Kaz Bałagane

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Kaz Bałagane

Post autor: BouncedDuck5106 »

LWD pisze: 07 paź 2021, 21:37
oldschool pisze: 02 wrz 2021, 1:32
sZp pisze: 17 maja 2021, 16:28

:rotfl:
Nagranie z koncertu:
Spoiler
@SWN, @ksiazenieporzadek, @jajca
na ten newonce camp pojechały same dryblasy czy o co chodzi, że jak Jaca zszedł na publikę to przy swoich rzekomych 183 cm wzrostu wyglądał na konusa


Po prostu na takim wyjeździe są same oskarki developerskie, a tacy z automatu mają +190cm
dobryjoint
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:44

Re: Kaz Bałagane

Post autor: dobryjoint »

Woozard pisze: 07 paź 2021, 17:08 Raczej bez gadania do publiki - jeden numer się kończy i od razu jazda z następnym, dzięki temu zagrał naprawdę bardzo dużo tracków w niewiele ponad godzinę. Podkład puszczony naprawdę cicho, Kazik rapuje wszystko elegancko na dwa majki (jeden bez efektów, drugi z autotune live).
Dzięki za info, może wtedy się wybiorę jak nie jest tak źle. Z tym rozruszaniem publiki miałem na myśli energię na scenie, bo jeszcze parę lat temu to stał jak kołek albo nieśmiałe ruchy co zresztą widać nawet na starych klipach. Wiesz czy można na luzie podejść podpisać płytę bez pośpiechu czy nie czeka do ostatniego fana?
Awatar użytkownika
jkravo
Posty: 961
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:42
Lokalizacja: Breslau

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jkravo »

A jakie gra numery na koncertach z ciekawosci? Dużo starych rzeczy? Bo chcialem isc na ten sam koncert co @Woozard ale ostatecznie dałem sobie spokój bo spodziewałem się że będą tylko popłuczyny z najnowszych płyt.
vel Krzykacz
Dołączył(a): 05 Lutego 2010
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Woozard »

dobryjoint pisze: 08 paź 2021, 20:31
Woozard pisze: 07 paź 2021, 17:08 Raczej bez gadania do publiki - jeden numer się kończy i od razu jazda z następnym, dzięki temu zagrał naprawdę bardzo dużo tracków w niewiele ponad godzinę. Podkład puszczony naprawdę cicho, Kazik rapuje wszystko elegancko na dwa majki (jeden bez efektów, drugi z autotune live).
Dzięki za info, może wtedy się wybiorę jak nie jest tak źle. Z tym rozruszaniem publiki miałem na myśli energię na scenie, bo jeszcze parę lat temu to stał jak kołek albo nieśmiałe ruchy co zresztą widać nawet na starych klipach. Wiesz czy można na luzie podejść podpisać płytę bez pośpiechu czy nie czeka do ostatniego fana?
Bujał się normalnie i latał po scenie, schodził też czasem do barierek. Po koncercie od razu auto i zawijka.

Dodano po 17 minutach 56 sekundach:
jkravo pisze: 08 paź 2021, 20:34 A jakie gra numery na koncertach z ciekawosci? Dużo starych rzeczy? Bo chcialem isc na ten sam koncert co @Woozard ale ostatecznie dałem sobie spokój bo spodziewałem się że będą tylko popłuczyny z najnowszych płyt.
te pamiętam, że były na pewno lub prawie na pewno, bo się najebałem po tym koncercie (XD):
Narkopop: All Day Everyday, Crudo, Trendsetter, Spodenki
DSM: Matematyka, Zegar, Fortaleza, Elegancki pan, Szklane domy
Cock.0z/Narkopop Wave: Blueface, Money Mitch, NFZ (bis), Ananas
Radio: Czaczapuri, Co tam
Polska Gotówkowa: Strzały, Chanson de Geste
Mleko i miód: Prof. Miodek, Z wami
Książę: Mikołaj Koper, Narpiew, W czapce

z Lotu i Źródła chyba nic + wydaje mi się, że grał jeszcze jakiś numer z Narkopopu :shock:
ogólnie teraz setlista na bank się zmieniła, bo ten koncert był jeszcze przed wypuszczeniem ostatniego mixtape'u + widziałem ostatnio na jakimś instastory, że grał np. Kuzyna
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Krynew »

Kazek otwiera klub Lot 022, ul. Nowogrodzka 31
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Kaz Bałagane

Post autor: SWN »

Z dziennikarskiego obowiązku żeby było jeszcze źródło
Pytaliście,wiec wreszcie mogę odpowiedzieć,ze nie chodzi o reedycje albumu,studio nagraniowe ani linie lotnicze:) Wkrótce nastąpi otwarcie klubu @lot_022 przy ul. Nowogrodzkiej 31 w Warszawie. W związku z tym zachęcam do zaobserwowania profilu tych,co jeszcze tego nie zrobili, niedługo więcej zaskakujących informacji na ten temat.Bądźcie czujni 😉
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2872
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Kaz Bałagane

Post autor: LWD »

otwieranie klubu w środku pandemii, zawsze wiedziałem, że jaca to gość łebski
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4635
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Kaz Bałagane

Post autor: scam_sakawa »

Kumaty i obrotny™
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Kaz Bałagane

Post autor: benzoabuser »

klub myszki miki, a jaca to pluto
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Kaz Bałagane

Post autor: aleksy »

o może wpadnę kiedyś na piwko jak będę wracał z pracy w mojej kochanej WarszaWieA
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jajca »

Przecież to będzie pralnia pieniedzy zarobionych na handlu kokainą w muranowskich gimnazjach
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Hytry Wałek »

a ty będziesz stał na bramce i kasował bilety renomiarzu
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
dobryjoint
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:44

Re: Kaz Bałagane

Post autor: dobryjoint »

Woozard pisze: 08 paź 2021, 21:28
dobryjoint pisze: 08 paź 2021, 20:31
Woozard pisze: 07 paź 2021, 17:08 Raczej bez gadania do publiki - jeden numer się kończy i od razu jazda z następnym, dzięki temu zagrał naprawdę bardzo dużo tracków w niewiele ponad godzinę. Podkład puszczony naprawdę cicho, Kazik rapuje wszystko elegancko na dwa majki (jeden bez efektów, drugi z autotune live).
Dzięki za info, może wtedy się wybiorę jak nie jest tak źle. Z tym rozruszaniem publiki miałem na myśli energię na scenie, bo jeszcze parę lat temu to stał jak kołek albo nieśmiałe ruchy co zresztą widać nawet na starych klipach. Wiesz czy można na luzie podejść podpisać płytę bez pośpiechu czy nie czeka do ostatniego fana?
Bujał się normalnie i latał po scenie, schodził też czasem do barierek. Po koncercie od razu auto i zawijka.

Dodano po 17 minutach 56 sekundach:
jkravo pisze: 08 paź 2021, 20:34 A jakie gra numery na koncertach z ciekawosci? Dużo starych rzeczy? Bo chcialem isc na ten sam koncert co @Woozard ale ostatecznie dałem sobie spokój bo spodziewałem się że będą tylko popłuczyny z najnowszych płyt.
te pamiętam, że były na pewno lub prawie na pewno, bo się najebałem po tym koncercie (XD):
Narkopop: All Day Everyday, Crudo, Trendsetter, Spodenki
DSM: Matematyka, Zegar, Fortaleza, Elegancki pan, Szklane domy
Cock.0z/Narkopop Wave: Blueface, Money Mitch, NFZ (bis), Ananas
Radio: Czaczapuri, Co tam
Polska Gotówkowa: Strzały, Chanson de Geste
Mleko i miód: Prof. Miodek, Z wami
Książę: Mikołaj Koper, Narpiew, W czapce

z Lotu i Źródła chyba nic + wydaje mi się, że grał jeszcze jakiś numer z Narkopopu :shock:
ogólnie teraz setlista na bank się zmieniła, bo ten koncert był jeszcze przed wypuszczeniem ostatniego mixtape'u + widziałem ostatnio na jakimś instastory, że grał np. Kuzyna
Czyli nie ma szans na foto ani podpis? Trochę słabo... Tym bardziej że rapuje że można do niego podpić ale pewnie ma na myśli sytuacje na mieście.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Kaz Bałagane

Post autor: gods bidness »

A można, jak najbardziej, jeszcze jak! Może cię nawet wziąć pod skrzydła. Chyba, że cwany chuju będziesz tego nadużywał.
dobryjoint
Posty: 58
Rejestracja: 08 paź 2019, 2:44

Re: Kaz Bałagane

Post autor: dobryjoint »

No liczę na lożę vip w tym jego klubiku.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: kvcper »

Za wyrecytowanie z pamięci całego Narkopopu jest loża VIP, chaczapuri i certyfikat od Jacy
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: marco_pantani »

i opowiedzenie, czym jebie szafa
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Kaz Bałagane

Post autor: aleksy »

są tu jacyś ludzie, którzy średnio kumają zajawkę na tego skrzeczącego krasnoludka? ja lubię dosłownie kilka zwrotek i tyle, po prostu lubię, przesłuchałem kiedyś te pierwsze klasyki i średnio, nigdy nie wróciłem, już nie pamiętam żadnych numerów, generalnie mocno mnie irytuje ten typ swoimi cwaniakowaniem i atakowaniem odbiorcy, i sam ten fakt mi nie przeszkadza, bo kumam konwencję, ale jak słucham belmondo widzę w tym luz, dystans, słucham sentino widzę w tym styl, dominację genetyczną, a ten knypek jakby cały czerwony skrzeczy co to nie on, i że ja na pewno nie, i tak mu zależy żeby mi to udowodnić (sobie?), że czuję z tego bardzo negatywną agresywną energię jakby chciał dopiec kolegom, co mu zabierali kanapki w gimbazie i wybierali ostatniego na wuefie

zawsze sprawiał dla mnie takie wrażenie, a ostatnio tak sb o tym myślałem i złożyłem w całość o co mi chodzi
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kaz Bałagane

Post autor: jajca »

No ja od paru lat nie mam zajawy i wyławiam se przebłyski, jak chyba większość ślizgawy.
dopóki zadawał się z belmondem mam wrażenie ze on wiedział ze ja wiem (np. jak nawijał ze rozjebala nogi za 15 trzecia to się tego słuchało jak diho orangutana vol 7, ja słuchając gruzu bawię się świetnie do dzisiaj), a potem trochę brzmi jakby sam zaczął w to wierzyć i uznał ze jednak spróbuje mnie przekonać, pewnie przez wejście w mainstream się troche spiął
Ale imo opary dawnej świetności i ta jego charakterystyczność wystarcza zeby się wyróżnić i teraz
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: marco_pantani »



:bowdown: :bowdown:
ODPOWIEDZ