UNDADASEA

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: UNDADASEA

Post autor: Jose »

ale nie kreujmy znowu świata, w którym spoceni truskule słuchają Undy, a piękni Europejczycy Żabsona, bo z powodzeniem można słuchać jednego i drugiego, a Unda to jednak nie WCK czy jakiś KPSN
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: UNDADASEA

Post autor: clockers »

aleksy pisze: 04 wrz 2020, 12:30 ja po części rozumiem ludzi, którzy tego słuchają, jak komuś nie odpowiadają aktualne trendy w rapie, to szuka czegoś bardziej, powiedzmy, klasycznego i z braku laku bywa, że zadowoli się nawet chujozą (tak samo tłumaczę sb popularność młodego dzbana)
ja po części rozumiem ludzi, którzy słuchają zawodników z obecnie obowiązujących trendów głównego nurtu, jak komuś nie odpowiadają klasyczne luźne rapsy robione z zajawy bez kalkulacji, to szuka czegoś bardziej, powiedzmy, nowoczesnego i z braku laku bywa, że zadowoli się nawet chujozą (tak samo tłumaczę sb popularność Szpaka, Bedoesa, czy Malika).

zresztą sam słucham czasami XD
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: UNDADASEA

Post autor: mario995 »

Jose pisze: 04 wrz 2020, 13:09WCK czy jakiś KPSN
Nie stawiajmy wspaniałego WCK obok KPSN :lol:
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: UNDADASEA

Post autor: clockers »

dokładnie, też to miałem napisać. :D
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: UNDADASEA

Post autor: aleksy »

clockers pisze: 04 wrz 2020, 13:14
aleksy pisze: 04 wrz 2020, 12:30 ja po części rozumiem ludzi, którzy tego słuchają, jak komuś nie odpowiadają aktualne trendy w rapie, to szuka czegoś bardziej, powiedzmy, klasycznego i z braku laku bywa, że zadowoli się nawet chujozą (tak samo tłumaczę sb popularność młodego dzbana)
ja po części rozumiem ludzi, którzy słuchają zawodników z obecnie obowiązujących trendów głównego nurtu, jak komuś nie odpowiadają klasyczne luźne rapsy robione z zajawy bez kalkulacji, to szuka czegoś bardziej, powiedzmy, nowoczesnego i z braku laku bywa, że zadowoli się nawet chujozą (tak samo tłumaczę sb popularność Szpaka, Bedoesa, czy Malika).

zresztą sam słucham czasami XD
nietrafione :) przecież cały sens mojej wypowiedzi jest taki, że raperów z głównego nurtu jest wielu, a klasycznych mało (dobrych w ogóle)
Jose pisze: 04 wrz 2020, 13:09 ale nie kreujmy znowu świata, w którym spoceni truskule słuchają Undy, a piękni Europejczycy Żabsona, bo z powodzeniem można słuchać jednego i drugiego, a Unda to jednak nie WCK czy jakiś KPSN
no ja nie uważam, że jest tylko tak jak napisałem, chodzi mi o to, że takich ludzi potrafię zrozumieć, świadomych słuchaczy słuchających undy już nie
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3631
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: UNDADASEA

Post autor: Moltisanti »

No jeszcze luzik i wajbik ;pp ;>
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: UNDADASEA

Post autor: clockers »

@aleksy rzeczy z głównego nurtu (tej nowoczesnej, młodej fali) jest oczywiście więcej fakt, ale czy wśród nich jest więcej dobrych rzeczy niż wśród klasycznych i bardziej niszowych/podziemnych, to już bym się kłócił.

i np. pytanie też gdzie zaliczyć taki PRO8L3M, Jetlagz, czy choćby Włodiego. ok, są to w większości nowoczesne rzeczy, ale nie stricte nowoczesne, bo u każdego z wymienionych są klasyczne akcenty na projektach (u Włodka nawet w przewadze). i też nie jest to młoda fala, a Jetlazg i Włodi to taki drugi obieg w tym momencie w zasadzie, na pewno nie mainstream. albo taki Rasmentalism? też ciężko jednoznacznie zaklasyfikować. ja w każdym razie pisząc główny nurt-nowoczesna młoda fala mam na myśli tych wszystkich Young Igich, Bedoesów, Whiteów, Szpaków, Kizów, Żabsonów, Shafterów itp.
Awatar użytkownika
erdoj
Posty: 86
Rejestracja: 03 cze 2019, 9:01

Re: UNDADASEA

Post autor: erdoj »

Płyta dziś o północy na streamingach
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: UNDADASEA

Post autor: loco »

luzaaaak

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ipk
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2019, 18:49

Re: UNDADASEA

Post autor: ipk »

Zbombli Fyrtel po całości. Widać lokalnie nie ma aż tak wielkiej miłości do ekipy.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: UNDADASEA

Post autor: Drmz »

Co?

znaki

e; ok już wiem. a to łobuzy!
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
gallrdm
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2019, 0:00

Re: UNDADASEA

Post autor: gallrdm »

<skrecz>"zawiść, zazdrość zamiast starać się mieć więcej"</skrecz>

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: UNDADASEA

Post autor: moxxi »

za wrzucanie tego tekstu socoola powinien być kamieniołom
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
gallrdm
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2019, 0:00

Re: UNDADASEA

Post autor: gallrdm »

Dlaczego?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: UNDADASEA

Post autor: zuperhero »

ej ale co sie wgl stao
gallrdm
Posty: 24
Rejestracja: 28 cze 2019, 0:00

Re: UNDADASEA

Post autor: gallrdm »

moxxiego coś zapiekło, a jak pytasz o Undziarzy to ktoś im pomalował lokal sprejem
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7994
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: UNDADASEA

Post autor: eddy_wata »



nowa unda, universal music group
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: UNDADASEA

Post autor: deska »

słabiutkie niestety
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: UNDADASEA

Post autor: mlodyperkez »

co to za ziomek ktory nawija ze ma stilo z bałut?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: UNDADASEA

Post autor: clockers »

no takie se jak na nich, chociaż podoba mi się ten bicik całkiem.
ODPOWIEDZ