Kaz Bałagane

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Kaz Bałagane

Post autor: moxxi »

[mention]Ablazir[/mention]

Sa4 - Rush Hour, pierwsza linijka :rotfl: , chyba że to bardzo gustowny followup
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Bryx Fenrir »

Nic ciekawego. Ani Bałagane ani Szpaku nie wznieśli się na wyżyny swoich skillsów, w dodatku Jacon zrobił bardzo wkurwiający bit, tekstowo też nic wielkiego, chociaż u Kaza lepiej niż u Szpaka. Średni kawałek.
JastrzabHBO
Posty: 533
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:33

Re: Kaz Bałagane

Post autor: JastrzabHBO »

Ciekawe czy Jacka boli ze on dogrywa do jakis składanek quequality a Sentino jest proszony o feat'a u Que
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Kaz Bałagane

Post autor: staroć »

Jack był na Taconafide deluxe
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kaz Bałagane

Post autor: vampmoney »

czyli jako trzecie koło u wozu i to jeszcze na deluxie, a sentino został zaopowiedziany nawet kawałek wcześniej przez que
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Kaz Bałagane

Post autor: BENGAL »

szkoda ze nuta hustlerska z ninesem nigdy nie wyszla
Obrazek
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Kaz Bałagane

Post autor: PSZ »

hahahaha :lol: :lol:
frontkick

Re: Kaz Bałagane

Post autor: frontkick »

XD kurwa on na tym zdjęciu wygląda jak Diho w Szampana do ręki
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5598
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Kaz Bałagane

Post autor: TdW »

Hahaha jaki Zordon
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kaz Bałagane

Post autor: vampmoney »

Spoiler
Witam wszystkich, dopiero dziś dołączyłem do grupy wiec chciałem zacząć od tego że witam serdecznie każdego i dziękuje za dodanie do grupy. Chciałem podzielić się historią którą jedno mogą obrzucić hejtem a drudzy może pomoc i nakierować mnie na jakieś rozwiązanie ponieważ robi się to już trochę męczące. Zapytacie co? Otóż już spieszę z wyjaśnieniem. Słowem wstępu jestem fanem muzyki, i to dużym. Najbardziej lubię zagraniczny rap tzw drill którego naczelnego reprezentanta „Fredo Santane” bardzo poważam i jestem ogromnym wielbicielem. Mógłbym słuchać jego utworów godzinami i tak tez robie 🙂 Raper niestety 10 Stycznia 2018 zmarł. Bardzo się wtedy zasmuciłem, nie dość ze smierć dosyć młodej osoby to jeszcze był to artysta którego poważałem. Cały koszmar (dosłownie i w przenośni) zaczął się 4 lutego bieżącego roku, spałem jak zwykle w moim łóżku gdy przyśnił mi się fredo santana który w onirycznej sennej otoczce mówił jakieś niezrozumiałe dla mnie wyrazy (być może dlatego ze po angielsku 🙂 ) we śnie byliśmy w jednym pokoju wiec podeszedłem do niego bliżej i slowa stawały się z każdym moim krokiem coraz bardziej wyraźne, „kas bg..ne ty hom....” podchodziłem coraz bliżej i słyszałem już wyraźnie „kaz balagane jak możesz ukrywać ze jesteś homoseksualistą” po czym nagle prysł jak dżin w bajkach z tysiąca i jednej nocy. Jakże wielkie było moje zdziwienie gdy obudziłem się i uświadomiłem sobie co ja właściwie usłyszałem (dla niezorientowanych kaz balagane to polski raper znany z bycia niezwykle przedsiębiorczym człowiekiem z zasadami). Sen jak to sen z biegiem dnia przestałem o nim myśleć. Jednak kolejnej nocy sen się powtórzył. Na dzień trzeci już byłem przygotowany i dużo myślałem przed snem o raperze kaz balagane myśląc ze może uda mi się wprowadzić w tzw świadomy sen. Tej nocy jednak mój marazm przeniósł mnie na plac zabaw u mnie na osiedlu, fredo santana siedział na huśtawce a gdy podszedłem do niego prawie wrzasnął „UŚWIADOM WDZYSTKICH ZE KAZ BALAGANE TO GEJ JEST”. Obudziłem się ciężko dyszac i mogą państwo wierzyć lub nie ale w moim pokoju był straszny bałagan. Mieszkam sam wiec niemożliwe aby ktoś zrobił mi psikusa, szafa przewrócona, wszystkie rzeczy z biurka na ziemii no tragedia! Po posprzątaniu wszystkiego wszedłem do kuchni zrobić sobie śniadanie bo miałem 30 minut do wyjścia do pracy. Po pracy wracając na mieszkanie myślałem ze się przewidziałem ale typ który stał koło mojego bloku wyglądał jeden do jeden jak kaz balagane. Podszedłem wiec do niego, z bliska byłem już prawie pewny ze to on lecz miał maseczkę (koronawirus w końcu panuje) taką delikatną tylko na usta a nie nos wiec poznawałem rysy twarzy chodź nie byłem pewny na 100%. Aby znaleźć jakiś pretekst do gadki zapytałem o zapalniczkę, wydawał się bardzo gburowaty podając mi bez słowa przedmiot o który go prosiłem. Lecz gdy podniosłem głowę po odpaleniu papierosa jego już nie było. Wydało mi się to strasznie dziwne i przyznam ze jego zniknięcie w momencie gdy chciałem zapytać go o czy jest on TYM raperem przyprawilo mnie o ciarki na całym ciele. Wróciłem do domu i po ciężkim dniu w pracy (pracuje w hucie szkła) przysnęło mi się trochę. Nie śniło mi się nic lecz po obudzeniu zobaczyłem ze w mieszkaniu panuje dalej horrendalny bałagan który wytworzyl się jakby znikąd. Zestresowany i przerażony postanowiłem wyjść na papierosa przed blok żeby tylko nie myśleć o tym co dzieje się w moim domu i dlaczego jeden z moich ulubionych raperów kaz balagane który jest dla mnie synonimem wszystkiego co męskie miałby być osobą homoseksualną? Odpalając papierosa zobaczyłem jakby wyskrobany nożem na zapalniczce w desperacki sposób napis „ABSOLUTNY” a z drugiej strony przedmiotu „GEJ” ze strachu i oszołomienia upuściłem przedmiot i wbiegłem do piwnicy mojego bloku. Łapie mi wifi z domu całe szczęście i właśnie stad pisze do was zdruzgotany. Powiedzcie o co może chodzić i czy powinienem ujawnić prawdę o raperze kaz balagane żeby wreszcie nękająca mnie zjawa zaznała spokoju? Boje się wyjść na zewnątrz proszę o poważne komentarze
Znalezione przed chwilą na jakiejś grupie na fb z paranormalnymi zjawiskami a post już spadł, prawda to? :lol:
Awatar użytkownika
Michal
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:12

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Michal »

:bowdown: :bowdown:
SxE
Posty: 173
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:58

Re: Kaz Bałagane

Post autor: SxE »

:D :D :D
Awatar użytkownika
ukdrillkravmaga
Posty: 28
Rejestracja: 14 wrz 2019, 12:44

Re: Kaz Bałagane

Post autor: ukdrillkravmaga »

jedyny drill w PL

Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Whtn »

No mi jakby się fredo w nocy przyśnił to nachy do zmiany by były bankowo
Fredo in the cut
Thats a scary sight
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kaz Bałagane

Post autor: NEGRO »

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2589
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Kaz Bałagane

Post autor: bloodyhell »

co to kurwa za inwokacja :lol:

oprócz tego wstępu to mocno poprawny track, ale elegancki bicik
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Kaz Bałagane

Post autor: mario995 »

Oj Kaz, za wysokie progi na takie tytuły...
Przeciętne
A ta preambuła to jakby gdzieś tam o Belmondziaka zahaczała
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Jaayu »

ten początek :lol: :lol:
to samo co zwykle, na plus jedynie brak jęczenia (ale zrekompensował wierszykiem na początku)
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Kaz Bałagane

Post autor: Willxc »

Mi siadło, zajebiste
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Kaz Bałagane

Post autor: NEGRO »

nawet nawet
ODPOWIEDZ