Zeus

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Zeus

Post autor: kapec »

Później uzupełnię o dyskografię.

ZEUS - Ostatni z nas (prod. ZEUS)
Utwór "Ostatni z nas" powstał w oparciu o piosenkę "Through The Valley" z gry The Last of Us Part II.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2020, 11:57 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
edenmar
Posty: 1229
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żeus

Post autor: edenmar »

Popraw literówkę w nazwie tematu, bo myślałem, że to jakiś inny artysta z niemal bliźniaczą ksywą ;)
Taki typowy Zeus w sumie. Ładne nawet, poprawne to, ale ogólnie jakoś tak bez emocji.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Zeus

Post autor: kapec »

Haha, kurwa rzeczywiście, teraz chciałem wrzucić nowy feat i sie dziwiłem że szukajka go nie pokazywała.

Filipek ft. Zeus - Żyć aż do bólu
Duben
Posty: 69
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:59
Lokalizacja: 00-000

Re: Zeus

Post autor: Duben »

Filipek :bag: refren :bag: sama zwrota Zeusa bez tragedii, ale i bez szału
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Zeus

Post autor: Bryx Fenrir »

kapec pisze: 19 cze 2020, 17:09 Później uzupełnię o dyskografię.

ZEUS - Ostatni z nas (prod. ZEUS)
Utwór "Ostatni z nas" powstał w oparciu o piosenkę "Through The Valley" z gry The Last of Us Part II.

Bardzo spoko kawałek, tylko co on te klipy jakieś dziwne ostatnio robi, jak nie rozwalanie komuś łba toporkiem to BDSM, chyba rozchwiany jest chłopak ostatnio :D. Będę wracać.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Zeus

Post autor: daveyo »

Szyty - Awangarda feat. Joteste, Zeus, DJ Mixair
Spoiler
bedwae
Posty: 142
Rejestracja: 27 mar 2020, 7:24

Re: Zeus

Post autor: bedwae »


gościnka
Spoiler
"Wracamy" to spontaniczna produkcja Zbyla, do której zaprosił młodego zawodnika z podziemia CSK oraz Zeusa. Utwór nie zapowiada żadnego projektu, to po prostu zajawka. Elo!"
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Zeus

Post autor: Mutley »

W związku z nadchodzącą premierą filmu dokumentalnego opowiadającego o życiu podróżnika i dziennikarza Tonego Halika przygotowaliśmy specjalną wersję utworu, który ukazał się na albumie "NIE ŻYJE" w 2012 roku. Miłego dosłuchu i zapraszamy do kin!
happiness only real when shared
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Zeus

Post autor: pawoleh666 »

podsumowując: chujowy raper
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Zeus

Post autor: sven22 »

Chujowy raper? Zeus ma na swoim koncie przynajmniej dobre albumy i bardzo dobre tracki...
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6551
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zeus

Post autor: Jose »

ja bym nawet powiedział, że to momentu po "Zeus. Nie żyje" najrówniejsza dyskografia w polskim rapie
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Zeus

Post autor: sven22 »

@Jose Po "Zeus nie zyje" była jeszcze świetna epka. "Winda na 5 ep".
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Zeus

Post autor: kon rafal »

Zeus to top5 polskich raperów do 2012 roku, później niestety coś się zepsuło i nie mogę go słuchać.




Wielkie 5 dla niego

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Zeus

Post autor: sven22 »

@kon rafal zachęcam do tej epki, ona wyszła bodajże w 2015
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6551
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zeus

Post autor: Jose »

oj no znamy tę epkę, ale w po tym paździerzastym "jest super" jest notowania spadły
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Zeus

Post autor: ketiovv »

U mnie największy sentyment do "Albumu Zeusa", uwielbiam te energiczne, funkowe produkcje. Mnóstwo fajnych wspomnień mam z tą płytą w tle.
Po "Zeus. Nie żyje", na którym miał mimo wszystko życiówkę, rzeczywiście tylko ta epka jest słuchalna, ale o ile się nie mylę to są numery nagrywane zaraz po tym LP.
Szkoda, bo lubiłem, słuchałem.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2338
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Zeus

Post autor: kapper1 »

Propsować jakiegoś kurwa wacka Kukona, a nazywać Zeusa chujowym raperem :lol: :bowdown:
edenmar
Posty: 1229
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zeus

Post autor: edenmar »

Kurde, gdyby nie ten zjazd po "Nie żyje", to spokojnie mógłby być top raperów w PL. Trochę syndrom Kękę, przy czym Kękę był naturszczykiem i życiowa stabilizacja obnażyła jego artystyczne braki, a Zeus jest jednak autentycznie uzdolniony muzycznie i pewnie mógłby jeszcze zrobić coś dobrego. A to, że o Zeusie "chujowy raper" pisze ktoś, kto się przyznawał do bycia fanem twórczości Kubdziolka napierdalającego kobiety to przecież beka albo marne prowo.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Zeus

Post autor: Bolo »

Prywatnie miałem beefy z zeusem, muzycznie mi nie siedzi od w sumie nie żyje. (winda na 5 to była dobra płyta, mam na półce) to nie powiedziałbym o nim że jest chujowy.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Zeus

Post autor: scarz »

Pierwsze 3 legale były rewelacyjne i byłem wielkim fanem tego gościa, absolutna czołówka sceny. Nie Żyje, które dla wielu osób było jego najlepsza płyta, az tak mi nie siadło (choć to wciąż kawał dobrej muzyki), moim zdecydowanym faworytem było Jak Mogłeś i debiut, które miałem przekatowane na wszystkie strony (mimo, że skity z Jak Mogłeś były fatalne). Ale to co się z nim podziało później jest straszne, zjazd koszmarny, Jest Super było okropne, kiczowate, przesłodzone i przeładowane mądrościami coachingowymi, a To Pomyłka nie było wiele lepsze. Niestety obecnie całkowicie wyjebane mam na tego rapera, nic już od niego nie sprawdzam i praktycznie o nim zapomniałem.
ODPOWIEDZ