Kaz Bałagane

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

czyngis_chan
Posty: 33
Rejestracja: 17 wrz 2019, 0:10

Re: Kaz Bałagane

Post autor: czyngis_chan »

Tak przypomnę gdyby ktoś szukał życiowego wzoru.
Jakies 10-11 lat temu ostatnio pracowałem. Nigdy nie pracowalem wiecej niż 3 miesiące w jednym miejscu a łącznie w zyciu przepracowałem Moze pół roku. Pracowanie dla kogos i wypełnianie czyjegos polecenia irytowalo mnie na tyle , ze zazwyczaj wylatywalem w sposob efektowny ale i satysfakcjonujacy dla mnie. Obiecałem sobie , ze nigdy nie bede robil czegos na czym sie nie znam i co nie bedzie sprawiało mi radości. Na studiach spędziłem całe 3 miesisce. Dla mnie to miejsce wyssysania z kreatywności, potencjału i powolne przyuczanie do schematycznego i rutynowego modelu zycia. (Nie mowie oczywiscie o medycynie). Stwierdziłem , ze od teraz bede żył napraWde grubo. W wieku 20 lat wyprowadzam sie z domu rodziców, mając z tylu głowy , ze prawdziwy mężczyzna powinienem zawsze byc niezależny, silny i obrotny. Zaczynam dzialac po swojemu i wszystko zaczyna mi sie udawać. Kupuje mikrofon neumann tlm 102 oraz sprzet do nagrywania i puszczam pierwsze nagrania. Treść jest szokująca dla większości . Ludzie mówią, ze z takim jezykiem i tekstami nigdy sie nie przebije nigdzie. Odpowiadam im , ze ludzie wkrotce beda używać moich sformułowań a raperzy kopiować moj styl i zabiegi. Z kawalerki przeprowadzam sie do trzypokojowego mieszkania i z czasem do kolejnych, bo tylko mam taki kaprys. Jestem sam sobie panem ale Naprawde chciwym i popełniam przez to pare błędów, ktore kosztują mnie i moja rodzine bardzo duzo zdrowia i spokoju. I tu pada słowo "spokoj" , ktore nie ma zadnej ceny. Błędy przeszłości nie dają mi go długi czas zaznać ale moja muzyka zaczyna brzmieć tak jak całe zycie o tym marzyłem, a składnia i przesłanie jest odpowiednio formułowana , żeby odcedzić ją od chwastów . Wszystkie znaki wskazują na to , żeby trzymać sie tego i zaufać drodze a ja obiecuje zawsze dac od siebie pełnowartościowy produkt prosto z serca. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i ludzi , którzy całe zycie próbując cos na mnie znalezc czy to rzekome kłamstwa moje w twórczości czy czyjeś opowieści na moj temat . Nic tAkiego nie znajdziecie. Jestem skromnym chłopakiem ale o nietuzinkowej historii. Moze kiedys bedzie dane o tym uslyszec ode mnie a Moze niekoniecznie.
Awatar użytkownika
Artazz
Posty: 649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:19

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Artazz »

Ale rozpierdol to jest to Fiscando :D
Awatar użytkownika
kakaowyjanusz
Posty: 50
Rejestracja: 13 maja 2020, 1:05

Re: Kaz Bałagane

Post autor: kakaowyjanusz »

czyngis_chan pisze: 10 lip 2020, 0:04 Tak przypomnę gdyby ktoś szukał życiowego wzoru.
Jakies 10-11 lat temu ostatnio pracowałem. Nigdy nie pracowalem wiecej niż 3 miesiące w jednym miejscu a łącznie w zyciu przepracowałem Moze pół roku. Pracowanie dla kogos i wypełnianie czyjegos polecenia irytowalo mnie na tyle , ze zazwyczaj wylatywalem w sposob efektowny ale i satysfakcjonujacy dla mnie. Obiecałem sobie , ze nigdy nie bede robil czegos na czym sie nie znam i co nie bedzie sprawiało mi radości. Na studiach spędziłem całe 3 miesisce. Dla mnie to miejsce wyssysania z kreatywności, potencjału i powolne przyuczanie do schematycznego i rutynowego modelu zycia. (Nie mowie oczywiscie o medycynie). Stwierdziłem , ze od teraz bede żył napraWde grubo. W wieku 20 lat wyprowadzam sie z domu rodziców, mając z tylu głowy , ze prawdziwy mężczyzna powinienem zawsze byc niezależny, silny i obrotny. Zaczynam dzialac po swojemu i wszystko zaczyna mi sie udawać. Kupuje mikrofon neumann tlm 102 oraz sprzet do nagrywania i puszczam pierwsze nagrania. Treść jest szokująca dla większości . Ludzie mówią, ze z takim jezykiem i tekstami nigdy sie nie przebije nigdzie. Odpowiadam im , ze ludzie wkrotce beda używać moich sformułowań a raperzy kopiować moj styl i zabiegi. Z kawalerki przeprowadzam sie do trzypokojowego mieszkania i z czasem do kolejnych, bo tylko mam taki kaprys. Jestem sam sobie panem ale Naprawde chciwym i popełniam przez to pare błędów, ktore kosztują mnie i moja rodzine bardzo duzo zdrowia i spokoju. I tu pada słowo "spokoj" , ktore nie ma zadnej ceny. Błędy przeszłości nie dają mi go długi czas zaznać ale moja muzyka zaczyna brzmieć tak jak całe zycie o tym marzyłem, a składnia i przesłanie jest odpowiednio formułowana , żeby odcedzić ją od chwastów . Wszystkie znaki wskazują na to , żeby trzymać sie tego i zaufać drodze a ja obiecuje zawsze dac od siebie pełnowartościowy produkt prosto z serca. Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i ludzi , którzy całe zycie próbując cos na mnie znalezc czy to rzekome kłamstwa moje w twórczości czy czyjeś opowieści na moj temat . Nic tAkiego nie znajdziecie. Jestem skromnym chłopakiem ale o nietuzinkowej historii. Moze kiedys bedzie dane o tym uslyszec ode mnie a Moze niekoniecznie.
To jak opis z Tindera kolesia z awatarem z mordą w lusterku A8.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2020, 0:38 przez kakaowyjanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2873
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kaz Bałagane

Post autor: LWD »

w sensie to bałagana tekst? ciekawi mnie co to za studia były, skoro call center utożsamia z korpo, to te studia to mogły być jakimś zarządzaniem polem namiotowym na wyższej szkole biwakowania
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kaz Bałagane

Post autor: SWN »

Coś z obróbką dźwięku w prywatnej szkole, opowiadał kiedyś dokładniej na Q&A, pamiętam że poznał się tam z jakimś innym raperem
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Kaz Bałagane

Post autor: phobos »

ponoć zrobił inżyniera z gadki byku, myślałem, że to na serio a to melepeta bez szkoły jednak
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaz Bałagane

Post autor: VBSW »

SWN pisze: 10 lip 2020, 0:53 Coś z obróbką dźwięku w prywatnej szkole, opowiadał kiedyś dokładniej na Q&A, pamiętam że poznał się tam z jakimś innym raperem
Z tego co się orientuję, to właśnie tam się z Malikiem poznali. Jeśli mnie pamięć nie myli, ale może mylić.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
erdoj
Posty: 86
Rejestracja: 03 cze 2019, 9:01

Re: Kaz Bałagane

Post autor: erdoj »

SWN pisze: 10 lip 2020, 0:53 Coś z obróbką dźwięku w prywatnej szkole, opowiadał kiedyś dokładniej na Q&A, pamiętam że poznał się tam z jakimś innym raperem
Zapewne Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku na Sadybie jak tak. Chyba jedyna taka prywatna uczelnia, dodatkowo w opór ludzi ze środowiska tam studiowało/studiuje (głównie ziomy od realizatorki w czołowych studiach, chłopaki od mixów i masteringów waszych ulubionych płyt itp.)
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jajca »

Kaz w prywatnej szkole? Niemożliwe
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Holden »

Ze trzy razy go spotkałem jak przyjeżdżał do jakiejś dupy pod inną prywatną szkołę, do której z nią uczęszczałem. Taka średniawka, bąbelkowego zada nie było, jedynie motzno wydziarana, czarny łeb i czarne oczy, czy suty małe ciemne nie wiem
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2873
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kaz Bałagane

Post autor: LWD »

@Holden mógłbyś coś więcej napisac o tych spotkaniach? jak się zachowywał, chodził przygarbiony ze wzrokiem wbitym w ziemie czy raczej wyprostowany wszystkim patrzyl głęboko w oczy i zaczepiał losowych przechodniów, czym przyjechał taksą, własnym wozem czy może autobusem?
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Holden »

Stał jak kasztan ręce w kieszeni na łbie fullcap założony jak sebix równolegle do kręgosłupa i chyba taksa. Spisujesz wizje lokalna?
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 303
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: chujkurwa »

LWD pisze: 13 lip 2020, 15:47 @Holden mógłbyś coś więcej napisac o tych spotkaniach? jak się zachowywał, chodził przygarbiony ze wzrokiem wbitym w ziemie czy raczej wyprostowany wszystkim patrzyl głęboko w oczy i zaczepiał losowych przechodniów, czym przyjechał taksą, własnym wozem czy może autobusem?
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1872
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Połas »

HDS - Ciuszki ft.Kaz Bałagane (prod.Jarus)

Obrazek
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Kaz Bałagane

Post autor: FruitOffTheWall »

nie jest zła ta zwrotka kaza tego hdsa pominałem.Co nie zmieni faktu ze nie mam ochoty sluchac kaza w 2020 bo znudził mi sie kurwa niesamowicie, zaliczył nawet regres w porównaniu do zródła czy hugo bucca 2 (juz nie mowie o locie).A no i pamietam jak kaz cisnał swoich fanów ze to kasztany nie no teraz to kasztanki i tiki taki jego muzyczki nie słuchaja wcale hahaah.Cisniecie swojego fanbesu to jest kurwa cos niesamowitegoxDDDDD
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kaz Bałagane

Post autor: moxxi »

Zajebisty kawałek :joint:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Kaz Bałagane

Post autor: oKulTywowany »

Nigdy nie przekonam sie do jego i Belmondo , dobry głos
I częste anty flow coś jak Sobota
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Kaz Bałagane

Post autor: baqlashan »

FruitOffTheWall pisze: 16 lip 2020, 13:16 kasztanki i tiki taki
i malaga
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Aka M »

Bałaganki
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Jaayu »

hds kaz balagane 2013 type flow
dla mnie chujowe
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ