Kaz Bałagane

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Kaz Bałagane

Post autor: PSZ »

@gods bidness podobno robi to dla ziomków z Francji XD
Ogólnie to żenujący jest ten jego francuski, ogólnie nie znam wiele jego utworów, ale mam wrażenie, że pewne zwroty francuskie to on nagminnie powtarza XD debil jebany i tyle

ten utwór to w ogóle tragedia, 101 decybeli weź przestań produkować muzykę
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kaz Bałagane

Post autor: eddy_wata »

Co to w ogole jest za banda powiazań kto tam pociaga za sznurki bo juz mnie to ciekawi najpierw z jongmena gwiazde proboja zrobic rapu promocja ciuchy walki mma teraz z tego kolejnego beztalencia co dostal wpierdol od tancerza resta to samo featy zawodnikow z czolowki mainstreamu kurwa filmy asymetria cala ekipa philip plein z bazaru la coka madre przestepczosc zorganizowana szypkie fury w teledyskach a muzycznie to jest takie ultra gowno ze rece opadaja
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
encrenoire

Re: Kaz Bałagane

Post autor: encrenoire »

:cool: :cool: :cool: :cool:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 15:57 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Kaz Bałagane

Post autor: drzeworyt »

No nie wiem mordo. Imo normalne jak mieszkałeś parę lat za granicą. Myślisz sobie po polsku i nagle jakaś myśl w języku obcym ci wpada do głowy. Analogicznie z pisaniem tekstu. W czym problem :dunno:
Ostatnio zmieniony 24 sty 2021, 23:56 przez drzeworyt, łącznie zmieniany 1 raz.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Kaz Bałagane

Post autor: PSZ »

No zajebista analogia, pisarze władający dwoma językami na co dzień powinni co stronę zmieniać język.
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Kaz Bałagane

Post autor: drzeworyt »

PSZ pisze: 24 sty 2021, 21:19 No zajebista analogia, pisarze władający dwoma językami na co dzień powinni co stronę zmieniać język
co ty porównujesz w ogóle. na maturze z polaka glider był rokminiany i komisja pod wrażeniem?

zapożyczenia są w rapie od zawsze, shafter wrzucał wersy w języku obcym i leciały propsy za pierwszą płytę. wielu raperów używa charakterystycznego języka, a on poszerza sobie zasób słów w ten sposób. parę razy się powtórzył z jakimś wersem, ale na ostatnim albumie nie pamiętam takiego przypadku. na pewno już nie są to wersy z translatora.

jak dla kogoś rap to tysiące godzin nad kartką w pociągu gapiąc się w szybę czy coś tam, a nie zapisana i zarapowana do mikrofonu myśl uwolniona, to ja nie wiem.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2021, 0:09 przez drzeworyt, łącznie zmieniany 1 raz.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Kaz Bałagane

Post autor: TdW »

gods bidness pisze: 23 sty 2021, 23:28 Ten Kabe z tym swoim francuskim to jest taki one trick pony, że ja pierdolę. Przynajmniej tak mi się kojarzy, że on tam za każdym razem jakieś wersy po francusku musi wrzucić, żeby było o tak COOOOOOL. Coś jakby jakaś grupa objazdowa trubadorów, a wśród nich jeden, który oprócz śpiewania i opowiadania kawałów, umie jeszcze salto robić, jak taki pajac na gumce, i za każdym razem robi to salto, choć już gawiedź znudzona, to on i tak raz na początku, raz na końcu występu musi jebnąć to salto, ludzie ziewają, a on myśli, że wszyscy skaczą pod sufit do wiwatu, jak on tylko salto zrobi i daje ludziom radość.
Piękne :lol:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kaz Bałagane

Post autor: vampmoney »

gods bidness pisze: 23 sty 2021, 23:28 Ten Kabe z tym swoim francuskim to jest taki one trick pony, że ja pierdolę. Przynajmniej tak mi się kojarzy, że on tam za każdym razem jakieś wersy po francusku musi wrzucić, żeby było o tak COOOOOOL. Coś jakby jakaś grupa objazdowa trubadorów, a wśród nich jeden, który oprócz śpiewania i opowiadania kawałów, umie jeszcze salto robić, jak taki pajac na gumce, i za każdym razem robi to salto, choć już gawiedź znudzona, to on i tak raz na początku, raz na końcu występu musi jebnąć to salto, ludzie ziewają, a on myśli, że wszyscy skaczą pod sufit do wiwatu, jak on tylko salto zrobi i daje ludziom radość.
xDDDDDD
Awatar użytkownika
smerf
Posty: 30
Rejestracja: 18 kwie 2020, 6:00

Re: Kaz Bałagane

Post autor: smerf »

Obrazek

nowy materiał?

e: jaki wielki ten obrazek :rotfl:
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Jaayu »

nareszcie normalna okladka
dawaj skladanke jakichs niewydanych rzeczy jacula
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kaz Bałagane

Post autor: ART »

gosc nawet nie wydal najlepszego albumu o nazwie narkopop w 2017 roku (i nie byl pierwszy) a wozi sie pod tym szyldem od wtedy, o chuj z tym chodzi
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Kaz Bałagane

Post autor: yungXpaproch »

w koncu jakas naprawde fajna okladka
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Kaz Bałagane

Post autor: FruitOffTheWall »

fajna okładka pewnie lepsze niz muzyka na tym projekcie ale licze na KAZ REDEMPTION
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
macias
Posty: 493
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:18

Re: Kaz Bałagane

Post autor: macias »

Ten tytuł i okładka napawa mnie nadzieją, że może to byś dobry materiał
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Kaz Bałagane

Post autor: kapec »

Awatar użytkownika
krotkilot
Posty: 104
Rejestracja: 24 mar 2020, 0:38

Re: Kaz Bałagane

Post autor: krotkilot »

Jak ten kotek się nazywa?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Kaz Bałagane

Post autor: ART »

kaz bałagane
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Kaz Bałagane

Post autor: badi »

kurwa nie mogę z beki jak oglądam te jego relacje i foteczki napięte i jeszcze ten jego łysy koleś kurwa co wygląda jak pracownik sklepu rolniczego u mnie na wsi hahaha no bawi mnie to strasznie chłopaki se na salce gimnastycznej piłe kopią XDDD
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Kaz Bałagane

Post autor: oldschool »

@badi to sobie to obczaj
Spoiler
ksiazenieporzadek

Re: Kaz Bałagane

Post autor: ksiazenieporzadek »

ahahhaahahhha czemu ja tego nie znałem, ten typ jest bardziej upośledzonym jongmenem :lol: :lol:
ODPOWIEDZ