Kaz Bałagane

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kaz Bałagane

Post autor: OmarStooleyman »

Na Digital Scale Music już dużo followupów dawał do tatowania, ostatni track jest w zasadzie tylko o tym
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Kaz Bałagane

Post autor: ebismolarek »

jajca pisze: 06 kwie 2022, 19:05 Ten avi jest gluchy czy o co chodzi? Juz ktorys raz ostatnio nawija jakby kompletnie nie slyszal bitu
Nie spoko, on tak od zawsze
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Kaz Bałagane

Post autor: clockers »

Bedogie pozjadał w Warsaw Vice, najlepsza zwrota od dawna. oddzielny props dla Atuta ofc, co daje jebany :bowdown:
Awatar użytkownika
k4ve
Posty: 585
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:28

Re: Kaz Bałagane

Post autor: k4ve »

eee pany szybkie pytanie chociaż nie wiem czy dział odpowiedni, ale pewnie niektore mordki obeznane tez poza PLHH

jak ogolnie uwazam kaza za calkiem spoko rapera to nigdy nie chcialo mi sie sprawdzac wszystkich jego starych nagrywek, wczoraj z randoma mi wlecialo chaczapuri na spotify i mega traczek, ale moje pytanie dotyczy bitu:
kto w stanach robił takie bity jak Olek w tym tracku? kto na takich bitach nawijał? kurwa spizgany siedze i mi tylko jakis lil wayne lollipop przychodzi do głowy, szczególnie że ten bit nie jest taki agresywnie trapowy, bardziej cos w stylu dj mustard??
TO SYBERIA
ZIMNO NA TYCH PERYFERIACH
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Kaz Bałagane

Post autor: d3nt »

???
Spoiler
Nikt nie robił takich bitów w stanach, to jezd narkopop synek
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kaz Bałagane

Post autor: OmarStooleyman »

Chodziło mu o Tede type beat
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Kaz Bałagane

Post autor: staroć »

YG chyba
rflmrk
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2022, 0:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: rflmrk »

znany ze swojej wrodzonej obrotności finansowej raper bedogie bałagan zawija klubingowy biznes po niecałych sześciu miesiącach udawania przedsiębiorcy. jak widać trunki piwne za dwie dychy i przyzwolenie na dresscode w postaci braku górnej odzieży wierzchniej u młodocianych klientów płci męskiej nie były gwarantem sukcesu na tym polu
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Kaz Bałagane

Post autor: OmarStooleyman »

Trochę żenua, ale z drugiej strony kluby to w ch*j niewdzięczny temat. Nie wiem co sobie nasz obrotniak myślał, nawet przesadnie tego klubu nie promował. Może trzeba było tylko przeprać co nieco? :rotfl:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jajca »

Przeciez ten klub to byla tylko przykrywka i pralnia hajsu z handlu kokainą w muranowskich gimnazjach, wiesz o co chodzi mordo
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Panuszek_Cruzoe
Posty: 14
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:20

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Panuszek_Cruzoe »

Przecież napisane jest, że zmieniają lokalizacje, a klub będzie dalej funkcjonował :dunno:
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4843
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Kaz Bałagane

Post autor: scam_sakawa »

jajca pisze: 17 maja 2022, 8:35 Przeciez ten klub to byla tylko przykrywka i pralnia hajsu z handlu kokainą w muranowskich gimnazjach, wiesz o co chodzi mordo
Co w takim razie z wersami?

Kiedy idę z nią ulicą, to typy się ślinią
Głupie kurwy myślą, że handluję kokainą


Czyżby Kaz Bałagane kłamał? A może to użytkownik @jajca się pomylił w ocenie źródła bogactwa sympatycznego rapera ze stolicy?
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Addicted »

On byłby chętny żeby zobaczyć flaka Tedego u Lygrysa na 70m2 apartamencie w Gdańsku, więc nie sugerowałbym się jego wysrywami z chuja wyssanymi
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Whtn »


chyba nie było a fajne, typowy stary kaz, u gościa na kanale są jeszcze dwa stare leaki
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jajca »

Addicted pisze: 17 maja 2022, 12:15 On byłby chętny żeby zobaczyć flaka Tedego u Lygrysa na 70m2 apartamencie w Gdańsku, więc nie sugerowałbym się jego wysrywami z chuja wyssanymi
Nie do konca rozumiem w jaki sposob mnie to dyskredyruje w kontekscie kaza baklazane, natomiast rozumiem zarzut o monotematyczność, pozwole sobie zatem na subtelną egzegezę swojej aktywnosci w przytoczonych tematach.
1. 70m2 mnie nie porusza samo w sobie, notabene sam mieszkam na 62m2 i tych 8m mi w zaden sposob nie brakuje. Natomiast ból mi sprawia brak swiadomosci posiadacza owych 70m2, kompletnie nie ogarniajacego jak uprzywilejowany jest wobec dramatycznej sytuacji mieszkaniowej milionow polakow. Ten brak swiadomosci pozwala mu na ego tripy w rodzaju wulgarnych wyzwisk i skrajnej pogardy okazywanej ludziom w kryzysie bezdomnosci bądz ostrą krytykę tego, co ma mu do zaoferowania panstwo polskie, moim zdaniem niestosowna wobec wlasnie nabytych przez niego przywilejow mieszkaniowych automatyczne windujących go daleko ponad glowy wiekszosci populacji.
2. Flaka tedego mam, jakkolwiek to brzmi, w dupie. W swojej tworczosci poswiecam mu owszem więcej, ale nie tak wiele wiecej miejsca niz bucostwu mesa, pretensjonalnosci laikike1 czy nicości intelektualnej vnma. Więcej, bo jest to proporcjonalne dla znaczenia TasDeFlei dla sceny plhh w porownaniu z wyzej wymienionymi (moim zdaniem). Flak natomiast bezposrednio wplywa na stan emocjonalny i osobowosc jego posiadacza, co z kolei pośrednio wplywa na jego tworczosc rapową.
3. Kaz balagane wielokrotnie sugerowal w swojej tworczosci, ze handel narkotykami jest jego zrodlem dochodu. Pozornie sygnalizuje, ze nie ma ochoty na nagłaśnianie tego, ale jednoczesnie chyba dosc latwo odniesc wrazenie, ze chcialby, aby bylo to elementem jego wizerunku.
Pozdrawiam serdecznie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Kaz Bałagane

Post autor: sebring »



gahahah, mocna nutka, chyba zaliczone są wszystkie pola w kaz balagane bingo
niby podpierdolka od szwabow ale przynajmniej w koncu jakis solidny banger od balagana
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Willxc »

Lubię takiego kaza, fajny track no i refren zajebiście wpada w ucho
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Kebo »

Dla mnie średniawka :confused:
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: azar »

jajca pisze: 17 maja 2022, 23:53 3. Kaz balagane wielokrotnie sugerowal w swojej tworczosci, ze handel narkotykami jest jego zrodlem dochodu. Pozornie sygnalizuje, ze nie ma ochoty na nagłaśnianie tego, ale jednoczesnie chyba dosc latwo odniesc wrazenie, ze chcialby, aby bylo to elementem jego wizerunku.
Pozdrawiam serdecznie
Byłeś już na komendzie z tymi przemyśleniami, czy dopiero planujesz się wybrać?
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Kaz Bałagane

Post autor: pieschrodingera »

azar pisze: 26 maja 2022, 12:01 Byłeś już na komendzie z tymi przemyśleniami, czy dopiero planujesz się wybrać?
Średnio ogarnięty orangutan jest w stanie zrozumieć te teksty, a Ty się prujesz na forum, że jajca napisał coś co jest oczywiste. xD
Jak gościu rapuje o tym no to chyba ma świadomość, że to idzie w eter i robi to świadomie.
tbc
ODPOWIEDZ