Alberto

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Alberto

Post autor: oldschool »

Podobno Alberto z Bratanem jeszcze nie tak dawno sprzedawali jakieś fanty na Wólce, a zresztą Malik poznał Alberta jak ten dowiózł catering na plan klipu, więc ta gangsterska przewózka rzeczywiście na glinianych nogach.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Alberto

Post autor: ART »

fajna piosenka jak na nich
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Alberto

Post autor: PSZ »

Ogólnie to Alberto prawie został odjebany przez policję w trakcie nagrywania tego teledysku -> tak mówił na ig story :rotfl:


Co do utworu to gówno, jak większość tego co wysrało tych dwóch klaunów. Ogólnie ten bit to tak wkurwia, że ciężko mi opisać. Prawdę mówiąc, to już rzygam tymi drillami.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Alberto

Post autor: Jaayu »

masakra tak naprawde
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
filipthekiddo
Posty: 631
Rejestracja: 11 sie 2019, 1:20

Re: Alberto

Post autor: filipthekiddo »

malik powinien odpowiedzieć karnie za wypromowanie tych kreatur
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Alberto

Post autor: GoodStuff »

Spokojnie niedlugo tik toker zakoknczy ta hucpe :rotfl:
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Alberto

Post autor: luk0as »

no no ładnie, Alberto rozpoczął Dwutaktem, potem solidne Wuwua, teraz ten numer a w drodze jeszcze Szyby :oops:
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Alberto

Post autor: Willxc »

fajny numer, buja głową no i bit kosior
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Alberto

Post autor: sebring »

nie wiem czy słyszałem gorsza piosenkę w tym roku
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Alberto

Post autor: kvcper »

no nuta beznadziejna, ale ja niczego w sumie więcej nie oczekiwałem. za to klip jest ciekawie zrobiony, nie ma co. ciekawe kiedy uzyja n wordu w kawalku
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Alberto

Post autor: oldschool »

@kvcper w Dwutakcie jest "Angola, Angola, czarnuch"
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Alberto

Post autor: kvcper »

w tym kraju ludzi rusza tylko nword lub murzynek
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
dutchie
Posty: 114
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:23

Re: Alberto

Post autor: dutchie »

Groteskowo to wygląda mając w pamięci ich "występ" w esce :rotfl:
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: Alberto

Post autor: vivid »

Najlepsze co dał po dwutakcie
nescafeklasyg
Posty: 110
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Alberto

Post autor: nescafeklasyg »

OmarStooleyman pisze: 26 sie 2021, 12:35 No kurwa Malik, ty mózgu operacyjny, mogłeś jakieś ciekawsze backstory dla chłopaków wymyśleć. Jak w ogóle dyskryminowani śniadzi chłopcy wspinali się po szczeblach okołowarszawskiej hałastry, jak poznali ludzi co znają ludzi, a nie wykładać na stół od razu wszystkie karty sugerujące, że są bardziej pojebani od braci Niewiadomskich i trzęsą wwa. Kto to kupi?
ja w ogóle nie kumam jak takie coś mogło powstać w warszawie.Murzyny biegają po pradze, cygan jongmen w lambo, wszyscy są cięzkimi gangsterami oraz handlarzami żywym towarem.Przewózka przewózką ale nie wydaje mi się żeby w takim np. krakowie by przeszły takie opcje.
kurwa przecież w tym kraju nigdy nie widziałem nawet czarnoskórego typa na bramce w klubie.O dilerach już nie wspominając.
Awatar użytkownika
bilderberg
Posty: 136
Rejestracja: 14 sie 2019, 12:22

Re: Alberto

Post autor: bilderberg »

nescafeklasyg pisze: 27 sie 2021, 16:28 ja w ogóle nie kumam jak takie coś mogło powstać w warszawie.Murzyny biegają po pradze, cygan jongmen w lambo, wszyscy są cięzkimi gangsterami oraz handlarzami żywym towarem.Przewózka przewózką ale nie wydaje mi się żeby w takim np. krakowie by przeszły takie opcje.
kurwa przecież w tym kraju nigdy nie widziałem nawet czarnoskórego typa na bramce w klubie.O dilerach już nie wspominając.
Bo odbiorcy polskiego hip huja w roku pańskim 2021 nie biorą pod uwagę że jest inaczej niż nawija raper xD idealnym przykładem był 16 letni schafter nawijajacy o lataniu po mieście jakimś autem. Kiedyś street credit był czymś ważnym dla rapera bo dodawało mu tego co miało być w hh najważniejszym czyli prawdziwości a teraz street credit się dostaje przez to że sie pokaże z malikiem i dlatego łebki nie wnikają. Przecież MALIK to taki KOZAK WARSZAWSKI GANGSTER WIDZIALES MICHAŚ KOGO MIAL W TELEDYSKU TEGO SLOWIKA Z PRUSZKOWA FIU FIU więc dla takiego Michałka i innego Filipka Alberto musi być kozakiem no bo jakby mogło byc inaczej.
Poza tym żyjemy w takich dziwnych czasach że ludzie zajmują się interesowaniem życiorysami ludzi z internetu ale wiedząc coś czego nie wiemy my tutaj nie podziela się tym bo myślą że każdy wie. Dlaczego po tylu latach nikt na ślizgu albo ślizgawce nie napisał elo widzę gruby temacik o kazie bałagane a tak się składa że chodziłem z nim do szkoly i nazywa się XYZ. Przecież mieszkając całe życie w dużym mieście a nie jakiejś wsi istnieje multum ludzi którzy to wiedzą ale bardzo rzadko zdarza się żeby ktoś zaczął przeglądac jakąś stronę skojarzył fakty założył konto i się podzielił pewnymi informacjami. Dlaczego ludzie nadal myślą że Diho to Tomasz Dihowski i się na to łapią kiedy wystarczy zobaczyć creeditsy jakiejś piosenki żeby poznał pełne imię i nazwisko.
Ludzie mają wyjebane a takie farmazony jak Alberto będą napędzane pieniędzmi i koneksjami innych ludzi.
Nie zdziwcie się jak za jakiś czas na komentarze o bycie farmazonami wymyśla wsteczną biografie że Alberto z bratem sprzedawali najlepszy koks CZARNYM BRACIOM studentom medycyny i synom milionerów z Afryki którzy tu przyjechali na studia ale w Polsce rasizm i czarny brat cisl temat innym czarnym bo u białasa nie mógł a catering rozwoził bo miał łeb na karku i wiedział jak działać na streecie żeby kurwy nie weszyly xD a nikt nie potwierdzi bo mityczny Uwemuwe i inny Osas już w Afrika.
Oneiro
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: 24 lip 2021, 16:29

Re: Alberto

Post autor: Oneiro »

Obleśne. Uszy krwawią a oczy płacz ą ze śmiechu
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Alberto

Post autor: jajca »

bilderberg pisze: 28 sie 2021, 4:05 Dlaczego po tylu latach nikt na ślizgu albo ślizgawce nie napisał elo widzę gruby temacik o kazie bałagane a tak się składa że chodziłem z nim do szkoly i nazywa się XYZ
Było przecież
Kaz Bałagane był w gimbazie małym przepoconym ulańcem sapiącym na wf-ie, na którym robił za słupek, bo nikt nie chciał go wybrać do składu. Potem za hajs starych odessał tłuszcz, poszedł na solarium, wybielił powykrzywiane na wszystkie strony zęby i kupił sobie ciapatych znajomych. W głębi serca jest jednak nadal przepoceńcem z nadwagą, ale świruje w tekstach, że nie. Jednak często śni mu się jak zasapany stoi jako słupek na wf-ie i dostaje mocno w jaja piłką kopniętą przez szczupłych, wysportowanych kolegów o nieświńskich twarzach. Wtedy płacze w poduszkę. I nawet jego własne łzy mają z niego bekę.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Alberto

Post autor: staroć »

No a co ma taki Alberto robić rap studencki? On jest w gm2l teraz, więc chyba ma prawo lekko się przewieźć. Nic az tak grubego nie ma w tych tekstach zresztą
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Alberto

Post autor: kvcper »

Robię dwutakt, po strzałach spada łuska

Zemsta i zabójstwa, brudne ręce we krwi bluzka

Łamane ręce, obite czaszki

Wszędzie mam krew

cos tam jednak jest, moze i prawda, zreszta malo mnie obchodzi czy on klamie. jak bedzie robil dobre kawalki, to moze nawet grac szefa mafii.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
ODPOWIEDZ