nic takiego, ale jak wjechało z całą resztą to super, traktuje to jako coś pomiędzy pełnoprawnym kawałkiem a luzakiem w bonusie, a oczekiwania nadal mam zajebiścieeeee wysokie, ucieszyłbym się też jakby Chińczyk jakąś zwrotkę machnął
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: ĆPAJ STAJL

Post autor: Bunnymen77 »

To mnie zarówno całe Lato jak i ten singiel weszły od pierwszego odsłuchu, natomiast nie mogę się przekonać do Ufocore i Melodramy. Pewnie nie dałem im dużo szans, ale nawet jakby nie siadły to tylko świadczy jak mocni są.
ODPOWIEDZ