UNDADASEA

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: UNDADASEA

Post autor: Finn »

dlaczego mój kolega clockers propsuje to coś
dlaczego mql o wyrafinowanym guście propsuje takie coś
Horry pisze: 30 kwie 2019, 16:12 zbiór wacków i dwóch średnich dup
jeebać
jedynie bity
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: UNDADASEA

Post autor: baqlashan »

Suseł pisze: 03 wrz 2020, 1:03 Znam takich typów jak ten powyżej, co się flexują na forach, że ja wam pokaże jak się łoi wude hehe mam łeb jak skurwysyn a lamusy piją piwka jakieś kolorowe owocowe soczki dla bab ale pizdy jeeeezu dobra polewaj.
z mojej obserwacji nie wynika od razu żaden statement że ja to jestem zawodowym graczem, to ty mi to przypisałeś, ja po prostu mówię co sam zaobserwowałem, karyńska na insta się flexują ciężkim alkoholem a w rzeczywistości piją somersby i tyle
Suseł pisze: 03 wrz 2020, 1:03 -Ej, @baqlashan chyba znowu narzygał do zlewu.
-Ej, chłopaki, no co wy, to nie ja...
ostatnio po wódzie rzygałem huj wie kiedy, ale doceniam przypierdolkę
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: UNDADASEA

Post autor: aleksy »

dobra mówimy im już, że to jest chujowe czy jeszcze chwilę poczekamy?

ten luz, wajb, klimacik :lol: :lol: absolutnie obrzydliwe

no sorry, ale dla mnie to jest okoliczny element 2.0, zero skilla, zero charyzmy, zero czegokolwiek ciekawego, tylko te pierdolone kurwa w dupę jebaną wajby i klimaciki, czyli wypiłem hehe piwko spaliłem hehe blanta, to wszystko już było na scenie tylko sto lat temu i sto razy lepsze
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: UNDADASEA

Post autor: Rupert »

Beka z hejterow wyżej, dobre rapy rzadko spotykane na naszym podwórku obecnie, szczególnie w takiej formie essa

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: UNDADASEA

Post autor: Drmz »

Ależ to forum zeszło na psy od czasów ślizgu to się w pale nie mieści. Pierdolą, że unda zero skilla czegokolwiek i nieśmieszne, a ulubiony raper forumka Sentino xd. <sad wigga emote>.

Wie ktoś kiedy to wróci na strimingi? Zdążylem do połowy przesłuchać
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: UNDADASEA

Post autor: wst »

lol porównywać jakieś kwadratowe rymy typiar i joł joł pale lolo do melodyczności i tekstów Sebastiana XD
Oczywiście, że aleksy ma rację i sam mega męczyłem się żeby przesłuchać tę płytę do końca, Okoliczny przynajmniej był śmieszny.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: UNDADASEA

Post autor: Drmz »

sorry chłopaki pojebało mnie już się ogarniam
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: UNDADASEA

Post autor: Jose »

Jak wychodziła Lavorama, to aleksy nie nasiąknął tym k l i m a t e m oraz w a j b e m, tylko słuchał Ostrego, a teraz zamiast słuchać Undy słucha Taconafide i Szpaka. („Czym skorupka za młodu nasiąknie...”).

Wnioski z tego następujące: aleksy nie lubi hip-hopu, tylko słucha tego, co jest modne i ma dużo wyświetleń, zatem żadna z niego niuskulowa i otwarta głowa, tylko to zwyczajny, muzyczny oportunista.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: UNDADASEA

Post autor: mario995 »

Aleksy to taki trochę @daveyo tylko, że Dejw stawia na promowanie wszystkiego co niuskulowe, a Aleksy hejcik wszystkiego co zahacza o starą szkołę :lol:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: UNDADASEA

Post autor: daveyo »

Nie tylko niuskulowe, stara szkoła nie jest mi obca!
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: UNDADASEA

Post autor: clockers »

Drmz pisze: 03 wrz 2020, 8:51 Ależ to forum zeszło na psy od czasów ślizgu to się w pale nie mieści. Pierdolą, że unda zero skilla czegokolwiek i nieśmieszne, a ulubiony raper forumka Sentino xd. <sad wigga emote>.
:D

poza tym od kiedy w rapie chodzi tylko i wyłącznie o skille i technikę? czy tego chcemy, czy nie, te słowa wytrychy jak wajb / klimat wciąż mają jednak dla każdego znaczenie i zawsze będą miały - nie czarujmy się. dla mnie np. taki Laik mógłby napierdalać poszóstne i stosować najbardziej wyszukane, niesamowite metafory oraz inne środki stylistyczne czy językowe, ale nigdy mnie to nie będzie bujało i zawsze będzie to dla mnie trochę wydumane i sztywne (przy całym szacunku ofc, bo to dobry raper jest), a jak włączam sobie taką Unde, to po pierwsze słyszę, że to pasjonaci, po drugie słyszę, że nic nie muszą (a wtedy zawsze jest autentyczniej), po trzecie, że są zajebistymi ziomalami, kochają to swoje żyćko i siebie nawzajem, po czwarte, że potrafią zrobić takiego bengerka-letniaczka, że od czasów Ortegi nie kojarzę nikogo, kto by robił to z większym wyczuciem i po piąte mają słuch, są melodyjni, mają otwarte głowy i swojski, ale oryginalny lot (zwłaszcza jeśli chodzi o muzę i te pięknie wyselekcjonowane sampelki ze starej dobrej polskiej muzyki rozrywkowej), a jak trzeba polecieć popisową ósemkę (Jaszczur), to imo większość z ekipy przecież daje radę. i tak już poza wszystkim, ta ekipa jest po prostu wyczekiwanym (przynajmniej przeze mnie) oddechem, świeżą morską bryzą dla tej ponapinanej sceny, dla tych wszystkich prawilniaków albo pojękujących, egzaltowanych samozwańczych "lordów trapu", oportunistów z trapowego generatora, którzy myślą, że opanują schemat, wpasują się w trendy i za chwilkę zgarną 6 zer.
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: UNDADASEA

Post autor: Suseł »

Dla mnie Unda to taka kontynuacja podziemia reprezentowanego przez Smarka, Dinali czy Zioła - nie udają super ogarniętych, nagrywają, bo lubią, tratują to jako zajawkę, nie kalkulują, co się sprzeda, a co nie, po prostu dobrze się bawią (koncerty Undy to piękna sprawa). Nie pozują na gangsteruw, nie mają ciśnienia na to, żeby udowodnić mi, że ruchają moją pannę i nie grożą mi, że zaraz mnie zaszczelom (pozdro, Sentino XD).
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: UNDADASEA

Post autor: aleksy »

Jose pisze: 03 wrz 2020, 10:19 Jak wychodziła Lavorama, to aleksy nie nasiąknął tym k l i m a t e m oraz w a j b e m, tylko słuchał Ostrego, a teraz zamiast słuchać Undy słucha Taconafide i Szpaka. („Czym skorupka za młodu nasiąknie...”).

Wnioski z tego następujące: aleksy nie lubi hip-hopu, tylko słucha tego, co jest modne i ma dużo wyświetleń, zatem żadna z niego niuskulowa i otwarta głowa, tylko to zwyczajny, muzyczny oportunista.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
spodziewałem się po tb więcej

oczywiście, że słuchałem lavoramy i podobały mi się dobre tracki z tej płyty, tak samo jak podobał mi się dinal, reno i smarki, bo byli dobrzy, a okoliczny element i jakieś ninje na kiju nie, bo byli chujowi

btw w 2009 ostry był już chujowy
mario995 pisze: 03 wrz 2020, 10:29 Aleksy to taki trochę @daveyo tylko, że Dejw stawia na promowanie wszystkiego co niuskulowe, a Aleksy hejcik wszystkiego co zahacza o starą szkołę :lol:
na scenie nie ma aktualnie dobrego staroszkolnego rapera, kilka miesięcy temu powiedziałbym, że bonson, ale dziś sam nwm
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: UNDADASEA

Post autor: yungXpaproch »

ja nie rozumialem fenomenu undy dopoki nie uslyszalem jaszczura, na epicko klimatycznej miejscowie (p29 w ldz) puszczonego przez dj'a na warmupie, przed koncertem cpaj stajlu. tak zajebiscie ta piosenka pasowala do siedzenia na tej miejscowie z 30 ludzmi :bowdown:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: UNDADASEA

Post autor: Bolo »

Wy mówicie ze oni robią tracki bez wczuty i spiny a ja mowie ze robią na odpierdol i przez to nie da się słuchać całościowo bo brzmi jak najebane typy co rapują tekst napisany na domówce na kolanie, owszem czasem coś się trafi co fajnie leci ale przeważnie brzmi jak milenialsi bananowi i irytuje. Rozumiem ze może się podobać ale rozumiem tez czemu może sie nie podobać.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5395
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: UNDADASEA

Post autor: clockers »

bananowi milenialsi XDDD
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: UNDADASEA

Post autor: baqlashan »

Suseł pisze: 03 wrz 2020, 11:47 Dla mnie Unda to taka kontynuacja podziemia reprezentowanego przez Smarka, Dinali czy Zioła
dla mnie nie, bo wymienieni przez ciebie gracze to był straight trueschool bazujący na grach słownych, jakichś tam zabiegach technicznych

unda to funky funk, rap dla rapu na najprostszych rymach, przecież prawdą jest że bity guakamoli to jest 90% sukcesu undy, w tym tkwi cała ta magia tego "wajbu", i z chęcią posłuchałbym kiedyś na jego bitach jakichś dobrych raperów, a nie zajawkowiczów jooo melanżyk ziomeczku wiesz co jest grane, piwka i blanciki człowiek czil i utopia skumaj jaka waaajb moja chata to rap czlowieku spontan zajaweczkaaaaaa Xdd
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: UNDADASEA

Post autor: Drmz »

Prośbe mam, bo generalnie to ja lubie zespół Undadasea i pałam niemałą sympatią do tego kru z Gdyni, ale jak czytam takie posty jak Pana baqlashana czy Pana Bolo wyżej, to generalnie ciężko nie przyznać racji jakby tak spojrzeć z innej strony i zaczynam lubić zespół Unadadasea trochę mniej tak jakby, a mi dobrze z tym jak se słucham Undadaea i łapie hehe czilik. Proszę nie pisać takich postów w tym temacie.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: UNDADASEA

Post autor: Suseł »

baqlashan pisze: 03 wrz 2020, 17:14
Suseł pisze: 03 wrz 2020, 11:47 Dla mnie Unda to taka kontynuacja podziemia reprezentowanego przez Smarka, Dinali czy Zioła
dla mnie nie, bo wymienieni przez ciebie gracze to był straight trueschool bazujący na grach słownych, jakichś tam zabiegach technicznych

unda to funky funk, rap dla rapu na najprostszych rymach, przecież prawdą jest że bity guakamoli to jest 90% sukcesu undy, w tym tkwi cała ta magia tego "wajbu", i z chęcią posłuchałbym kiedyś na jego bitach jakichś dobrych raperów, a nie zajawkowiczów jooo melanżyk ziomeczku wiesz co jest grane, piwka i blanciki człowiek czil i utopia skumaj jaka waaajb moja chata to rap czlowieku spontan zajaweczkaaaaaa Xdd
Oczywiście, techniczne Unda nie ma do nich minimalnego podjazdu, nigdy by mi to do głowy nawet nie przyszło – chodziło mi o samą radość z robienia muzyki (słychać to u Dinali i słychać to u Undy), o kontynuację takiego luźnego podejścia do wydawania muzyki, od ziomków dla ziomków, bez spinania się, czy trafi do szerszej publiczności czy nie, o taki podziemny wajb, wiesz ocb.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: UNDADASEA

Post autor: cloud »

przechodzi mnie jakieś dziwne uczucie żenady i wstydu, jak oglądam ten klip.

pojebałem tematy w pizdu
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 18:17 przez cloud, łącznie zmieniany 1 raz.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ