Antylogika

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Antylogika

Post autor: vampmoney »

Spoiler
Obrazek
"To jest fantastyczne. Im dluzej sie ich slucha, tym trudniej sie z nimi rozstac. Swietne teksty, poprawny flow, doskonale bity (choc nie wszystkie, parę z nich nie trzyma wysokiego poziomu). Naprawdę warto przesłuchać. Niestety, nie wszystkie ich numery są dostępne na necie. KIlka jest na http://www.antylogika.prv.pl trzy następne na http://www.tnl.er.pl (w tym "Niebieski"- jeden z najlepszych utwrów grupy). Jeśli sciągnięcie wszystkie dostępne, to proponuję "A Jednak", "Niebieskiego" i "Maćka" odsłuchać na koniec - te kawłki są zdecydowanie najlepsze, przy czym innym też praktycznie niczego nie brakuje. Jeśli chcielibyscie wiecej, dajcie znac na maila. Zespół jest z Kętrzyna (i jest praktycznie jedyną rzeczą, z której można być naprawdę dumnym w moim miasteczku). Działa od 2003 roku, w jego skład wchodzą Grzesiek(rap) i Sławek (vel Szycha; człowiek występował ponoć w metalowym zespole L.A.O.S., jest akustykiem w kętrzyńskim domu kultury, już to wskazuje, że z muzyką jest obeznany). Smacznego !" tak 14 lat temu na slizgu napisał użytkownik konrado moreno a ja od siebie dodam iż nie chcę aby tak cudowny projekt został zapomniany, mam mega sentyment do antylogiki i cały czas uważam iż jest to jedna z lepszych rzeczy w polskim hh, klimat klimat i jeszcze raz klimat
wszystko co nagrali można od paru lat znaleźć oficialnie na bandcampie
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Antylogika

Post autor: Jasek »

Gres im pięknego fita pierdolnął
cztery żubry i dwie kurwy
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Antylogika

Post autor: hardy »

Oj się zasłuchiwałem w ten zespół w czasach, gdy sprawdzałem wszystko i byłem zajarany dobrą liryką w rapie, słuchałem oporowo w 2010-2011 roku.
Poszła wtedy plota, że Grzesiek nie żyje, a potem ktoś to zdementował, pamiętam to.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Antylogika

Post autor: Drmz »

Wiadomo klasyk. vampmoney jesteś z Kętrzyna?

Jest tam teraz młodocianych co próbują nawijać. Nic ciekawego?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Antylogika

Post autor: vampmoney »

Ja jestem z samego południa, Jarosław na podkarpaciu. Ale mam bdb ziomka z tamtych okolic i jest na slizgawce, loki jak to czytasz to weź tu odpowiedz koledze [mention]Drmz[/mention]
ale z tego co wiem to najciekawszym chyba jest on sam
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Antylogika

Post autor: baqlashan »

A ja tam wolę ćpać, a Maciek czytać książki!

Klasyk chłopie, nie wydali nigdy żadnego materiału większego, ale tak jak powiedział kolega wyżej wszystko śmiga na bc - https://antylogika.bandcamp.com/album/antylogika

Dla mnie jeden z największych klasyków PL podziemia
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ